Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.01.2015 11:52

Dejvid,jak tam po świętach ? przyszłam życzyć pomyślności w Nowym Roku i zrealizowania planów wakacyjnych i nie tylko.Życzę Ci ,żeby udało się odwiedzić Peješac w 2015 :)
A teraz już mniej miło :twisted: ,gdzie obiecane suplemenciki i może dasz się namówić na wstawienie tego zdjęcia z Sarajeva ?(w tym momencie robię minę kota ze Shreka) :mrgreen:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.01.2015 13:23

andeo napisał(a):Dejvid,jak tam po świętach ? przyszłam życzyć pomyślności w Nowym Roku i zrealizowania planów wakacyjnych i nie tylko.Życzę Ci ,żeby udało się odwiedzić Peješac w 2015 :)
A teraz już mniej miło :twisted: ,gdzie obiecane suplemenciki i może dasz się namówić na wstawienie tego zdjęcia z Sarajeva ?(w tym momencie robię minę kota ze Shreka) :mrgreen:

:D :D :D
ale odgrzebałaś kotleta,
serdeczne dzięki, również wszystkiego dobrego
co do planów, hmm... wiem że będzie trudno z trzech względów: wydatki, kierunek żony PL, ciężki wybór przy wyjeździe na płd;
ciągnie mnie na wyspy, Peljesac, Krk jednocześnie, ale też Grecja z płd Albanią :-| :la:
i bądź tu mądry, myślę, że decyzja znów będzie w ostatniej chwili...
zdjęcie może wstawię popołudniu... na moment
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.01.2015 13:46

Jakiego kotleta?? :oczko_usmiech:
No wiem że tyle fajnych miejsc jest do zobaczenia i jeszcze to wszystko pogodzić z wieloma sprawami jest trudno.
Ja zdecydowana jestem na Hvar i pewnie coś jeszcze w drodze ,może uda się znowu Sarajewo odwiedzić . Plany są wielkie ,a czy w ogóle uda się wyjechać z Pl nie wiadomo :) Też chciałabym Grecję i Albanię odwiedzić,właśnie się nakręcam w relacji u Roberta :) ale wszystkiego się nie da.Okaże się za kilka miesięcy co z naszych planów udało się zrealizować.
Kurcze ,zdjecie chcesz na chwilkę wstawić,a ja akurat dopiero późnym wieczorem w domu będę :( nie załapię się ...
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 02.01.2015 14:42

te kiero napisał(a):
andeo napisał(a):Dejvid,jak tam po świętach ? przyszłam życzyć pomyślności w Nowym Roku i zrealizowania planów wakacyjnych i nie tylko.Życzę Ci ,żeby udało się odwiedzić Peješac w 2015 :)
A teraz już mniej miło :twisted: ,gdzie obiecane suplemenciki i może dasz się namówić na wstawienie tego zdjęcia z Sarajeva ?(w tym momencie robię minę kota ze Shreka) :mrgreen:

:D :D :D
ale odgrzebałaś kotleta,
serdeczne dzięki, również wszystkiego dobrego
co do planów, hmm... wiem że będzie trudno z trzech względów: wydatki, kierunek żony PL, ciężki wybór przy wyjeździe na płd;
ciągnie mnie na wyspy, Peljesac, Krk jednocześnie, ale też Grecja z płd Albanią :-| :la:
i bądź tu mądry, myślę, że decyzja znów będzie w ostatniej chwili...
zdjęcie może wstawię popołudniu... na moment



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

Właśnie włączyłem się w akcję..... :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.01.2015 20:49

:oczko_usmiech: to jak będzie ?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.01.2015 09:13

Sajewski suplement - nic wielkiego
DSCF4100.jpg
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 03.01.2015 11:31

Fajna mała .Myślę,że chyba nikogo nie powinno oburzyć to zdjęcie :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.01.2015 12:59

robiłem zdjęcia meczetowi i budynkom w tym miejscu,
obok była jej mama z jeszcze dwójką podobnych maluchów, widziała, że robię zdjęcie, że jesteśmy turystami, uśmiechnęła się, odwzajemniliśmy, bardzo miło wyszło
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 11.01.2015 13:05

Cześć :)
To ja jeszcze trochę poprzygrzewam tego "kotleta" :wink:

Trochę czasu na forum mnie nie było i ta relacja mi "była umkła" :?
Trafiłem dzięki linkowi którego dałeś w naszym wątku... zielonych Feli trochę jest jak widać na bałkańskich drogach :cool: , ale to nie mogliśmy być my, bo nas w nadmorskiej Chorwacji od 2009 już nie widzieli :lol:

Przeczytałem całość - bardzo fajna relacja z "nienajgorszymi" zdjęciami :cool:

Miło było poprzypominać sobie w większości dobrze znane ale dawno nie widziane miejsca jak choćby drewniany mostek graniczny w Hum, widzę, że przez niemal 10 lat się wcale nie zmienił - co chyba dobrze świadczy o jakości dobranych materiałów :lol: . A tuneli po czarnogórskiej stronie podobno jest około 60 :) .
Po Durmitorze tośmy sobie trochę połazili swego czasu, ale powiem szczerze, że jednak najmilej wspominam Bobotova... Wtedy jeszcze na tej drodze z Trsy do Żabljaka nie było asfaltu :) .
Zresztą w ogóle czarnogórskie góry wtedy robiły na nas wielkie wrażenie, płaskowyże Sinjajeviny, Komovi, czy choćby Kucka Krajina... A kanionu Mrtvicy żałuj, jest bardzo fajny, my zresztą też trochę żałujemy bo nie udało się przejść go całego a potem już się jakoś nie złożyło by wrócić.

Bardzo mi się podobały zdjęcia ze Starego Baru 8O

Albania nie jest taka zła, czasem zły moment czy zbieg okoliczności sprawia że danego miejsca nie odbieramy zbyt dobrze. Rzeczywiście, im dalej na południe tym jest ładniej, chyba się nie zniechęciłeś całkiem i jeszcze się wybierzesz... Ten mostek za Szkodrą bardzo fajny, takich kamiennych mostów masa jest w Grecji, zwłaszcza w Zagori ale nie tylko.

Ale za to ten most autostradowy nad Kravicą 8O szok 8O , nie miałem pojęcia że właśnie tamtędy będą budować....8O

Dzięki, pozdrawiam :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.01.2015 16:34

miło że zawitałeś i się podobało
kulka53 napisał(a): Ten mostek za Szkodrą bardzo fajny, takich kamiennych mostów masa jest w Grecji, zwłaszcza w Zagori ale nie tylko.

to przekonujący argument, by tam się wybrać,
wrzuciłem Zagori do neta i już się zakochałem... :D
kulka53 napisał(a):A kanionu Mrtvicy żałuj, jest bardzo fajny, my zresztą też trochę żałujemy bo nie udało się przejść go całego a potem już się jakoś nie złożyło by wrócić.

bardzo żałuję, bo wyjątkowo na niego się szykowałem, ale tak wyszło :|
kulka53 napisał(a):Bardzo mi się podobały zdjęcia ze Starego Baru

nam również, wyjątkowo przypadło do gustu to miejsce
Albania nie jest taka zła, czasem zły moment czy zbieg okoliczności sprawia że danego miejsca nie odbieramy zbyt dobrze. Rzeczywiście, im dalej na południe tym jest ładniej, chyba się nie zniechęciłeś całkiem i jeszcze się wybierzesz...

jakbym mógł to już bym w tym roku tam wyruszył z powrotem, jest plan by tam wrócić na południe + Grecja, oczywiście dzięki przekonującym relacjom
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 13.01.2015 11:10



w ramach uzupełnienia relacji z pełnym przekonaniem mogę polecić FILMY usera wajheczka z przejazdu malowniczym Kanionem Pivy + zjazd Trsa->Pluzine, super jakości przegląd trasy

ps. to tak w razie, gdyby Ktoś nie namierzył na forum Jego relacji
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.01.2015 14:45

Miło z Twojej strony,a filmiki są ekstra :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 15.01.2015 21:55

andeo napisał(a):Miło z Twojej strony,a filmiki są ekstra :)

teraz po obejrzeniu ich, bardzo żałuję, że nie zakupiłem rejestratora jazdy przed wyjazdem, liczyłem na nagrywanie na posiadanej kamerze SD i aparacie HD, ale wyszło jak wyszło, prawie nic;
teraz już zakup będzie na pewno, a może tam kiedyś jeszcze wrócę? jeżeli tak przejazd będzie w odwrotną stronę
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 16.01.2015 12:32

My też się zastanawialiśmy nad kupnem takiej kamerki i jakoś tak...nie kupiliśmy :) ale to fajna rzecz,szczególnie na ciekawych trasach.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 16.01.2015 14:21

te kiero napisał(a):teraz już zakup będzie na pewno, a może tam kiedyś jeszcze wrócę? jeżeli tak przejazd będzie w odwrotną stronę

jak powiedziałem tak zrobiłem, zakup dokonany :D nie wydałem na to za wiele, 2 stówki mogłem wyłożyć przed wyjazdem, ale nie było tyle czasu na kupno;
jak będę miał pierwsze przejazdy to wrzucę przykładowe na swoje miejsce
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone