Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 11.11.2014 11:33

To jest zawsze tak że całą zimę każdy się dołącza a jak przyjdzie połowa czerwca to się pomału odłącza :evil:
bo mu termin nie pasuje ,to urodziny teściowej itd. itd. :mrgreen:
chociaż już w lutym wiadomo było że jedziemy np. 1lipca.
najlepiej liczyć na siebie a jak ktoś chce to niech się dopasuje do naszych warunków i kropka :boss:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.11.2014 12:59

lotnikwsk napisał(a):To jest zawsze tak że całą zimę każdy się dołącza a jak przyjdzie połowa czerwca to się pomału odłącza :evil:
bo mu termin nie pasuje ,to urodziny teściowej itd. itd. :mrgreen:
chociaż już w lutym wiadomo było że jedziemy np. 1lipca.
najlepiej liczyć na siebie a jak ktoś chce to niech się dopasuje do naszych warunków i kropka :boss:

scenariusz życiem pisany, dostrzegam że nie tylko u nas
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 11.11.2014 13:07

te kiero napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):To jest zawsze tak że całą zimę każdy się dołącza a jak przyjdzie połowa czerwca to się pomału odłącza :evil:
bo mu termin nie pasuje ,to urodziny teściowej itd. itd. :mrgreen:
chociaż już w lutym wiadomo było że jedziemy np. 1lipca.
najlepiej liczyć na siebie a jak ktoś chce to niech się dopasuje do naszych warunków i kropka :boss:

scenariusz życiem pisany, dostrzegam że nie tylko u nas


te kiero właśnie założyłem taki wątek o spostrzeżeniu warto jechać z rodziną lub znajomymi :wink:

czy-warto-jechac-z-rodzina-i-znajomymi-na-wczasy-t47000.html#p1497975
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 11.11.2014 14:00

A w szczególności wkurzają mnie sytuacje jak ktoś chce jechać a potem jak zbliża się wyjazd to rezygnuje a człowiek potem musi się tłumaczyć a ich to wali. Nie lubię też sytuacji jeśli komuś poleci się jakiś apartman i każe się powołać na siebie aby właściciel w razie braku wolnych miejsc polecił kogoś swojego znajomego ale pewnego i ktoś potem wymyśla i rezygnuje .
No to zaraz wejdę na ten link zobaczymy opinie innych.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 12.11.2014 09:25

mervik napisał(a):
te kiero napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):To jest zawsze tak że całą zimę każdy się dołącza a jak przyjdzie połowa czerwca to się pomału odłącza :evil:
bo mu termin nie pasuje ,to urodziny teściowej itd. itd. :mrgreen:
chociaż już w lutym wiadomo było że jedziemy np. 1lipca.
najlepiej liczyć na siebie a jak ktoś chce to niech się dopasuje do naszych warunków i kropka :boss:

scenariusz życiem pisany, dostrzegam że nie tylko u nas


te kiero właśnie założyłem taki wątek o spostrzeżeniu warto jechać z rodziną lub znajomymi :wink:

czy-warto-jechac-z-rodzina-i-znajomymi-na-wczasy-t47000.html#p1497975


tak zauważyłem, nawet mi to przemknęło przez myśl,
jestem zatem ciekaw opinii innych, może znajdzie się coś co zmieni moje podejście do zagadnienia
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.11.2014 11:33

Przyszłam jeszcze raz popatrzeć na fotki,niektóre faktycznie podobne mamy,z Petrovaca klify identyczne ;)
Nie dziwię się ,że trochę czujesz się u mnie jak u siebie,ale jednak Twoje foty ,,hmmm jakby to powiedzieć,,,no "lepszejsze" są ;)
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 18.11.2014 12:30

andeo napisał(a):Nie dziwię się ,że trochę czujesz się u mnie jak u siebie,ale jednak Twoje foty ,,hmmm jakby to powiedzieć,,,no "lepszejsze" są ;)


...że niby jest twoja relacja z Czarnogóry 8O
...lecę szukać :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.11.2014 12:51

No skromnie powiem,że jest ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.11.2014 13:29

andeo napisał(a):ale jednak Twoje foty ,,hmmm jakby to powiedzieć,,,no "lepszejsze" są ;)


nie powiedziałbym, a po za tym Ty masz 2 asy w rękawie: Ostrog i Lovcen - piękne :D

znalazłem jeszcze jedną fotkę zawieruszona z Sarajewa, przedstawia małą muslimankę przed meczetem
Ostatnio edytowano 03.01.2015 10:35 przez te kiero, łącznie edytowano 1 raz
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.11.2014 14:15

Bardzo bym chciała zobaczyć to zdjęcie ...myślisz ,że wywoła burzę? może warto zaryzykować ;)

A teraz co do asów w rękawie ,sam tego chciałeś,to słuchaj :oczko_usmiech:
a Ty masz: Kaniony Pivy i Moraca,Rijekę Crnojevicę i Jajce ,ha! i kto lepszy?zazdroszczę Ci tych miejsc i oczywiście będę robiła wszystko ,żeby też tam być .
Aaaaa i jeszcze masz Žutę Tabiję :twisted:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.11.2014 14:35

andeo napisał(a):Bardzo bym chciała zobaczyć to zdjęcie ...myślisz ,że wywoła burzę? może warto zaryzykować ;)

A teraz co do asów w rękawie ,sam tego chciałeś,to słuchaj :oczko_usmiech:
a Ty masz: Kaniony Pivy i Moraca,Rijekę Crnojevicę i Jajce ,ha! i kto lepszy?zazdroszczę Ci tych miejsc i oczywiście będę robiła wszystko ,żeby też tam być .
Aaaaa i jeszcze masz Žutę Tabiję :twisted:


przy czym Ty dopiero zaczęłaś relację, poczekam do końca i potem Ci wymienię serią z kałacha :smo:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.11.2014 14:54

:lol:
U mnie dziś będzie Stari Bar ,wróciłam zobaczyć jak to u Ciebie wyglądało .Może jedną czy dwie fotki mamy podobne ;) Na prawdę sprawia mi to frajdę ,jak widzi się miejsca ,które ma się na zdjęciu, a jakże inne ...
Akweduktu nie mam na zdjęciach :/ hmm,gdzieś mi umknęło,ale Stari Bar piękny,nam też się bardzo podobał.
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 22.11.2014 16:38

Przejrzałem jeszcze raz. Mam trochę inne zdanie na temat wspólnych wyjazdów. To wszystko zalezy od osób i ich chęci współpracy i elastyczne muszą być obie strony. Najbardziej mnie rozbawiła uwaga na temat zwiedzania zamków słowackich i innych bliższych okolic. Mam tak samo, ciągle sobie powtarzam, że trzeba to zobaczyć, ale nie ma czasu się zatrzymać. :lol: A no i jeszcze jedna sprawa-zdjęcia oczywiście mi się podobają. A na 10 stronie na 6 zdjęciu masz miejsce gdzie stał nasz namiot: na tej zielonej trawce po lewej, przed drewnianym domkiem za płatem. Mnie też trochę w Czarnogórze przeszkadzało to panoszenie się Rosjan i nastawienie tubylców głównie tylko na nich. Niedługo Rosjanie wykupią sobie całą Czarnogórę. :?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.11.2014 21:01

andeo napisał(a):Akweduktu nie mam na zdjęciach :/ hmm,gdzieś mi umknęło

LRobert napisał(a): Mam tak samo, ciągle sobie powtarzam, że trzeba to zobaczyć, ale nie ma czasu się zatrzymać. :lol:

często tak mam, że coś szczególnego mi umknie, a potem bardzo żałuję, wiele jest miejsc gdzie miałem być, ale plany sprawiły, że jakieś miejsca nawet w bardzo znanych pkt zostały pominięte, jest niedosyt
LRobert napisał(a):A na 10 stronie na 6 zdjęciu masz miejsce gdzie stał nasz namiot: na tej zielonej trawce po lewej, przed drewnianym domkiem za płatem.

ano, tak to się nasze drogi krzyżują, miło wypatrzyć bliskie nam miejsca na cudzych zdjęciach :D
LRobert napisał(a):Mnie też trochę w Czarnogórze przeszkadzało to panoszenie się Rosjan i nastawienie tubylców głównie tylko na nich. Niedługo Rosjanie wykupią sobie całą Czarnogórę. :?

dobrze to określiłeś, nie przeszkadzało mi to początkowo, ale potem było tego za dużo
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 22.11.2014 22:01

Powiem wam że w tym roku jakby mniej rosjan i już się tak nie afiszowali.Pełną dupę miałem ich w zeszłym roku .W Mlini było nas 3 rodziny i nad nami zamieszkali Rosjanie 4 os. przylecieli samolotem znikali na cały dzień czasem na plaży ich widzieliśmy ,wracali około północy my przeważnie przy grillu z gitarą mile spędzaliśmy wieczór czasem z właścicielem któremu bardzo podobały się nasze zachowanie a oni otwierali okna i potem skarżyli się na nas że nie mogli spać dodam że spali z zupełnie innej strony nie wiem czy nie wiedzieli po co jest klima bo otwierali te okna.Prawie co dziennie spadały nam na nasze piętro od nich majtki i ręczniki które im odnosilismy nawet jak wracali to chcieliśmy ich poczęstować i zapraszaliśmy ich do nas i sami dziwiliśmy się że odmawiali.Skąd oni się urwali nie wiem bo byłem 3 tygodnie w Rosjii i miło wspominam Rosjan których spotkałem i to raczej ja odmawiałem dłuższe siedzenie z nimi bo moja głowa nie wytrzymywała bratania się z nimi.
Na szczęście Vlaho mówił ze jesteśmy na wczasach i nie mamy się przejmować.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone