Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Mila, Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krzystek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.12.2013
Apartament Mila, Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzystek » 03.12.2013 22:06

Witam,

w przyszłym roku wybieramy się do Breli do apartamentu Mila

.......................................

Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia z tym ap i może coś powiedzieć.
Byłbym wdzięczny za każde info :-)

Grzesiek

Witam. Link do kwatery usunięty z przyczyn regulaminowych
Janusz Bajcer
LucynaM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 16.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) LucynaM » 12.12.2013 21:37

Hej , pytasz o apartament u Mariji Sosic?
Jeśli tak, to ja również mam tam rezerwacje na przyszły rok i fajnie jak się znajdzie osoba co już była. :)
horas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) horas » 12.12.2014 13:11

witam,
odświeżę nieco temat :wink:
Zastanawiam się nad rezerwacją całego domu na dwa tygodnie :lol: (najprawdopodobniej w sierpniu 2015). Jedzie nas w sumie 8 dorosłych i 8 dzieciaków 8) - 4 rodziny
Mógłbym prosić o kilka opinii na temat tego domu ?
Może kilka zdjęć wnętrza i okolicy ? Na stronie piszą, że do plaży jest ok. 150m (w dół :D ), schody strome ? Jak działa wi-fi i klima ?
Proszę o opinię na maila: horas(małpka)onet.pl

mówię oczywiście o adresie:

Mila Šošić
Dunaj 1
HR-21322 Brela

z góry dziękuję :papa:
LucynaM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 16.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) LucynaM » 12.12.2014 19:16

U Mili byliśmy w zeszłym roku i mamy rezerwacje też na lipiec 2015.
Także może to tylko dobrze świadczyć. Bardzo nam się podobało.

Więcej napiszę na maila może dziś wieczorem.
horas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) horas » 13.12.2014 19:25

No to czekam na informacje :D

pozdrawiam,
horas :papa:
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 13.12.2014 19:34

może podziel się tą wiedzą tutaj - będzie dla potomnych.
Ja zresztą też rozważam Brelę - może to też i dla mnie app. :)
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 18.12.2014 18:55

jest to jeden z punktów, gdzie wysłałem zapytanie o cenę, i nawet jeden z nielicznych co dostałem odpowiedź:) też chętnie przeczytam opinię:)
LucynaM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 16.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) LucynaM » 25.12.2014 11:07

Przepraszam, ze się wcześniej nie odezwałam ale byłam bardzo zajęta.

A wiec tak, moje odczucia, nasz to był A 2+1,
2 dorosłych + dwójka dzieci 2 i 3 latka
Przez to że cena była śmieszna nie wiedziałam czego się spodziewać, ale apartament sympatyczny, schludnie, wystarczająco miejsca, 2 balkony, kuchnia wyposażona od a do z, od piekarnika po zmywarkę i resztę akcesorii ;)
Właścicielka wraz z córką bardzo sympatyczne i pomocne, "nie widzialne"
Minus za naszą łazienkę, będącą na korytarzu , gdzie mieszkali już inni.

Klima jest ale nie wiem jak działa, ponieważ nie mieliśmy potrzeby jej używać, byliśmy na przełomie czerwca/lipiec, w dzień zazwyczaj było około 30stp. zaś w nocy nawet trochę chłodnawo, także wogole nie była uruchamiana, pomimo iż jak dotarliśmy właścicielka stwierdziła ze możemy ją używać gratis (mailowo ustalane 5e za dzień)

Wifi działa, choć czasem od rana były problemy, ale to sporadycznie.
Blisko sklep.

Teraz te 150 metrów, ehh ;) było kilka zejść, albo dużo stromych schodów, albo stroma droga + trochę schodów. No dla mnie było ciężko, przede wszystkim powrót. Po drodze z plaży było konieczne kilka przerw.
Ale mieliśmy małe dzieci + obładowany wózek + moja du*a przyzwyczajona do samochodu ;)

Do centrum pieszo jest trochę daleko.

Bardzo nam się podobało to ze apartament nie był bezpośrednio przy ulicy czy też zejściach na plaże, tylko tak na rogu ulicy " w krzakach". Także nie było tak że siedzisz na balkonie i się oglądacie z przechodzącymi turystami.

Cena moim zdaniem bardzo niska jak na Brele. My szukaliśmy max do 50 e, a tu było sporo mniej. Później zaczęliśmy jeździć autem na naszą ulubioną plaże , parking bezpośrednio przy plaży, bezpłatne wc oraz restauracja. Wszystko pod nosem. I stwierdziliśmy że lepiej wydać mniej na apartament, a za resztę możesz ujeżdżać , opłacać parkingi i jeszcze zjeść w restauracji...

Za rok powtórka. Nie zdążyliśmy wszystkiego pozwiedzać ani też nacieszyć sie Brelą. Tak, te 2 tygodnie zleciały...

Później poszukam i wkleję troche zdjęć.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 26.12.2014 08:28

To mam pytanie o ten apartament 2.1 bo o niego pytalem:-) na planie wlasnie widac ze ta ubikacja jest odzielnie. Ale jest tylko dla nas czy korzysta z niej kazdy? Bo biorac caly duzy apartament mamy wtedy 3 ubikacje a tylko ten 2.1 jest tylko ta na zewnatrz.
LucynaM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 16.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) LucynaM » 26.12.2014 18:14

Ta ubikacja jest na korytarzu i należy tylko dla nas czyli dla 2+1. A resztę apartamentu ma swoje wc.
Z tego samego korytarza prowadzą też od razu wejścia do pokoi i kuchni innych wynajmujących.
Także dla mnie było to trochę mankamentem, ale my akurat trafiliśmy na polaków, którzy byli tylko 4 dni, a resztę było pusto aż do naszego wyjazdu.

wejście do tego apartamentu 2+1 jest osobne, od dworu. A nie jak to wygląda na rysunku ze trzeba przejść przez inny apartament.

Zdjęcia okolicy
Obrazek

Wejście i taras od kuchni

Obrazek
Obrazek

Widok z balkonu od pokoju

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Środek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na dole z podwórka

Obrazek
Obrazek

Schodki i pobliska plaża
Obrazek
Obrazek
Obrazek
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 27.12.2014 07:57

Dzieki:-) ale niestety okazalo sie ze w terminie jak mam miec urlop jest zajete mozna niby 3 dni pozniej ale mi szkoda kazdego dnia:-) ale bedzie juz jakas informacja w razie czego na 2016r:-)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 27.12.2014 08:48

mieliście cień na balkonie, nieźle...
bardzo miłe przypomnienie pierwszego, chodziło się po tych schodkach nie raz;
było ciężko, ale traktowaliśmy to z czasem jako fitness po jedzeniu, potem koniecznie trzeba było wskoczyć znów pod chłodny prysznic
LucynaM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 16.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) LucynaM » 03.01.2015 23:14

Paulr a w jakim terminie szukasz?

Te kiero , tak, też było trochę cienia :) Było idealnie :)

A od schodków wolałam mega strome podejścia.

Pomimo iż wracając po schodach był cień oraz dużo skaczących wiewiórek nad głowami , które bardzo lubiłam :D to był to wycisk...jeszcze z dziećmi i wszystkimi szpargałami :twisted:

Nie, nie..na samą myśl już się pocę.... :hut: ale już "w tym roku" tam ponownie będziemy :mrgreen:
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 05.01.2016 10:24

Odświeżę trochę bo 2016 się zbliża (już jest) a jak z miejscem do parkowania, sklep i jakaś knajpka by udać się na obiadek:) ?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.01.2016 10:35

LucynaM napisał(a):Nie, nie..na samą myśl już się pocę.... :hut: ale już "w tym roku" tam ponownie będziemy :mrgreen:


Masz dokładny opis kwaterki, to może warto wrzucić go do banku kwater? Będzie zawsze pod ręką....
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Mila, Brela
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone