Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 01.11.2014 13:37

Byliśmy na tej plaży w tym roku,raz.Na wysokości tych krzaków po lewej,tam był kamping? jakiś taki pusty i jak na patelni,żadnych drzew...ale nie wiem czy dobrze myślę,jakoś tak za bardzo nam się tam nie podobało.
Ale gdybym wiedziała ,że tam pod skałkami najlepiej ,to pewnie byśmy tam się wybrali :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 01.11.2014 15:22

andeo napisał(a):Byliśmy na tej plaży w tym roku,raz.Na wysokości tych krzaków po lewej,tam był kamping? jakiś taki pusty i jak na patelni,żadnych drzew...ale nie wiem czy dobrze myślę,jakoś tak za bardzo nam się tam nie podobało.
Ale gdybym wiedziała ,że tam pod skałkami najlepiej ,to pewnie byśmy tam się wybrali :)


potwierdzam, jest tam camp przy samej plaży, totalna patelnia, nic ciekawego i nie jest to jak pytałem cd campu Maslina, ale szczegółów nie znam, w każdym bądź razie to nie miejsce dla nas, choć bezpośrednio przy morzu
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 01.11.2014 18:21

Jak sobie pomyślę,to nawet sobie żadnych sanitariatów tam nie przypominam ,po prostu pole nad morzem :)
ale pewnie jakieś były :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 01.11.2014 19:32

andeo napisał(a):Jak sobie pomyślę,to nawet sobie żadnych sanitariatów tam nie przypominam ,po prostu pole nad morzem :)
ale pewnie jakieś były :)

szczerze przyznam, że również nie dostrzegłem, to by wyjaśniało to co działo się okolicznych krzakach :roll:
lub faktycznie jakieś były, ogólnie byliśmy zgodni z żoną, że ten camp trzeba omijać z daleka
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.11.2014 22:52

W końcu opanowałem twoją relację ,super . Ja też miałem być w Buljaricy ale po drodze dziecko mi się rozchorowało i znowu była Klenowica , może w przyszłym roku się uda. :papa:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.11.2014 07:33

lotnikwsk napisał(a):W końcu opanowałem twoją relację ,super . Ja też miałem być w Buljaricy ale po drodze dziecko mi się rozchorowało i znowu była Klenowica , może w przyszłym roku się uda. :papa:

witam, miło mi, że się podobało :D
czasem trzeba na bieżąco zmieniać plany bo siła wyższa, jak zapewne zauważyłeś, u nas również były korekty
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.11.2014 13:40

Święta prawda ,ja też zawsze mam dwie wersje wycieczki a i tak zawsze po drodze trzeba coś zmienić bo wszystko wychodzi w praniu. :roll:
MarDomi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 21.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarDomi » 02.11.2014 14:48

te kiero napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):W końcu opanowałem twoją relację ,super . Ja też miałem być w Buljaricy ale po drodze dziecko mi się rozchorowało i znowu była Klenowica , może w przyszłym roku się uda. :papa:

witam, miło mi, że się podobało :D
czasem trzeba na bieżąco zmieniać plany bo siła wyższa, jak zapewne zauważyłeś, u nas również były korekty


Byle tylko nie zmieniać pochopnie jak w naszym przypadku, bo można nieco stracić z wyprawy :oops:
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006
Re: Balcanes: Te Quiero: wg ‘te kiero’ BihMne Al.-Hr

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 02.11.2014 21:34

andeo napisał(a):Cześć te kiero faktycznie arabsko brzmiący tytuł mnie przyciągnął ;) ale jak już weszłam ,ojjjj powiem Ci ,że serce zaczęło szybciej bić! wspaniałe zdjęcia moich ukochanych miejsc,wiele z nich odwiedziłam w tym roku ...ale pięknie uchwycone ! jestem zachwycona,jak ochłonę zacznę czytać :) pozdrawiam. Aldona
~~~~~~
oki,ochłonęłam,przeczytałam,a raczej wchłonęłam jak gąbka :) Dla mnie Sarajevo było miejscem ,które nie wiedzieć czemu chciałam porównywać do Mostaru :roll: Kiedy już się tam znalazłam,zapomniałam o wszelkich porównaniach,byłam pod wielkim wrażeniem tego miasta i oczywiście zabrakło mi czasu na wszystkie miejsca które chciałabym tam zobaczyć,min Tunel,mam nadzieję ,że jeszcze kiedyś tam pojadę.Udało Ci się zdobyć "Oni nie skrzywdziliby nawet muchy"? ja niestety nigdzie nie mogę znaleźć,nawet w bibliotece :(

Pocztówki z za grobu - Emir Suljagić
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.11.2014 22:47

Dzięki,obie książki ,"Oni nie skrzywdziliby..." i "Pocztówki z grobu" dostałam jako pliki od Cromaniaków ;) już są u mnie na kompku i czekają na przeczytanie ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.11.2014 08:34

andeo napisał(a):Dzięki,obie książki ,"Oni nie skrzywdziliby..." i "Pocztówki z grobu" dostałam jako pliki od Cromaniaków ;) już są u mnie na kompku i czekają na przeczytanie ;)


z pierwszej pozycji największe wrażenie zrobiła na mnie relacja Drażena Erdemovicia;
Pocztówki przerażające... szczególnie wrażenie opis zrzutów palet z pomocą...
co jakiś czas powracam do nich, szczególnie przed wyjazdem na Bałkany
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 03.11.2014 08:47

Jak przeczytam ,to na pewno podzielę się swoimi refleksjami ,tzn jeśli będziesz chciał :D
Ale czy to aby na pewno dobra lektura przed wakacjami ? :wink:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.11.2014 12:10

andeo napisał(a):Jak przeczytam ,to na pewno podzielę się swoimi refleksjami ,tzn jeśli będziesz chciał :D

pisz, pisz, jestem ciekaw
andeo napisał(a):Ale czy to aby na pewno dobra lektura przed wakacjami ? :wink:

potem idziesz taką ulicą, która wydaje się zwykłą szosą, tymczasem w Twojej wyobraźni żyje :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 03.11.2014 18:49

Właśnie i nie możesz wyluzować się np w Sarajevie :twisted:
żartuję oczywiście,warto czytać ,zawsze i wszędzie ;)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 04.11.2014 17:03

te kiero napisał(a):Przeżyjmy to jeszcze raz... (taki końcowy mix)

Przeżyjmy to jeszcze raz.
Kiedyś... 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone