Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gorąca Korčula, spopielały Pelješac i sielskie Kuterevo’15

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 25.10.2012 18:03

Witam po pierwsze to mój Hvar , po drugie to moja VRBOSKA - jest boska :D po trzecie cudne zdjęcia PIĘKNIE ps . ciekawi mnie w którym miejscu jest ten apartament i ile kosztuje ?????? chętnie skorzystam z namiarów pozdrawiam :papa:
mala
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 22.11.2005
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) mala » 25.10.2012 18:50

Czesiek63 napisał(a):Witam po pierwsze to mój Hvar , po drugie to moja VRBOSKA - jest boska :D po trzecie cudne zdjęcia PIĘKNIE ps . ciekawi mnie w którym miejscu jest ten apartament i ile kosztuje ?????? chętnie skorzystam z namiarów pozdrawiam :papa:



Chyba nas tu "takich" więcej będzie : bo ja też napisze moja Vrboska :) ....zawsze!!!
pozdr wszystkich jej wielbicieli :)
trevia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 28.08.2009
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) trevia » 27.10.2012 18:41

Arlena88 napisał(a):
Ale cudne kolory!

A tak w ogóle to fajna relacja okraszona świetnymi fotami :D.


Arlena88 witaj u mnie :) cieszę się, że przypadły Ci do gustu :wink: :D

mala napisał(a):Chyba nas tu "takich" więcej będzie : bo ja też napisze moja Vrboska :) ....zawsze!!!
pozdr wszystkich jej wielbicieli :)


Czesiek63 napisał(a):Witam po pierwsze to mój Hvar , po drugie to moja VRBOSKA - jest boska :D po trzecie cudne zdjęcia PIĘKNIE ps . ciekawi mnie w którym miejscu jest ten apartament i ile kosztuje ?????? chętnie skorzystam z namiarów pozdrawiam :papa:


Nic dodać, nic ująć - Vrboska jest boska i kropka :wink:

Dzięki za dobre słowo :)

Czesiek63 - Apartament jest w centrum, 3 min piechotą nad kanał, przy wjeździe do miasteczka :) Podaj maila to wyślę namiary :)

Pozdrawiam gorąco w ten ziimny wieczór :D
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 27.10.2012 22:40

trevia, kochana, ja jeszcze raz po prośbie o namiary... Durna robiłam format kompa i zgubiłam no :evil: .
Mail wisi w profilu, jak co ;) .

A boska Vrboska coraz bardziej mi się widzi i jeśli nie wrócę na Brać, to raczej nie inaczej będą to te własnie okolice :) .
Makar.....
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 01.08.2012
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) Makar..... » 27.10.2012 23:03

Helo, ja też chcę namiar - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8665
Dołączył(a): 12.08.2010
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 27.10.2012 23:11

Eh, google street view to genialny wynalazek. Dojechać do domku łatwiutko. Przez mostek i do góry, kilkadziesiąt metrów i jest
Pani wynajmująca nazywa się Đana Keršić.
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 28.10.2012 12:14

pięknie tam, zdjęcia boskie a te kolory super :D :D nie ma to jak poogladac słoneczną Chorwację, gdy za oknem zima... :arrow:
trevia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 28.08.2009
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) trevia » 28.10.2012 18:28

Makar..... napisał(a):Helo, ja też chcę namiar
morgana napisał(a):trevia, kochana, ja jeszcze raz po prośbie o namiary... Durna robiłam format kompa i zgubiłam no :evil: .
Mail wisi w profilu, jak co ;) .

A boska Vrboska coraz bardziej mi się widzi i jeśli nie wrócę na Brać, to raczej nie inaczej będą to te własnie okolice :) .


Nie ma sprawy - już wysyłam :wink:

marze_na napisał(a):Eh, google street view to genialny wynalazek. Dojechać do domku łatwiutko. Przez mostek i do góry, kilkadziesiąt metrów i jest
Pani wynajmująca nazywa się Đana Keršić.


Wow :D Doskonały wywiad :wink:
trevia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 28.08.2009
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) trevia » 28.10.2012 19:57

morgana napisał(a):
A boska Vrboska coraz bardziej mi się widzi i jeśli nie wrócę na Brać, to raczej nie inaczej będą to te własnie okolice :) .


madzia828 napisał(a): nie ma to jak poogladac słoneczną Chorwację, gdy za oknem zima... :arrow:


Widzę, że sporo tu miłośników Vrboski :D Super :D

Na pożegnanie, wieczorem, robimy trzecie - tym razem zakończone sukcesem :wink: podejście na mury Kościoła-Twierdzy św. Marii od Miłosierdzia.

uliczka
Obrazek

i nasz cel...
Kościół został wzniesiony przez mieszczan w XVI wieku, w celu obrony przed Turkami.
Obrazek

Z murów, mimo nadciągającej mgły, rozciąga się malowniczy widok na miasteczko...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

robi się coraz ciemniej...
Obrazek

i ciemniej...
Obrazek

Obrazek

Chyba pora wracać na dół...nie wiadomo, czy nie mieszkają tu duchy :wink:
Obrazek

Duchy może nie... ale nietoperze na pewno :wink:
Obrazek

Obrazek

Z dołu kościół prezentuje się tak
Obrazek

i tak
Obrazek

I ostatni rzut oka na kameralne uliczki
Obrazek

Obrazek

Żegnaj Vrbosko, a raczej do zobaczenia - na pewno tu kiedyś wrócimy. Pora się pakować, rano ruszamy dalej :D
Izka.O.
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 21.10.2012
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izka.O. » 28.10.2012 21:40

Moje dzieci z całą pewnością zaśpiewałyby chórem: "Vrboska jest boska!"- co widać na Twoich zdjęciach doskonale.
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 28.10.2012 22:04

Przepiękna wieczorno-nocna Vrboska... niestety nam się nie udało spędzić tam wieczorka... :(
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 29.10.2012 11:52

trevia napisał(a):Widzę, że sporo tu miłośników Vrboski :D


Oj sporo :!:
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 29.10.2012 16:00

Vrboska porównywana jest do Wenecji / Mini / uroda i klimatem :D ja miałem ta przyjemność spędzać tam wakacje dwu krotnie i tych nocnych spacerów również posmakować :!: pozdrawiam miłośników Hvaru i Vrboskiej
Użytkownik usunięty
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.10.2012 16:41

Fajna relacja :) Podrawiam.
trevia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 28.08.2009
Re: 2012 Ja Te Volim Vrboska ♥

Nieprzeczytany postnapisał(a) trevia » 01.11.2012 16:45

Czesiek63 napisał(a):Vrboska porównywana jest do Wenecji / Mini / uroda i klimatem :D ja miałem ta przyjemność spędzać tam wakacje dwu krotnie i tych nocnych spacerów również posmakować :!: pozdrawiam miłośników Hvaru i Vrboskiej


Nocą Dalmatyńskie miasteczka mają niesamowity klimat i urok :D A oświetlone kanały są wprost magiczne :D

Dzięki wszystkim za ciepłe słowo :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Gorąca Korčula, spopielały Pelješac i sielskie Kuterevo’15 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone