Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Mila, Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.02.2016 18:59

MeggiW napisał(a):W Baśce to wiem, ale sądziłam, że może i w Breli dobrze zaopatrzony supermarket się znajdzie.

to tylko w centrum Breli - przy porcie, Studenac i Konzum zaopatrzone jak większa Żabka
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 29.12.2016 19:03

Byłam, wróciłam i ogólnie nie polecam. Tzn. chodzi o lokalizację, szczyt góry, wejście z plaży na raty z 2 przystankami. Przez to wycieczki do centrum ograniczone do minimum. Trzykrotne zejście jest ponad siły stąd atrakcyjne ceny apartmanów. Ogólnie nie polecam ulicy Dunaj i Stomarica i pewnie przez to trochę zniechęciłam się do Breli :-(
W centrum też nie ma zbyt wiele knajpek i atrakcji. Ogólnie wieczorem życie w Breli wymiera. Byłam w Baśka Voda i Tucepi i obie te miejscowości bardziej przypadły mi do gustu.
I sporo szczurów niestety, co też nas skutecznie zniechęcało do wieczornego biesiadowania na balkonie.
sylwia9112
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 03.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia9112 » 28.12.2019 12:06

Witam. Poproszę LucynaM jak możesz to wrzuć zdjęcia jeszcze raz bo nie ma już ich a jestem zainteresowana apartamentem u nich. Jeszcze mam pytanie jak wygląda parking.
LucynaM napisał(a):Przepraszam, ze się wcześniej nie odezwałam ale byłam bardzo zajęta.

A wiec tak, moje odczucia, nasz to był A 2+1,
2 dorosłych + dwójka dzieci 2 i 3 latka
Przez to że cena była śmieszna nie wiedziałam czego się spodziewać, ale apartament sympatyczny, schludnie, wystarczająco miejsca, 2 balkony, kuchnia wyposażona od a do z, od piekarnika po zmywarkę i resztę akcesorii ;)
Właścicielka wraz z córką bardzo sympatyczne i pomocne, "nie widzialne"
Minus za naszą łazienkę, będącą na korytarzu , gdzie mieszkali już inni.

Klima jest ale nie wiem jak działa, ponieważ nie mieliśmy potrzeby jej używać, byliśmy na przełomie czerwca/lipiec, w dzień zazwyczaj było około 30stp. zaś w nocy nawet trochę chłodnawo, także wogole nie była uruchamiana, pomimo iż jak dotarliśmy właścicielka stwierdziła ze możemy ją używać gratis (mailowo ustalane 5e za dzień)

Wifi działa, choć czasem od rana były problemy, ale to sporadycznie.
Blisko sklep.

Teraz te 150 metrów, ehh ;) było kilka zejść, albo dużo stromych schodów, albo stroma droga + trochę schodów. No dla mnie było ciężko, przede wszystkim powrót. Po drodze z plaży było konieczne kilka przerw.
Ale mieliśmy małe dzieci + obładowany wózek + moja du*a przyzwyczajona do samochodu ;)

Do centrum pieszo jest trochę daleko.

Bardzo nam się podobało to ze apartament nie był bezpośrednio przy ulicy czy też zejściach na plaże, tylko tak na rogu ulicy " w krzakach". Także nie było tak że siedzisz na balkonie i się oglądacie z przechodzącymi turystami.

Cena moim zdaniem bardzo niska jak na Brele. My szukaliśmy max do 50 e, a tu było sporo mniej. Później zaczęliśmy jeździć autem na naszą ulubioną plaże , parking bezpośrednio przy plaży, bezpłatne wc oraz restauracja. Wszystko pod nosem. I stwierdziliśmy że lepiej wydać mniej na apartament, a za resztę możesz ujeżdżać , opłacać parkingi i jeszcze zjeść w restauracji...

Za rok powtórka. Nie zdążyliśmy wszystkiego pozwiedzać ani też nacieszyć sie Brelą. Tak, te 2 tygodnie zleciały...

Później poszukam i wkleję troche zdjęć.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Mila, Brela - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone