Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY FABIJANIĆ - Pag

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leila87
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.01.2013
APARTAMENTY FABIJANIĆ - Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) leila87 » 27.01.2013 16:06

Hej,

będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek opinie na temat apartamentów Fabijanić w mieście Pag -


generalnie, czy wszystko jest ok :)

Z góry bardzo dziękuję,
pzdr
Ostatnio edytowano 27.01.2013 18:14 przez leila87, łącznie edytowano 1 raz
crono
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) crono » 27.01.2013 18:49

Fabijanić to w Pagu tak popularne nazwisko jak u nas Kowalski,tak że nie wiadomo o który apartman pytasz .
W 2012 byliśmy zakwaterowani u Ante Fabijanić i ten apartament mogę polecić.Podaj jakiś kontakt do siebie ,dostaniesz namiary.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.01.2013 21:13

Kontakt do pytającej masz - klikaj w kopertę.
leila87
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) leila87 » 27.01.2013 21:21

O, no to dobrze wiedzieć - dziękuję za informację :)
Koresponduję z Panią Andreją Fabijanić (miasto Pag) i apartament (wraz z ceną :) ) bardzo mi odpowiada, jednak nie znalazłam do tej pory w sieci żadnych opinii (ani negatywnych, ani pozytywnych) o tej kwaterze i trochę mnie to niepokoi. Mam nadzieję jednak, że ktoś z Cro.pl spędził tam wakacje i podzieli się ze mną swoją wiedzą.

Czekam nadal w takim razie :))
atka71
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) atka71 » 20.02.2013 12:36

[color=#0080FF][/color]
crono napisał(a):Fabijanić to w Pagu tak popularne nazwisko jak u nas Kowalski,tak że nie wiadomo o który apartman pytasz .
W 2012 byliśmy zakwaterowani u Ante Fabijanić i ten apartament mogę polecić.Podaj jakiś kontakt do siebie ,dostaniesz namiary.

Do crono:
W tym roku wybieramy się na Pag do Ante Fabijanic mamy wynajete u nich mieszkanie,ale nigdzie nie znalazłam opinii
na ich temat.Jedziemy z dziećmi pierwszy raz,do Chorwacji.Czy mogłabyś podać szczególy,co ze sobą zabrać.Czy gospodarze są mili i lubią dzieci?Gdzie zjeść obiad itd...Chyba mówią trochę po polsku? :D
crono
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) crono » 20.02.2013 19:49

Przeczytaj sobie to uwaga-na-apartamenty-toncica-w-chorwacji-t20058.html
Kontakt z mailowy z gospodarzami po angielsku , na miejscu w użyciu był polsko-chorwacki.
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 31.03.2013 01:35

Witajcie. Byłem w tych apartamentach 4 razy (2009-2012). Super warunki, ludzie - właściciele super. Ktoś ich obsmarował na cro.pl ale z rozmów z Ante (właścicel) wiem, że te rodziny z Polski były nałykane i były problemy. Jadę tam 10 lipca i szczerze polecam. Kocham Pag. Nurkujemy freedivingowo na plazy Sveta Marija z synem i córką. Generalnie jest bosko.
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 31.03.2013 01:41

atka71 napisał(a):[color=#0080FF][/color]
crono napisał(a):Fabijanić to w Pagu tak popularne nazwisko jak u nas Kowalski,tak że nie wiadomo o który apartman pytasz .
W 2012 byliśmy zakwaterowani u Ante Fabijanić i ten apartament mogę polecić.Podaj jakiś kontakt do siebie ,dostaniesz namiary.

Do crono:
W tym roku wybieramy się na Pag do Ante Fabijanic mamy wynajete u nich mieszkanie,ale nigdzie nie znalazłam opinii
na ich temat.Jedziemy z dziećmi pierwszy raz,do Chorwacji.Czy mogłabyś podać szczególy,co ze sobą zabrać.Czy gospodarze są mili i lubią dzieci?Gdzie zjeść obiad itd...Chyba mówią trochę po polsku? :D

Kiedy jedziecie?
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 31.03.2013 01:45

encomp napisał(a):
atka71 napisał(a):[color=#0080FF][/color]
crono napisał(a):Fabijanić to w Pagu tak popularne nazwisko jak u nas Kowalski,tak że nie wiadomo o który apartman pytasz .
W 2012 byliśmy zakwaterowani u Ante Fabijanić i ten apartament mogę polecić.Podaj jakiś kontakt do siebie ,dostaniesz namiary.

Do crono:
W tym roku wybieramy się na Pag do Ante Fabijanic mamy wynajete u nich mieszkanie,ale nigdzie nie znalazłam opinii
na ich temat.Jedziemy z dziećmi pierwszy raz,do Chorwacji.Czy mogłabyś podać szczególy,co ze sobą zabrać.Czy gospodarze są mili i lubią dzieci?Gdzie zjeść obiad itd...Chyba mówią trochę po polsku? :D

Kiedy jedziecie?

No moze po polsku to nie ale chorwacki jest ok. Np. Krostofer put dobry byl? Czyli: krzysztof, czy była dobra droga? ;) cały rok czekam żeby z moim Antkiem usiąść przy trawaricy i przegadać cały wieczór. Ante lubi tak jak ja koszykówkę. Jego ulubiony zawodnik to tragicznie zmarły Drazen Petrovic. Kupiłem na allego za 300 zł koszulkę Drazena z New Jersey Nets i Ante dostał ją ode mnie:)
atka71
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) atka71 » 11.04.2013 08:12

Jedziemy do Ante Fabijanic 25lipca-2sierpnia(9dni) chcieliśmy na dłużej ale tylko ten termin był wolny.Ale może na pierwszy raz wystarczy.
atka71
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) atka71 » 17.06.2013 12:56

Hej!
encomp-wysłalam do Ciebie wiadomośc ale chyba treści nie dostałeś?W każdym razie zadam pytanie tutaj.Jaka plaża znajduje się przy apartamentach Ante Fabijanic,ma jakąś nazwę?i czy bardzo zatłoczona?.Jak daleko jest do plaży sv.Marija?
Nita
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nita » 04.03.2015 13:11

Witam, czy w 2013 roku była Pani w apartementach Ante Fabijanic???? Jeżeli tak to czy mogę prosić o jakąś opinię o same apartamenty i przede wszystkim o typie plaży? Interesuje mnie jaka jest odległość rzeczywista i jaki typ tj. kamienista, betonowa, żwirowa i czy nadaje się dla dzieci.
Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informację
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 06.01.2016 00:49

Kochani Cromaniacy. Apartamenty Ante Fabijanic nazywają się Toncica - Imię Antoniny - żony właściciela. Naprawdę świetni ludzie. Byłem tam 6 razy i w tym roku niestety nie udało się - nad czym ubolewam. Na prawdę super standard kwater, właściciele są przyjaźni, lubią Polaków. Nie lubią chlania i darcia japy, to chyba normalnie. Gadamy cały czas po facebooku i mam z Nimi świetny kontakt. Jeśli szukacie dobrej kwatery (apartamentu) to ja szczerze polecam. Z mojej pracy były 3 rodziny i są zachwycone (jedna z nich była 2 raz). Kwatera położona ok 1 km od centrum w pobliżu Hotelu Tony (dobre owoce morza i fajne zabawy taneczne). Jeszcze raz - szczerze polecam.
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 09.06.2016 22:28

Jadę do Antego 7 raz. Nie mogę się doczekać głębokich nurów (40 m) na wylocie zatoki Paskiej. To miejsce jest niesamowite. Właściciele to już jak Rodzina. Ub. rok był w Turcji ale to nie to... ;)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
APARTAMENTY FABIJANIĆ - Pag
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone