Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Tonci w Pakostane

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
azara
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 27.05.2010
Apartamenty Tonci w Pakostane

Nieprzeczytany postnapisał(a) azara » 23.01.2012 22:38

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z szanownych forumpowiczów korzystał z tych apartamentów. Chodzi mi o właściciela . Pierwszy raz spotkałam się szukając kwater , żeby odpisywał na emaile w języku polskim.Nie żeby było to złe wręcz przeciwnie. Chce bardzo mało zaliczki, większość chce 20% lub 25% ( ja nawet 10% nie mam mu wpłacić).Mam nadzieję,że to nie jakiś krętacz. Będę wdzięczna za każdą informację. Z góry dziękuję.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 23.01.2012 23:05

Daj linka tego apartamentu.
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 23.01.2012 23:14

Prawdopodobnie chodzi o zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć linkWygląda na spokojną okolicę- od kościoła w stronę Śibenika.Samego apartamentu niestety nie znam ale niska zaliczka to moim zdaniem normalka- gdyby była duża to jest problem.
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 23.01.2012 23:25

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ja też tam nie nocowałąm, ale z tego co widzę do morz bliziutko, koło domu jest betonowa ścieżka prowadząca na plażę. Do centrum którki spacerek.

Ja w tym roku wynajmując w Pakostane apartament wcale nie wpłacałam zaliczki.
sprynia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) sprynia » 24.01.2012 00:11

Że się tak wtrącę lekko. Ja jak jeżdżę od 8 lat do Chorwacji - czasem kilka razy w roku - tak nigdy nie wpłacałam zaliczki. Łącka śliwowica załatwia wszystko :D
Wiki2001
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiki2001 » 24.01.2012 10:03

Samego apartamentu i właścicieli nie znam ale wiem gdzie stoi ten apartament.
Apartament znajduje się przy ul.K.Alojzija Stepinca mijamy go idąc na naszą kwaterę.Z apartamentu jest bardzo blisko na plażę dosłownie parę kroków,obok jest piekarnia i stoisko z warzywami,do centrum jest może ok 200m.W apartamencie tym w większości są Polacy wnioskując po zaparkowanych samochodach obok apartamentu.
azara
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) azara » 24.01.2012 22:02

Bardzo dziękuję. Z tego co piszecie to wnioskuję,że wszystko ok. Jeszcze raz dziękuję.Zarezerwowałam i teraz tylko czekać do wyjazdu. Pozdrawiam.
Wiki2001
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiki2001 » 25.01.2012 09:24

A w jakim terminie się wybieracie?
My będziemy od 7.07.
azara
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) azara » 26.01.2012 19:28

My od 29.07. Mieliśmy jechać ze znajomymi,ale niestety raczej jedziemy sami. Nie możemy zgrać urlopów. Szkoda ,bo w więcej osób to raźniej.
Kaska1207
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 23.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaska1207 » 27.01.2012 21:15

Też jestem w trakcie rezerwacji dwóch apartamentów 4+1 w tym domu w terminie 25.08-08.09.Szkoda że nikt z forumowiczów tam nie był.A jak sama miejscowość ,jak plaże.Chciałam jechać niżej Dalmacji,ale towarzystwo wymiękło.Wcześniej byliśmy na Brać i na Pagu.Nie będziemy zawiedzeni?
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 27.01.2012 21:39

Kaska1207 napisał(a):.Nie będziemy zawiedzeni?

Nie, ładna miejscowość dobra baza wypadowa na wycieczki, również statkiem.
forum/viewtopic.php?t=29938&start=0
forum/viewtopic.php?t=35222&highlight=pakostane
Wiki2001
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiki2001 » 27.01.2012 21:44

Plaża w Pakostane jest kamienista ,ale i jest kawałek piaszczystej ale z drugiej strony centrum.Samo miasteczko jest bardzo fajne i nie powinniście być zawiedzeni.My jedziemy już 5 raz do Pakostane. Sama miejscowość jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania .
My byliśmy w Dubrowniku ,Mostarze,Blagaju.
Poszukaj troche bo tu na forum jest sporo informacji o Pakostane.
Kaska1207
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 23.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaska1207 » 27.01.2012 21:49

Właśnie chodzi mi o bazę wypadową.W Splicie już byliśmy ,w Zadarze też.Nie widzieliśmy natomiast Szybenika i Trogiru ,może też zachaczymy o wodospady Krka.Rejs statkiem na Kornati też na pewno ciekawy.Miałam plany odnośnie Mostaru chociaż to trochę daleko.A jak plaże w tej okolicy? Mamy małe dziecko.
Wiki2001
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiki2001 » 27.01.2012 22:00

Plaża nie jest tragiczna wysypana kamieniami z jednej strony a trochę na prawo jest betonowa,na plaży są knajpki, a co najważniejsze natryski.
My osobiście chodzimy jakieś trzysta metrów w lewo na plaże przy autaokampie Nordse,jest mniej kamieni w wodzie.
Na plaży przy tym apartamencie widziałam rodziny z całkiem małymi dziećmi.

Z Pakostane możecie pojechać jeszcze na Pag, zobaczyć park Paklenica,Nin.
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 28.01.2012 00:03

Na zdjęciu wzmiankowany apartament jest mniej więcej za tym z lewej strony, bliziutko wody. Plaża na lewo betony, a na prawo żwirek. Jak było mówione wcześniej to przy plaży są knajpki.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

W wodzie buciki konieczne bo
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ale też i to
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Widok w stronę centrum. Tam gdzie niebieskie parasole jest piasek na plaży i na dnie morza, więc idealnie dla dzieci.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Tonci w Pakostane
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone