Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wyspa Krk okolice Baska

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arkadexx
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 06.04.2008
wyspa Krk okolice Baska

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkadexx » 08.05.2011 22:23

witam, planujemy wyjazd w połowie lipca na wspomnianą w temacie wyspę, orientuje się ktoś ile w tym roku trzeba liczyć za apartament ( 2 pokoje+kuchnia+łazienka ewentualnie 3 pokoje ) w okolicach Baski ( nie same centrum tylko rogatki miasta, może być nawet ościenna miejscowość ), byłbym wdzięczny za info

pzdr
Arkadexx
arkadexx
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 06.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkadexx » 11.05.2011 22:17

witam, naprawdę nikt się nie orientuje :( , bardzo proszę o pomoc :roll:

pzdr
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 11.05.2011 22:21

w zeszłym roku po 18 lipca kwatera 2 pokoje z kuchnia i łazienka - niezły standard w miejscowości Jurandov (graniczy z Baśką) kosztowała 50 euro/doba
arkadexx
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 06.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkadexx » 12.05.2011 21:18

dzięki za odpowiedź, ktoś ma jeszcze jakieś inne informacje?
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 22.05.2011 21:29

raffiu napisał(a):w zeszłym roku po 18 lipca kwatera 2 pokoje z kuchnia i łazienka - niezły standard w miejscowości Jurandov (graniczy z Baśką) kosztowała 50 euro/doba


A czy mógłbyś podać jakieś namiary?
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 22.05.2011 23:11

arek_sosnowiec napisał(a):
raffiu napisał(a):w zeszłym roku po 18 lipca kwatera 2 pokoje z kuchnia i łazienka - niezły standard w miejscowości Jurandov (graniczy z Baśką) kosztowała 50 euro/doba


A czy mógłbyś podać jakieś namiary?


Niestety nie mam namiarów. Nie mam zwyczaju spędzać wakacji 2 razy w tym samym miejscu. Żałuję, że nie mogę pomóc, tym bardziej, że dodatkową zaletą mieszkania na wspomnianej kwaterze było to, że ktoś z rodziny właścicielki był pracownikiem hotelu w Baśce i posiadał kartę parkingową. (Parkowanie w Baśce w bliskiej odległości od morza graniczy z cudem).
Jeśli mogę coś doradzić, to gdybyś szukał kwatery za pośrednictwem jednej z agencji w Baśce, to zrób to w miarę możliwości wcześnie, to jest przed 14.00. Później szanse maleją zwłaszcza, jeśli przyjazd planujesz w sobotę w szczycie sezonu.
radkoski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) radkoski » 23.05.2011 12:27

Jak znajdziesz mail, tel do agencji turystycznej w danym mieście...na pewno Tobie coś zaproponują :wink:

Wtedy spokojnie można jechać i nie tracić czasu na szukanie :wink:
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 23.05.2011 21:57

raffiu napisał(a): Niestety nie mam namiarów. Nie mam zwyczaju spędzać wakacji 2 razy w tym samym miejscu. Żałuję, że nie mogę pomóc, tym bardziej, że dodatkową zaletą mieszkania na wspomnianej kwaterze było to, że ktoś z rodziny właścicielki był pracownikiem hotelu w Baśce i posiadał kartę parkingową. (Parkowanie w Baśce w bliskiej odległości od morza graniczy z cudem).
Jeśli mogę coś doradzić, to gdybyś szukał kwatery za pośrednictwem jednej z agencji w Baśce, to zrób to w miarę możliwości wcześnie, to jest przed 14.00. Później szanse maleją zwłaszcza, jeśli przyjazd planujesz w sobotę w szczycie sezonu.

Trudno. Wysłałem dzisiaj kilka maili, może znajdzie się jeszcze coś fajnego. :wink:
Ostatnio edytowano 23.05.2011 22:01 przez arek_sosnowiec, łącznie edytowano 1 raz
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 23.05.2011 22:00

radkoski napisał(a):Wtedy spokojnie można jechać i nie tracić czasu na szukanie :wink:

Jazda "w ciemno" odpada z uwagi na malucha który z nami pojedzie. Zresztą jakoś tak spokojniej gdy wiesz, że masz już coś zaklepane.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
wyspa Krk okolice Baska
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone