Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartamenty na Pag-u

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Given
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 02.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Given » 26.06.2019 12:55

Witam wszystkich serdecznie :)

Postanowiliśmy, że w tym roku jedziemy w końcu do Chorwacji, myślimy właśnie o wyspie Pag. Będziemy jechać we dwie osoby jakoś na początku Września/końcówka Sierpnia. Aktualnie plan jest taki, że jedziemy w ciemno, czy w tym okresie będzie problem ze znalezieniem noclegu na ok 10-11 dni?
DRZEW6
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 26.06.2019 12:57

Od ostatniego tygodnia sierpnia jest wyraźnie mniej turystów ,więc 2 osoby spokojnie coś znajdą
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 26.06.2019 22:14

Given napisał(a):Witam wszystkich serdecznie :)

Postanowiliśmy, że w tym roku jedziemy w końcu do Chorwacji, myślimy właśnie o wyspie Pag. Będziemy jechać we dwie osoby jakoś na początku Września/końcówka Sierpnia. Aktualnie plan jest taki, że jedziemy w ciemno, czy w tym okresie będzie problem ze znalezieniem noclegu na ok 10-11 dni?

Mam nadzieję, że admin z moderatorami mnie nie zganią ale mimo wszystko skorzystałbym z agencji perla. Trzy razy rezerwowałem apartamenty w różnych terminach. Z ceny zawsze byłem zadowolony. Polecam targowanie się.
Given
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 02.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Given » 28.06.2019 10:18

pablo2222 napisał(a):
Given napisał(a):Witam wszystkich serdecznie :)

Postanowiliśmy, że w tym roku jedziemy w końcu do Chorwacji, myślimy właśnie o wyspie Pag. Będziemy jechać we dwie osoby jakoś na początku Września/końcówka Sierpnia. Aktualnie plan jest taki, że jedziemy w ciemno, czy w tym okresie będzie problem ze znalezieniem noclegu na ok 10-11 dni?

Mam nadzieję, że admin z moderatorami mnie nie zganią ale mimo wszystko skorzystałbym z agencji perla. Trzy razy rezerwowałem apartamenty w różnych terminach. Z ceny zawsze byłem zadowolony. Polecam targowanie się.


Niestety nie mogę z tego w tym momencie skorzystać, z tego względu, że nasz wyjazd zależy od tempa pracy naszych urzędów. Jeśli dziewczyna nie dostanie karty pobytu do Września, to mamy problem :? W teorii możemy załatwić wizę do Chorwacji dla niej, bo to mały koszt, ale wtedy jest inny problem - podczas oczekiwania na kartę, z samą pieczątką w paszporcie w teorii nie ma prawa poruszać się po krajach strefy Schengen.
manekk_k
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) manekk_k » 01.06.2020 22:24

Witam.. Jakieś sprawdzone apartamenty na wyspie PAG przy samym morzu dla trzech rodzin 2+2 w terminie od 09.07.2020 do 17.07.2020 może ktoś polecić z góry dziękuje mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1966
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 09.06.2020 00:03

Mam nadzieję że to właściwe miejsce na takie pytanie.

Na kolejne wczasy padło na wyspę Pag. Mam nadzieję że uda się w tym sezonie.
Cel to wyjazd samochodem. Do tej pory zawsze korzystałem z biur podróży. Tym razem wszystko ma być samodzielnie.
Wybraliśmy miejscowość Pag. Zależy nam na bliskości do centrum miasta bo na plaże i tak będziemy dojeżdżać. Co do apartamentu to wymagań dużych nie mamy: cena, parking, WiFi, klima, kuchnia.
Padło na booking.com bo tu chyba najmniejsze jest ryzyko na natknięcie się na oszusta i można skorzystać z opcji bezpłatnego odwołania rezerwacji (niestety nie mam wiedzy jak pod tym względem jest na visit-pag.com, apartmanija.hr, airbnb.pl).
Niestety niewiele lokalizacji spełniło nasze oczekiwania przy zakładanym budżecie.
Udało nam się znaleźć i zarezerwować apartments Tatjana.
Czy ktoś zna lub korzystał?
Zostawić czy szukać dalej?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.06.2020 21:56

Ma ktoś jakieś doświadczenie z poniższymi apartamentami w Pagu (część Vodice)?
1. Apartments Adriana
2. Apartments Palcic
3. Apartments Jospu Vodice
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 07.07.2020 09:09

piekara114 napisał(a):Ma ktoś jakieś doświadczenie z poniższymi apartamentami w Pagu (część Vodice)?
1. Apartments Adriana
2. Apartments Palcic
3. Apartments Jospu Vodice


Mogę się spytać, czy Koleżanka dokonała już wyboru? Ja w tym roku dalej niż do Zadaru nie będę jechał (krótki urlop) a za szukanie noclegów biorę się w tym roku jak pies do jeża i nie ukrywam, że zależy mi na pobycie w miejscu sprawdzonym przez forumowiczów...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.07.2020 12:38

Wybrałam poz.3 :D
Stosunek cena/jakość/położenie do centrum/dzielnic dla nas najlepsza.

Szwagier wczoraj się podpiął, ale w trakcie pobytu musi zmienić apartament (przeprowadzka z 2go na 1wsze piętro). Nie było innej wolnej miejscówki.

2DDW :D

PS. Śmiało pisz zapytania z visit-pag bo miałam naprawdę bardzo duży odzew. O wyborze decydowało to co wyżej. W jednej villi w Pagu cena w @ 95 eur i od razu rabat do 65. Piszę drogo, oferta 55 eur. I pewnie bym się zdecydowała, ale dolicza 25 eur za końcowe sprzątanie i to mi się nie podoba. Jakby dorzucił to w cenie to by było ok, a taki a la styl włoski cen mnie w... więc bye .... No i ta willa swoim podejściem podpadła mi na fb....
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 08.07.2020 09:46

Dzięki za info, strona rzeczywiście solidna i zawierająca wiele informacji :)
Miejscówka super, lubię takie ale ja ze względu na dzieci muszę szukać coś bardziej cywilizowanego...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.07.2020 10:29

Slavko1974 napisał(a):Miejscówka super, lubię takie ale ja ze względu na dzieci muszę szukać coś bardziej cywilizowanego...
Tzn????? Z nami na doczepkę jedzie tam szwagier z dziećmi (5+8l) - decyzja zapadła przed wczoraj
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 08.07.2020 13:29

Miałem na myśli plażę -jakieś prysznice, rozrywki dla dzieci, gastronomia....
Mnie marzy się dzika plaża, fajka i maska, ale niestety nie jadę sam. No chyba, że taka tam plaża jest w pobliżu bo na fotach jakoś nie udało mi się dojrzeć.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.07.2020 14:09

Na szczęście, my tego nie oczekujemy, syn jak był mały też :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.07.2020 18:00

Polecam ten apartament, o którym wyżej pisałam. Super, fajna najbliższa plaża, nawet drugi raz dziś na niej plażowaliśmy co nam się nie zdąża normalnie. Jeden minus to dalej do centrum niż się nam wydawało ale całkiem akceptowalnie,mi US za brak chodnika.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
apartamenty na Pag-u - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone