Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zawsze to samo miejsce.Czy nie szkoda Życia?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blazej_k1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 27.01.2017 15:47

Każdy jeździ jak lubi ja jeżdżę od 2010 do Baska voda w sumie z przerwami teraz 5 raz. Czemu. Po pierwsze jeżdżę z dziećmi teraz 9 i 3 lata i wiem gdzie jest lekarz sklepy.wycieczki statkiem. Po drugie jest to dobre miejsce wypadowe byłem BiH dwa razy raz zwiedzać Medjugorie i Mostar drugim razem wodospady. Do splitu 60 km do Dubrownika cos około 140 km . W tym roku planujemy czarnogórę zwiedzić. Teraz drugi raz z nami jadą moi znajomi którzy też uważają tak jak ja żoną. A zwłaszcza że w lipcu w baska voda mamy noclegi za 45euro cały czas U tego samego gospodarza a do plaży i centrum mam 50 metrów. Czyli o połowę taniej niż inne noclegi w takich miejscowościach. A my lubimy tłumy i ta miejscowość jest idealna. Z żoną mamy plan że jak dzieci nie będą już chciały jeździć z nami bedziemy latać samolotem :papa:
leopantera
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 27.01.2017 16:38

Od 14 lat jeździmy do Chorwacji, ale za każdym razem w inne, nowe, nieodkryte miejsce. Szczególnie uwielbiamy wyspy. Ktoś pomyśli no tak czyli ci są z tych co rok to gdzie indziej. Nie do końca bo my tylko do Chorwacji. Nigdy nie byłem w Grecji, w Albanii ... tylko Chorwacja, więc czy my faktycznie jeździmy tylko w jedno miejsce czy w miejsc wiele? Wyjątkowo trafiła się Szkocja ale to w ramach odwiedzin rodziny.
P.S.
Na ten rok zaplanowałem powrót w pobliże naszego pierwszego pobytu, a w przyszłości chciałby zabrać córkę tam skąd przyjechała ... Artatore. Chyba się starzeję.
valdemar
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 30.01.2017 08:56

U mnie wstępna decyzja już podjęta :) Oczywiście nie Chorwacja, po 2 kolejnych wyjazdach wakacyjnych do tego kraju, cała rodzina solidarnie czuje mocny przesyt i potrzebę zanurzenia się w świeżej wodzie ;) Pewnie za 2-3 lata z przyjemnością wrócimy nad Adriatyk, ale póki co trzeba zobaczyć ciekawsze miejsca, w których nas jeszcze nie było....
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Zawsze to samo miejsce.Czy nie szkoda Życia? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019