Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Andrea - Marusici

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dżoana:)
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżoana:) » 21.02.2014 19:13

[quote="Broke"]Byłem w Andrei w lipcu 2013.
Nie polecam tego lokum - mało zieleni dookoła, brudno, brak miejsc parkingowych. Właściciel - Srdan opryskliwy i wiecznie zajęty, na nasze reklamacje typu - narzekanie na brud czy pytania o to gdzie mamy postawić auta tylko wzruszał ramionami.


Również byliśmy tam w lipcu 2013 w drugiej połowie i powiem szczerze, że mam zupełnie inne odczucia. Apartamenty czyste, zadbane, właściciel bardzo miły, konkretny. Co do miejsc parkingowych zdarzało się, że brakowało ( byliśmy na 4 samochody) ale jakoś radziliśmy sobie. Dom położony chyba najniżej w stosunku do plaży, bliziutko, z tym, że my nie schodziliśmy do wspomnianej wyżej małej plażyczki, ponieważ zejście było faktycznie bardzo strome i jakby zerwane schodki. Było to więc zbyt niebezpieczne tym bardziej z dziećmi. Korzystaliśmy z innej pobliskiej plaży, również bardzo niedaleko. Generalnie my z pobytu byliśmy bardzo zadowoleni, o czym świadczy również to, że wracamy tam również tego roku:)
Pozdrawiam i polecam apartamenty Andrea:)
sunny
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunny » 23.02.2014 14:50

Bardzo dziękuję:) Mam jeszcze pytanie o wyposażenie kuchni i grill - właściciel twierdzi, że wszystko jest na miejscu, ale chciałabym się upewnić czy uda nam się ugotować szybki obiad na 8 osób i skorzystać z grilla. Mam zamiar zmierzyć się z owocami morza, konkretnie z kalmarami:)
Pozdrawiam i być może do zobaczenia (będziemy od 23 lipca)
Dżoana:)
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżoana:) » 23.02.2014 20:33

sunny napisałam na priv:)
sunny
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunny » 23.02.2014 23:37

Dzięki. Udanego urlopu!
Pozdrawiam.
agatkaR
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatkaR » 01.04.2014 08:11

Witajcie,

Właśnie planuję rezerwację w apart Andrea. Chciałam zapytać o rezerwacje, czy u Państwa, którzy byliście wszystko przebiegło bez problemów, jak odbywało się zakwaterowanie? czy jest tam jakiś pracownik który daje klucze? czy można bez problemu grillować? Z góry dziękuję za wszelkie informacje dla nowicjuszki :), bo po raz pierwszy wybieramy tą destynację. Pozdarwiam
tom2003
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom2003 » 04.05.2014 20:09

Do Dżoana:).
Witam.
Jestem początkującym użytkownikiem i chciałem się Pani zapytać o apartamenty Andrea, ponieważ wybieram się tam tego lata. Bardzo proszę o kontakt.
Dżoana:)
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżoana:) » 05.06.2014 17:51

Zakwaterowanie przebiegało bez problemów. Właściciel sam przyjeżdża na miejsce, kasuje resztę za pobyt. Akurat jak my przyjechaliśmy to jakaś pani jeszcze sprzątała, ale nie trwało to długo. Grill jest murowany ogólnodostępny, ale my nie grilowaliśmy ( gorąco). Może w tym roku:) Pozdrawiam
gangesdzema
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gangesdzema » 10.06.2015 22:17

Witam,to mój pierwszy post na tutejszym forum.Właśnie zastanawiam się nad apartamentem Andrea.Jedziemy z dziećmi 1,5 i 3,5.Zastanawiam się nad stromym zejściem,co mnie martwi i plażą.I czy wogóle marusici to trafny wybór(błądze po omacku;)
sunny
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunny » 14.06.2015 16:18

Witam. Dokładnie takie same wątpliwości mieliśmy wybierając się do tych apartamentów w ubiegłym roku :) Apartamenty są doskonale wyposażone, czyste, przestronne, godne polecenia. Jedyny problem mieliśmy z parkingiem - do każdego apartamentu przypisane jest tylko jedno miejsce, więc druga rodzina musiała sobie poszukać parkingu na własną rękę. Co więcej, ponieważ jest to dom bardzo blisko plaży często nasze auto było zablokowane i nie mogliśmy się ruszyć. Właściciel deklarował rozwiązanie tego problemu w przyszłym sezonie więc warto o to dopytać. Co do samej miejscowości to baaaaardzo polecam. Cisza, spokój, żadnych niepotrzebnych atrakcji na plaży. Plaża pod apartamentem była niedostępna, ale 5 min dalej jest plaża w pięknej zatoczce Borak. W większości były tam rodziny z dziećmi, nawet maluszkami. Zejście do plaży jest strome, ale szerokie. Trzeba po prostu dziecko mocno trzymać:) To tyle. Nam bardzo się podobało i w tym roku ponownie ruszamy do Marusici.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 07.01.2016 23:11

Ja to było z tą czystością w tych apartamentach w 2015 ?
Rozważamy to miejsce na 2016.
Nikt z was nie poruszał tematu konob na miejscu, sklepów spożywczych i piekarni i samego poruszania się po mieście, czy by dojść do konoby czy sklepu trzeba iść jadranką ?
Jak tam wyglądają spacery ?
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 08.01.2016 14:16

sdolas napisał(a):Nikt z was nie poruszał tematu konob na miejscu, sklepów spożywczych i piekarni i samego poruszania się po mieście, czy by dojść do konoby czy sklepu trzeba iść jadranką ?
Jak tam wyglądają spacery ?

Na forum jest sporo tematów o Marusici. Marusici to nie miasto, a wioska. Zaczyna się tu > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Domy usytuowane są na zboczu. Zjazd pod kwaterę dość stromy a czasem naprawdę bardzo stromy (np pod wille Mrvić). To miejsce "dla alpinistów". Niemniej jest to ładny kawałek Chorwacji. W dzień na plaży odpoczniesz, a do restauracji to już trzeba wsiąść w auto. Jeżeli wybierzesz dzielnicę Marusici Capula, to do sklepu po poranne zakupy dojdziesz pieszo - jest blisko.

Cenowo - kwatery na rivierze omiskiej są tańsze niż w oddalonej o zaledwie 10km Breli. Dlaczego? W Breli co kawałek jest restauracja i deptak aż do Baska Voda. W Marusici jedyny spacer to z domu na plażę. Trochę inne są też pory na opalanie. W Marusici szybciej słońce pojawia się na plaży ale też szybciej chowa się za zbocze. W M. gdy plaża już jest zacieniona, to mało kto na niej zostaje. W Breli zachód słońca zobaczysz do końca > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Więcej doczytasz tu > wrocilem-z-marusici-k-omisa-pytania-t8723-15.html#p1675850

Pozdrav
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Andrea - Marusici - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone