Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.11.2014 08:57

Franz napisał(a):Przeżyjmy to jeszcze raz.
Kiedyś... 8)

Pozdrawiam,
Wojtek

życzyłbym sobie tego kiedyś jeszcze :D nawet przy identycznej trasie, byłoby co robić, co zwiedzać;
czasem pada pytanie gdzie podobało Ci się najbardziej :?: odpowiedź nie jest jednoznaczna, choć z lekkim wskazaniem na Durmitor :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 09.11.2014 20:57

Jakoś tak wyszło, że zapominałem o filmowaniu podczas urlopu, a szkoda, bo wiele miejsc uciekło;
kilka filmów było z miejsca pasażera, ale nie są dobrej jakości więc wybaczcie, ale nie zapodam na forum :(
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 09.11.2014 21:03

Jednak coś zakwalifikowałem do zaprezentowania:

Widok na Kotor i Bokę Kotorską, z punktu widokowego mniej więcej w połowie drogi na Twierdzą
Ostatnio edytowano 01.04.2016 20:16 przez te kiero, łącznie edytowano 2 razy
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 09.11.2014 22:33

Mury Kotoru!chciałabym tam wracać wciąż ,dla tych widoków warto! jedno z moich ulubionych miejsc,kocham Kotor .Fajny filmik,ja nie filmowałam ,może następnym razem.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.11.2014 10:20

Ostatnio edytowano 01.04.2016 20:16 przez te kiero, łącznie edytowano 1 raz
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.11.2014 10:26

andeo napisał(a):Mury Kotoru!chciałabym tam wracać wciąż ,dla tych widoków warto! jedno z moich ulubionych miejsc,kocham Kotor .Fajny filmik,ja nie filmowałam ,może następnym razem.


masz świętą rację :D żałuję, że nie filmowałem więcej, szczególnie w Durmitorze, jakoś tak wyszło,
no i nie ma to jak samemu filmować, choć niezbyt mnie to bawi
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 10.11.2014 12:13

Cóż tu napisać :?: :D Skoro wszystko napisane..... :roll:
Zdjęcia miód.....
Opis trasy po profesorsku....
Bałkany w twojej relacji są po prostu zaj..... :mrgreen:
Parę miejsc zanotowałem..... :hut:
Serdeczne dzięki za tą relację.... 8) czekam na kolejne..... :wink:
:papa:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.11.2014 12:22

GOLDEN napisał(a):Cóż tu napisać :?: :D Skoro wszystko napisane..... :roll:
Zdjęcia miód.....
Opis trasy po profesorsku....
Bałkany w twojej relacji są po prostu zaj..... :mrgreen:
Parę miejsc zanotowałem..... :hut:
Serdeczne dzięki za tą relację.... 8) czekam na kolejne..... :wink:
:papa:


dzięki, ale nie przesadzaj bo się zawstydzę :oops:
cieszę się jeśli mogłem dać jakąś wskazówkę do zwiedzania, o to w tym chodzi :D
ja również wiele korzystam z relacji
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 10.11.2014 17:36

Nie zaliczyłem jeszcze Kanionu Pivy i Durmitoru :( ale za to jest okazja by tam kiedyś w te rejony wrócić i samemu obejrzeć . :D
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.11.2014 20:00

czekor68 napisał(a):Nie zaliczyłem jeszcze Kanionu Pivy i Durmitoru :( ale za to jest okazja by tam kiedyś w te rejony wrócić i samemu obejrzeć . :D

Musowo. Raj dla kierowcy i pasazerow. Co chwile chce sie stawac na podziwianie. Dla mnie takie must see. Chcialbym tam wrocic na kilka dni... polecam wszystkim.
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 10.11.2014 20:25

Ja to oczywiście za takimi trasami przepadam gorzej jak jadę z kimś, ale w przyszłym roku jadę jeszcze z ogonem następne lata raczej sam a przede wszystkim nie chcę słyszeć o współtowarzyszach którzy jadą na LPG bo w tym czasie co musimy stawać by oni zatankowali gaz to ja spokojnie bym gdzieś popstrykał zdjęcia w ciekawych miejscach lub wypił kawusię w restauracji z ciekawym widokiem.
Swoją drogą musiałbym się zmienić bo jakoś nie potrafię odmówić tym którzy chcą ze mną jechać jakoś mnie zmiękczają i godzę się załatwiać za nich wszystko i organizuje takowe wyjazdy. :D :(
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.11.2014 09:31

Mam bardzo podobnie. Przy wspolnych wypadach ze znajomymi dojazd zwykle robimy osobno, ale tylko jak jest blisko np Sk. Natomiast po ostatnim wyjezdzie pojawiaja sie glosy o wspolnej wyprawie na Balkany, ale slabo to widze pod wzgledem zgrania. Moge przewodzic ale w sytuacji gdy w calosci logistyki i trasy bedzie pod moje dyktando. Ale w sumie byloby ekstra byc wieksza ekipa na taki wyjazd, choc obawiam sie o niektorych kierowcow, czy byliby zadowoleni z wybranych tras np tych z relacji, w sensie zbytniej trudnosci.
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 11.11.2014 10:57

Dwa razy bawiłem się w "stadny" wyjazd.
Mówią, że do trzech razy sztuka. Źle mówią.
Zadziwiające, jak przy takim stadnym wyjeździe twoi najlepsi kumple pokazują ci, że w dupie mają ciebie i twój czas, mimo wcześniejszych ustaleń i planów.
Za drugim razem zastosowałem metodę statku pasażerskiego - nadeszła umówiona godzina, więc "podniosłem kotwicę" i pojechałem. Stałem się winnym zepsucia tym łapserdakom wycieczki.
Nigdy więcej!
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 11.11.2014 11:10

Widzę,ze przy okazji świetnej relacji wywiązała się dyskusja na ciekawy temat :) Nasi znajomi zapowiadają ,ze też z chęcią w przyszłym roku by do nas dołączyli,ale szczerze mówiąc obawiam się właśnie tego o czym piszecie.
wydaje mi się ,ze na takiej wspólnej wyprawie ,ktoś musi przewodzić,a nie każdy ,tym bardziej na wakacjach,chce kogoś innego słuchać.Jakoś słabo sobie to wyobrażam,co innego 3dniowy wypad nad jezioro,a co innego 2 tyg za granicą.Mąż mój jest bardziej optymistycznie nastawiony,mówi ,ze przecież każdy może robic co innego,tylko wspólną bazę obrać i wieczory razem spędzać...no zobaczymy jak to będzie i czy w ogóle dojdzie do skutku ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10861
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.11.2014 11:25

I to byloby najlepsze ogolne ramy, miejsca noclegowe, a przejazd, zwiedzanie jak kto woli, no i grillek po poludniu lub wieczorem
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone