Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Mila, Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.01.2016 12:48

paulr napisał(a):Odświeżę trochę bo 2016 się zbliża (już jest) a jak z miejscem do parkowania, sklep i jakaś knajpka by udać się na obiadek:) ?


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, z powrotem to 100m bo z górki :wink:
knajpki przy promenadzie, poniżej apartmanu
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 05.01.2016 15:18

czyli wszystko w miarę blisko:) (nie licząc różnicy poziomów):)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 05.01.2016 15:34

LucynaM napisał(a):wejście do tego apartamentu 2+1 jest osobne, od dworu.

A możesz z łaski swojej wkazać lokalizację tego dworu w Breli?
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 07.02.2016 13:08

te kiero napisał(a):
paulr napisał(a):Odświeżę trochę bo 2016 się zbliża (już jest) a jak z miejscem do parkowania, sklep i jakaś knajpka by udać się na obiadek:) ?


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, z powrotem to 100m bo z górki :wink:
knajpki przy promenadzie, poniżej apartmanu


Mam pytanie czy ten sklep powyżej to z gatunku lepiej zaopatrzonych? Pytam, bo mamy rezerwację apartamentu 5+2 od 16 lipca i chcę się mentalnie przygotować na te schody :oczko_usmiech:
Dotąd byliśmy w Baska Vodzie i Tućepi więc tam płasko, a z podobnych zejść na plażę to tylko Jastrzębia Góra.
J jeszcze jedno pytanie - spacerek do centrum Breli od Mili ile zajmuje I czy raczej drogą czy plażą?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.02.2016 15:00

MeggiW napisał(a):
te kiero napisał(a):
paulr napisał(a):Odświeżę trochę bo 2016 się zbliża (już jest) a jak z miejscem do parkowania, sklep i jakaś knajpka by udać się na obiadek:) ?


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, z powrotem to 100m bo z górki :wink:
knajpki przy promenadzie, poniżej apartmanu


Mam pytanie czy ten sklep powyżej to z gatunku lepiej zaopatrzonych? Pytam, bo mamy rezerwację apartamentu 5+2 od 16 lipca i chcę się mentalnie przygotować na te schody :oczko_usmiech:
Dotąd byliśmy w Baska Vodzie i Tućepi więc tam płasko, a z podobnych zejść na plażę to tylko Jastrzębia Góra.
J jeszcze jedno pytanie - spacerek do centrum Breli od Mili ile zajmuje I czy raczej drogą czy plażą?

do centrum Breli od Mili to najlepiej zejść drogą do promenady i dalej promenadą, myślę, że do 40min spokojnie;
sklepik taki bardziej jak PL osiedlowy, choć żona porównała go z Żabką
agaluszka33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaluszka33 » 07.02.2016 15:54

z niecierpliwością czekam na dalszą relację...
Ostatnio edytowano 07.02.2016 23:35 przez agaluszka33, łącznie edytowano 2 razy
agaluszka33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaluszka33 » 07.02.2016 16:06

i córka ze swoim chłopakiem...mieli ze mnie ubaw gdy zamówiłam owoce morze i patrzyłam jak wryta jak to się je :-P
Gdy spojrzałam na nią błagalnym wzrokiem...zdałam sobie sprawę z tego, że a Ona patrzyła na mnie od samego początku podparta o ladę, i czeka...aż ją zawołam hihihi.Powyciągała z tego czegoś coś ze środka,jakiś ogon,kręgosłup i parę innych jeszcze rzeczy...Morda mi się cieszy jak sobie przypominam :oops: :P
Załączniki:
chorwacja 701.JPG
Ostatnio edytowano 07.02.2016 23:24 przez agaluszka33, łącznie edytowano 1 raz
agaluszka33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaluszka33 » 07.02.2016 16:22

agaluszka33 napisał(a):a tymi schodami schodzi się na plażę przy której znajduje się bar właścicielki naszego apartamentu...
też coś wrzucę :-D
[/quote]
Załączniki:
chorwacja 582.JPG
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.02.2016 20:59

coś Ci się posypały posty i cytowanie, co najmniej dwa są niepotrzebne;
możesz poćwiczyć
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 07.02.2016 21:15

Dziękuję Wam za informację, bo apartman zarezerwowany a mnie naszły wątpliwości co do tych odległości schodowo-spacerowych, i w sumie jak oglądałam drogę na street view od ul.Radića do centrum to wyglądało na straszne pustkowie bez żadnych knajpek, sklepów itp. I szczerze się przeraziłam ale Street też filmowane po sezonie, więc może tylko potęguje wrażenie.
agaluszka33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaluszka33 » 07.02.2016 21:25

te kiero napisał(a):coś Ci się posypały posty i cytowanie, co najmniej dwa są niepotrzebne;
możesz poćwiczyć


taak,to prawda,problem w tym że teraz nie wiem jak jeden usunąć.. :oops:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.02.2016 21:57

agaluszka33 napisał(a):
te kiero napisał(a):coś Ci się posypały posty i cytowanie, co najmniej dwa są niepotrzebne;
możesz poćwiczyć


taak,to prawda,problem w tym że teraz nie wiem jak jeden usunąć.. :oops:

usunąć trwale możesz ostatni post - jeśli nikt pod nim nic nie napisał, a z innych możesz po prostu wykasować całą treść edytując (zostawiając np kropkę i wysłać), wtedy post będzie pusty
agaluszka33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaluszka33 » 07.02.2016 23:27

te kiero napisał(a):
agaluszka33 napisał(a):
te kiero napisał(a):coś Ci się posypały posty i cytowanie, co najmniej dwa są niepotrzebne;
możesz poćwiczyć


taak,to prawda,problem w tym że teraz nie wiem jak jeden usunąć.. :oops:

usunąć trwale możesz ostatni post - jeśli nikt pod nim nic nie napisał, a z innych możesz po prostu wykasować całą treść edytując (zostawiając np kropkę i wysłać), wtedy post będzie pusty


wielkie dzięki za pomoc :papa:
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 07.02.2016 23:36

Mi się juz 2 raz nie udalo zarezerwowac (zajete w dogodnym terminie) ale jak sama wlascicielka napisala ze raczej pobliski sklepik tylko awaryjny bo... Malo towaru i drogo... Zakupy niby najlepiej robic w Baskiej...
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 08.02.2016 17:42

W Baśce to wiem, ale sądziłam, że może i w Breli dobrze zaopatrzony supermarket się znajdzie. A propos Baśki to polecam sklep Tommy na końcu ulicy Tri Ceste (przy wyjeździe w stronę Makarskiej), dobrze zaopatrzony również w sprawy dla mięsożernych (pan na miejscu mieli, sieka, tnie wszystko co tam się wybierze).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Mila, Brela - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone