Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 11.11.2014 10:33

To jest zawsze tak że całą zimę każdy się dołącza a jak przyjdzie połowa czerwca to się pomału odłącza :evil:
bo mu termin nie pasuje ,to urodziny teściowej itd. itd. :mrgreen:
chociaż już w lutym wiadomo było że jedziemy np. 1lipca.
najlepiej liczyć na siebie a jak ktoś chce to niech się dopasuje do naszych warunków i kropka :boss:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.11.2014 11:59

lotnikwsk napisał(a):To jest zawsze tak że całą zimę każdy się dołącza a jak przyjdzie połowa czerwca to się pomału odłącza :evil:
najlepiej liczyć na siebie a jak ktoś chce to niech się dopasuje do naszych warunków i kropka :boss:

scenariusz życiem pisany, dostrzegam że nie tylko u nas
mervik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 11.11.2014 12:07

te kiero napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):To jest zawsze tak że całą zimę każdy się dołącza a jak przyjdzie połowa czerwca to się pomału odłącza :evil:

te kiero właśnie założyłem taki wątek o spostrzeżeniu warto jechać z rodziną lub znajomymi :wink:

czy-warto-jechac-z-rodzina-i-znajomymi-na-wczasy-t47000.html#p1497975
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 11.11.2014 13:00

A w szczególności wkurzają mnie sytuacje jak ktoś chce jechać a potem jak zbliża się wyjazd to rezygnuje a człowiek potem musi się tłumaczyć a ich to wali. Nie lubię też sytuacji jeśli komuś poleci się jakiś apartman i każe się powołać na siebie aby właściciel w razie braku wolnych miejsc polecił kogoś swojego znajomego ale pewnego i ktoś potem wymyśla i rezygnuje .
No to zaraz wejdę na ten link zobaczymy opinie innych.
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 12.11.2014 08:25

mervik napisał(a):
te kiero napisał(a):

te kiero właśnie założyłem taki wątek o spostrzeżeniu warto jechać z rodziną lub znajomymi :wink:

czy-warto-jechac-z-rodzina-i-znajomymi-na-wczasy-t47000.html#p1497975

tak zauważyłem, nawet mi to przemknęło przez myśl,
jestem zatem ciekaw opinii innych, może znajdzie się coś co zmieni moje podejście do zagadnienia
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.11.2014 10:33

Przyszłam jeszcze raz popatrzeć na fotki,niektóre faktycznie podobne mamy,z Petrovaca klify identyczne ;)
Nie dziwię się ,że trochę czujesz się u mnie jak u siebie,ale jednak Twoje foty ,,hmmm jakby to powiedzieć,,,no "lepszejsze" są ;)
mervik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 18.11.2014 11:30

andeo napisał(a):Nie dziwię się ,że trochę czujesz się u mnie jak u siebie,ale jednak Twoje foty ,,hmmm jakby to powiedzieć,,,no "lepszejsze" są ;)

...że niby jest twoja relacja z Czarnogóry 8O
...lecę szukać :wink:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.11.2014 11:51

No skromnie powiem,że jest ;)
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.11.2014 12:29

andeo napisał(a):ale jednak Twoje foty ,,hmmm jakby to powiedzieć,,,no "lepszejsze" są ;)

nie powiedziałbym, a po za tym Ty masz 2 asy w rękawie: Ostrog i Lovcen - piękne :D

znalazłem jeszcze jedną fotkę zawieruszona z Sarajewa, przedstawia małą muslimankę przed meczetem
Ostatnio edytowano 03.01.2015 09:35 przez te kiero, łącznie edytowano 1 raz
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.11.2014 13:15

Bardzo bym chciała zobaczyć to zdjęcie ...myślisz ,że wywoła burzę? może warto zaryzykować ;)

A teraz co do asów w rękawie ,sam tego chciałeś,to słuchaj :oczko_usmiech:
a Ty masz: Kaniony Pivy i Moraca,Rijekę Crnojevicę i Jajce ,ha! i kto lepszy?zazdroszczę Ci tych miejsc i oczywiście będę robiła wszystko ,żeby też tam być .
Aaaaa i jeszcze masz Žutę Tabiję :twisted:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.11.2014 13:35

andeo napisał(a):Bardzo bym chciała zobaczyć to zdjęcie ...myślisz ,że wywoła burzę? może warto zaryzykować ;)

A teraz co do asów w rękawie ,sam tego chciałeś,to słuchaj :oczko_usmiech:
a Ty masz: Kaniony Pivy i Moraca,Rijekę Crnojevicę i Jajce ,ha! i kto lepszy?zazdroszczę Ci tych miejsc i oczywiście będę robiła wszystko ,żeby też tam być .
Aaaaa i jeszcze masz Žutę Tabiję :twisted:

przy czym Ty dopiero zaczęłaś relację, poczekam do końca i potem Ci wymienię serią z kałacha :smo:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.11.2014 13:54

:lol:
U mnie dziś będzie Stari Bar ,wróciłam zobaczyć jak to u Ciebie wyglądało .Może jedną czy dwie fotki mamy podobne ;) Na prawdę sprawia mi to frajdę ,jak widzi się miejsca ,które ma się na zdjęciu, a jakże inne ...
Akweduktu nie mam na zdjęciach :/ hmm,gdzieś mi umknęło,ale Stari Bar piękny,nam też się bardzo podobał.
LRobert
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 22.11.2014 15:38

Przejrzałem jeszcze raz. Mam trochę inne zdanie na temat wspólnych wyjazdów. To wszystko zalezy od osób i ich chęci współpracy i elastyczne muszą być obie strony. Najbardziej mnie rozbawiła uwaga na temat zwiedzania zamków słowackich i innych bliższych okolic. Mam tak samo, ciągle sobie powtarzam, że trzeba to zobaczyć, ale nie ma czasu się zatrzymać. :lol: A no i jeszcze jedna sprawa-zdjęcia oczywiście mi się podobają. A na 10 stronie na 6 zdjęciu masz miejsce gdzie stał nasz namiot: na tej zielonej trawce po lewej, przed drewnianym domkiem za płatem. Mnie też trochę w Czarnogórze przeszkadzało to panoszenie się Rosjan i nastawienie tubylców głównie tylko na nich. Niedługo Rosjanie wykupią sobie całą Czarnogórę. :?
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.11.2014 20:01

andeo napisał(a):Akweduktu nie mam na zdjęciach :/ hmm,gdzieś mi umknęło

LRobert napisał(a): Mam tak samo, ciągle sobie powtarzam, że trzeba to zobaczyć, ale nie ma czasu się zatrzymać. :lol:

często tak mam, że coś szczególnego mi umknie, a potem bardzo żałuję, wiele jest miejsc gdzie miałem być, ale plany sprawiły, że jakieś miejsca nawet w bardzo znanych pkt zostały pominięte, jest niedosyt
LRobert napisał(a):A na 10 stronie na 6 zdjęciu masz miejsce gdzie stał nasz namiot: na tej zielonej trawce po lewej, przed drewnianym domkiem za płatem.

ano, tak to się nasze drogi krzyżują, miło wypatrzyć bliskie nam miejsca na cudzych zdjęciach :D
LRobert napisał(a):Mnie też trochę w Czarnogórze przeszkadzało to panoszenie się Rosjan i nastawienie tubylców głównie tylko na nich. Niedługo Rosjanie wykupią sobie całą Czarnogórę. :?

dobrze to określiłeś, nie przeszkadzało mi to początkowo, ale potem było tego za dużo
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 22.11.2014 21:01

Powiem wam że w tym roku jakby mniej rosjan i już się tak nie afiszowali.Pełną dupę miałem ich w zeszłym roku .W Mlini było nas 3 rodziny i nad nami zamieszkali Rosjanie 4 os. przylecieli samolotem znikali na cały dzień czasem na plaży ich widzieliśmy ,wracali około północy my przeważnie przy grillu z gitarą mile spędzaliśmy wieczór czasem z właścicielem któremu bardzo podobały się nasze zachowanie a oni otwierali okna i potem skarżyli się na nas że nie mogli spać dodam że spali z zupełnie innej strony nie wiem czy nie wiedzieli po co jest klima bo otwierali te okna.Prawie co dziennie spadały nam na nasze piętro od nich majtki i ręczniki które im odnosilismy nawet jak wracali to chcieliśmy ich poczęstować i zapraszaliśmy ich do nas i sami dziwiliśmy się że odmawiali.Skąd oni się urwali nie wiem bo byłem 3 tygodnie w Rosjii i miło wspominam Rosjan których spotkałem i to raczej ja odmawiałem dłuższe siedzenie z nimi bo moja głowa nie wytrzymywała bratania się z nimi.
Na szczęście Vlaho mówił ze jesteśmy na wczasach i nie mamy się przejmować.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019