Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartamenty zuljana

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kati33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 17.01.2010
apartamenty zuljana

Nieprzeczytany postnapisał(a) kati33 » 17.01.2010 17:23

Cześć! W tym roku wybieramy się w drugiej połowie sierpnia do Zuljany. Wstępnie zarezerwowaliśmy willę Vedrana. Może ktoś z Was tam był i może opisze wrażenia z pobytu w tym apartamencie. Ja z moją rodziną będziemy już 4 raz w Chorwacji, jesteśmy w niej zakochani.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.01.2010 17:28

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=232 ... ht=vedrana
Tu już było zapytanie o ten apartament ale odpowiedź słaba.
kati33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 17.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kati33 » 17.01.2010 17:33

Tak o.k. ale nic nie wiem konkretnego o apartamencie. Zdjęcia nie odzwierciedlaja rzeczywistości. Właściciel wydaje się spoko ale.....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.01.2010 17:40

Ciężko będzie o opinie spróbuj tu:
http://www.apartmanihrvatska.org/index. ... ategory=89
kati33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 17.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kati33 » 17.01.2010 20:27

Dzięki wielkie za podpowiedź. Ciekawa jestem czy po prostu ktoś był zadowolony z mieszkania. A może mi ktoś podpowie co warto zwiedzić w tych okolicach jakie jedzonko jest w restauracjach w Zuljanie może są bary, wypożyczalnie sprzętu itp. Proszę o odpowiedź. Każdego roku jest inaczej.
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 16.01.2014 12:41

witam,

Odświeżę trochę temat.

Mam jeszcze pytanie czy ma ktoś może namiary na apertamenty w okolicy zuljany jak najbliżej plaży vucine albo kramena?

Na google maps widać że jest w tej okolicy parę domów udało mi się znaleźć 1 ale niestety jest już cały zarezerwowany na 2014.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone