Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zawsze to samo miejsce.Czy nie szkoda Życia?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 27.01.2017 16:47

Każdy jeździ jak lubi ja jeżdżę od 2010 do Baska voda w sumie z przerwami teraz 5 raz. Czemu. Po pierwsze jeżdżę z dziećmi teraz 9 i 3 lata i wiem gdzie jest lekarz sklepy.wycieczki statkiem. Po drugie jest to dobre miejsce wypadowe byłem BiH dwa razy raz zwiedzać Medjugorie i Mostar drugim razem wodospady. Do splitu 60 km do Dubrownika cos około 140 km . W tym roku planujemy czarnogórę zwiedzić. Teraz drugi raz z nami jadą moi znajomi którzy też uważają tak jak ja żoną. A zwłaszcza że w lipcu w baska voda mamy noclegi za 45euro cały czas U tego samego gospodarza a do plaży i centrum mam 50 metrów. Czyli o połowę taniej niż inne noclegi w takich miejscowościach. A my lubimy tłumy i ta miejscowość jest idealna. Z żoną mamy plan że jak dzieci nie będą już chciały jeździć z nami bedziemy latać samolotem :papa:
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 27.01.2017 17:38

Od 14 lat jeździmy do Chorwacji, ale za każdym razem w inne, nowe, nieodkryte miejsce. Szczególnie uwielbiamy wyspy. Ktoś pomyśli no tak czyli ci są z tych co rok to gdzie indziej. Nie do końca bo my tylko do Chorwacji. Nigdy nie byłem w Grecji, w Albanii ... tylko Chorwacja, więc czy my faktycznie jeździmy tylko w jedno miejsce czy w miejsc wiele? Wyjątkowo trafiła się Szkocja ale to w ramach odwiedzin rodziny.
P.S.
Na ten rok zaplanowałem powrót w pobliże naszego pierwszego pobytu, a w przyszłości chciałby zabrać córkę tam skąd przyjechała ... Artatore. Chyba się starzeję.
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 30.01.2017 09:56

U mnie wstępna decyzja już podjęta :) Oczywiście nie Chorwacja, po 2 kolejnych wyjazdach wakacyjnych do tego kraju, cała rodzina solidarnie czuje mocny przesyt i potrzebę zanurzenia się w świeżej wodzie ;) Pewnie za 2-3 lata z przyjemnością wrócimy nad Adriatyk, ale póki co trzeba zobaczyć ciekawsze miejsca, w których nas jeszcze nie było....
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Zawsze to samo miejsce.Czy nie szkoda Życia? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone