Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty DADO Zivogosce Blato

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
croPablo
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 12.11.2015
Apartamenty DADO Zivogosce Blato

Nieprzeczytany postnapisał(a) croPablo » 09.01.2017 13:27

Witam,

Czy był ktoś może w apartamentach DADO w Zivogosce Blato? Właśnie rezerwuję 3 apartamenty na drugą połowę sierpnia. Proszę o opinie.
Przeszukałem sporo wątków na forum jednak nie natrafiłem na opinie na temat tych Apartamentów. Zivogosce Blato znam dość dobrze gdyż byłem już dwa razy. Wiem, że Dado są fajnie położone bo bardzo blisko plaży, apartamenty na zdjęciach też fajnie wyglądają.
Jednak brakuje mi jeszcze opinii osób goszczących:)

Był ktoś, zna ktoś???
croPablo
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 12.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) croPablo » 11.01.2017 23:07

Hmm nikt nie był? Nic wrócę to opiszę :D już mogę odliczać powoli dni do sierpnia :)
ulka73
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 06.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulka73 » 08.03.2017 19:49

Witam, a jak tam wygląda cenowo??My chcemy jechać 4 os. rodziną w połowie czerwca i tez myślałam o Blato albo o Velikej Dubie. Rodzinnie - jedziemy pierwszy raz i czytałam na forum wiele dobrego o tej okolicy. A może ma pan może doświadczenie w nurkowaniu gdzieś w tej okolicy??My to tylko na ABC :), ale mąż nurkuje "nagminnie" - nie wiem czy się nie rozczaruje...
ulka73
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 06.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulka73 » 08.07.2017 15:00

Właśnie wróciliśmy z Blato. Apartamenty Dado - widziałam (ale nie w środku). Gospodarze sprzedają tez przy okazji rakiję, travarię i oliwę :) Myślę, że będziesz zadowolony, do plaży będziesz miał jakieś.. 3 min z górki. My byliśmy jeszcze wyżej i było bez problemu. Oby tylko nie przeszkadzała Ci restauracja, która jest prawie zaraz na przeciwko. Byliśmy do końca czerwca więc ruchu jeszcze takiego nie było.
croPablo
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 12.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) croPablo » 17.07.2017 21:35

Hmm dzięki za info. Trochę mnie tu nie było. Wyjazd coraz bliżej i już by się chciało pakować autko:) jeszcze dobre trzy tygodnie.
Po powrocie opiszę dokładniej apartamenty. Sama lokalizacja Dado była mi znaną bo w Blato już byłem:)
A jak tam cenowo w tym roku w restauracjach, miejscowe winko i rakija???
croPablo
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 12.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) croPablo » 09.10.2017 21:16

Witajcie,
Trochę już czasu minęło od mojego powrotu z CRO w Zivogosce Blato w Apartmentach Dado.
Pytałem o te apartamenty więc teraz kilka moich opinii:
- fajne położenie, blisko plażą, marina, restauracje czy sklep,
- wyposażenie apartamentów OK. Mieliśmy 3 apartmany i w żadnym nic nie brakowało. Naczynia, garnki itd ok, w dwóch apartmanach były dodatkowo mikrofale, w jednym opiekacz.
- czysto, właściciele w porządku, nic im nie przeszkadzało, niezauważalni,
- wieczorem na tarasie słychać odgłosy z restauracji przy porcie - mi to odpowiadało, miało swój klimat.
Ogólnie polecam.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty DADO Zivogosce Blato
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone