Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Podgora

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciek127
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 02.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek127 » 24.02.2015 09:16

Tak to ta plaża :) czy mógłbyś przysłać mi namiary na ten apartament co byłeś? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 25.02.2015 17:16

Ja w 2014 r. byłem w Apartamentach zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Apartament mieści się przy ul. Ivana Kovacicia. Bardziej w górnej części - z jednej strony trzeba deptać pod górkę 200 m z drugiej była cisza i spokój. Apartamenty bardzo dobre - właściciele zwłaszcza Pan Mirko dusza człowiek. Było w czasie naszego pobytu u nich kilka rodzin polskich i każdy sobie chwalił. Do piekarni droga prosta 200 m, tyle samo do promenady, Jadranka przebiega wcześniej i hałasu praktycznie nie ma. Apartamenty posiadają fajne miejsce na grilla - naprawdę urokliwe. Cena bardzo przystępna. My byliśmy w drugiej połowie lipca i płaciliśmy tyle ile mi zawołali w tym roku właściciele apartamentów za wynajem w pierwszym tyg. czerwca.
darus7a
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) darus7a » 02.03.2015 23:16

Czy możesz napisać jak zarezerwować ten apartament? Ile jest on osobowy? I jaka cena?
darus7a
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) darus7a » 02.03.2015 23:16

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
darus7a
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) darus7a » 02.03.2015 23:24

Kochani, podeślijcie namiary na apartament w Podgorze. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
invissible90
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) invissible90 » 01.04.2015 19:51

Dzień dobry!

Poszukuję kwatery typu studio (2x 2-osobowa sypialnia z łazienką + wspólna kuchnia) w Breli albo okolicy w sensownej cenie. Jeśli ktoś zna takie miejsce, to będę wdzięczna za namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
sti24evo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.03.2015
Podgora - dojazd do apartamentów przy promenadzie

Nieprzeczytany postnapisał(a) sti24evo » 22.04.2015 10:54

Witam,
na wstępie przepraszam jeżeli to nie jest właściwe miejsce na forum ale mam takie nietypowe pytanie, może ktoś z Was wie jak wygląda sprawa dojazdu do apartamentów w sytuacji gdy są one bezpośrednio przy promenadzie w Podgorze? Praktycznie zaraz koło hotelu Podgorka, więc tak na środku. :)
banalna77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) banalna77 » 23.04.2015 19:43

Mam pytanie czy był ktoś w Podgorze na ul, Na Luci ?
marpod
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.04.2015
Apartamenty Lilly Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) marpod » 29.04.2015 20:32

Podłączę się do pytania może ktoś był w apartamencie Lilly na ul. Na Luci w Podgorze i mógłby podzielić się opinią?
sti24evo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.03.2015
Re: Podgora - dojazd do apartamentów przy promenadzie

Nieprzeczytany postnapisał(a) sti24evo » 06.05.2015 13:59

sti24evo napisał(a):Witam,
na wstępie przepraszam jeżeli to nie jest właściwe miejsce na forum ale mam takie nietypowe pytanie, może ktoś z Was wie jak wygląda sprawa dojazdu do apartamentów w sytuacji gdy są one bezpośrednio przy promenadzie w Podgorze? Praktycznie zaraz koło hotelu Podgorka, więc tak na środku. :)


Ktoś, coś? Bardzo mi zależy na tej informacji. :)
loyd
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 22.07.2007
Apartamenty Matko Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) loyd » 17.05.2015 09:20

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Zrobiłem tam rezerwację 2 apartamentów A2+2 w drugiej połowie sierpnia - ktoś był ? zna ?

Puściłem wczoraj 200 eur zaliczki.
loyd
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) loyd » 20.05.2015 19:14

Ktokolwiek ??
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009
Re: Apartamenty Matko Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 21.05.2015 20:42

loyd napisał(a):http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/podgora/apartamenty-matko/7193

Zrobiłem tam rezerwację 2 apartamentów A2+2 w drugiej połowie sierpnia - ktoś był ? zna ?

Puściłem wczoraj 200 eur zaliczki.



Bardzo dobra lokalizacja, piekarnia tuz obok.
BYlismy rok temu ze znajomymi w Podgorze, ktorzy tam nocowali, byli zadowoleni (też z Kielc) ;)
loyd
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) loyd » 22.05.2015 07:03

Dzięki za info.
Madziulka_1989
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 21.08.2010
Re: Podgora - dojazd do apartamentów przy promenadzie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madziulka_1989 » 22.05.2015 07:37

sti24evo napisał(a):Witam,
na wstępie przepraszam jeżeli to nie jest właściwe miejsce na forum ale mam takie nietypowe pytanie, może ktoś z Was wie jak wygląda sprawa dojazdu do apartamentów w sytuacji gdy są one bezpośrednio przy promenadzie w Podgorze? Praktycznie zaraz koło hotelu Podgorka, więc tak na środku. :)

Mieszkalam ze znajomymi w Podgorze zaraz kolo hotelu Podgorka i pamietam, ze przy samym wjeździe na pomenade są takie słupki, które automatycznie się chowają i za każdym razem gdy chcieliśmy wyjechać lub wjechać autem trzeba było informować gospodarza żeby nam je uruchomił :) mam nadzieje, ze wytłumaczyłam w miarę zrozumiale. Aha i nie wiem jak teraz ale ja bylam 3 lata temu wiec mogło się coś zmienić :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Podgora - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone