Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Podgora

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Martiska
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martiska » 20.06.2015 16:42

Witam,
czy ktoś był w VILLi NELI w Podgorze? jakie wrażenia?
doris_ka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Apartament Baśka Voda lub Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris_ka » 13.07.2015 19:02

Wyjazd w ciemno jest ok. Ja miałam planowany wyjazd od 5 lipca br. - palnowany wyjazd w okolice Makarskiej (Tucepi, Podgora, Promajna) niestety awaria samochodu uziemiła nas na tydzień.
Trochę z obawą zajechaliśmy dziś o 10.00 rano do Podgory - wolnych apartamentów sporo, można wybierać. My znaleźliśmy po ok. 45 minutach i to tylko dlatego że wymagany był internet (przez córkę nastolatkę :-)).
Marcin500
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.07.2014
Re: Apartament Baśka Voda lub Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin500 » 16.07.2015 13:46

do doris_ka

jak w tym roku kształtują się ceny w podgorze? znajdę do 20E/os ?
oxan
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 07.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) oxan » 18.07.2015 16:59

Obecnie mamy ap.4+1 w pierwszej linia brzegowa płacimy 90 erykow znajdzie się coś na pewno tylko te szukanie może być trochę dokuczliwe wczoraj o godz 23-30 31 stopni w ciągu dnia boje się zerkać na termometr
doris_ka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris_ka » 19.07.2015 00:45

Do Marcin500
Ceny w app. jakie nam podawano to od 50 do 60 euro za 3 osoby. Nie była to pierwsza linia brzegowa, ale też nie daleko do plaży. Dziś też jest jeszcze sporo wolnych pokoi nawet w domach przy samym morzu, ale tam cen nie znam.
z-paul
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) z-paul » 25.08.2015 09:24

Poszukiwany apartament dla 4 osób (2 sypialnie) w Podgorze w terminie 02.09-11.09.2015
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
skojola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 30.01.2015
Re: Apartamenty Matko Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) skojola » 07.01.2016 11:44

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Piszę pierwszy raz, chociaż forum przeglądam od roku. W ubiegłe wakacje skorzystałam z wielu porad forumowiczów i wypad do Chorwacji był bardzo udany. W tym roku wybieram się do Podgory i zastanawiam się nad apartamentami A2+2 Matko, o których była mowa w tym wątku. Czy mogę spytać o wrażenia po pobycie?
skojola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 30.01.2015
Re: Apartamenty Matko Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) skojola » 10.01.2016 10:19

Witam raz jeszcze i ponawiam moją prośbę. Może ktoś z doświadczonych forumowiczów mógłby mi pomóc. Nie mogę pisać bezpośrednio do użytkowników, a w tym wątku wypowiadały się osoby, które były w tym apartamencie. Chodzi mi głównie o lokalizację. Czy nie będzie za głośno. Jadę w ostatnim tygodniu czerwca. Jeszcze nie wpłaciłam zaliczki.
kemica
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemica » 10.01.2016 19:17

My mieszkaliśmy w A4+1 w czerwcu 2014 r. Sypialnie były położone od małej uliczki, która wbrew pozorom była dość głośna, bo parkowały przy niej od samego rana samochody dostawcze przyjeżdżające do pobliskiej piekarni itd. Pomimo tego i tak bardzo mile wspominam ten wyjazd. Podgora nas zachwyciła i na pewno chciałabym tam kiedyś wrócić.
skojola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 30.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skojola » 11.01.2016 08:26

Dziękuję bardzo! O taką informację mi chodziło. Poszukam chyba spokojniejszej lokalizacji. W ubiegłym roku byłam w Zatonie koło Zadaru (w prywatnym apartamencie, nie w ośrodku) i służę informacjami o tym miejscu.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Apartamenty Matko Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 11.01.2016 12:03

skojola napisał(a):Witam raz jeszcze i ponawiam moją prośbę. Może ktoś z doświadczonych forumowiczów mógłby mi pomóc. Nie mogę pisać bezpośrednio do użytkowników, a w tym wątku wypowiadały się osoby, które były w tym apartamencie. Chodzi mi głównie o lokalizację. Czy nie będzie za głośno. Jadę w ostatnim tygodniu czerwca. Jeszcze nie wpłaciłam zaliczki.

W tym apartamencie spędziliśmy wakacje w 2013 roku, blisko portu, apartamenty jak na zdjęciach. Jeżeli szukasz ciszy to raczej tego tam nie znajdziesz. Ale jeżeli Ci to nie przeszkadza to polecam.
Ostatnio edytowano 01.02.2016 22:28 przez karin74, łącznie edytowano 1 raz
skojola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 30.01.2015
Re: Apartamenty Matko Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) skojola » 11.01.2016 23:04

Dziękuję bardzo! Jeśli nie znajdę niczego innego w podobnej cenie, to chyba zdecyduję się na te apartamenty. Podoba mi się Podgora - na street view wygląda super :-). Na razie czekam jeszcze na odpowiedzi z innych apartamentów z okolic Makarskiej.
mollers
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 13.06.2014
Apartamenty Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) mollers » 13.01.2016 20:47

Proszę o pomoc szukam fajnej kwatery w m Podgora wywieramy sie w tym roku i szukamy fajnej kwaterki w spokojnym zakątku nie koniecznie przy samej plaży najlepiej na uboczu nie w centrum, dwoje dorosłych plus dwoje dzieci :papa: :papa: :papa: :hut:
mollers
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 13.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mollers » 13.01.2016 20:49

proszę o namiary na mail
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bartpajak
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 30.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartpajak » 12.02.2016 00:01

Witam, ma ktoś do polecenia jakiś fajny apartament w Podgora Cakije? wybieramy się w 4 osoby dorosłe i jedno dziecko.Proszę o namiary - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Podgora - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone