Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 30.06.2016 10:28

micham napisał(a):ja wyjeżdżam za kilka godzin :) jedziemy w ciemno. też znalazłam w internecie kilka wolnych pokoi ale nie zdecydowałam się zarezerwować, może nie będzie tak źle. Kierunek Brela, Baśka Voda. życzę powodzenia wyjeżdżającym. mnie też życzcie powodzenia :P


Powodzenia :) I daj znać, jak Ci poszło szukanie noclegów, bo mnie też interesuje Brela, ale w drugiej połowie sierpnia :)

Jeśli namierzysz jakiś ciekawy apartament czy pokój to wyślij na PW, może się przyda :)
micham
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) micham » 30.06.2016 10:36

oki oki :) już siedzę w masce i z rurką :P
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 30.06.2016 10:56

micham napisał(a):oki oki :) już siedzę w masce i z rurką :P


No tego już nie musiałeś pisać :evil:

Wybacz, ale czysta zazdrość przeze mnie przemawia :D
demon1974
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) demon1974 » 30.06.2016 11:01

Jestem to nowy.
W tym roku planuję po raz 1 wyjazd do Chorwacji.
Oczywiście decyzja zapadła że jadę z rodziną " w ciemno" :).
Jeśli ktoś z Was ma namiar na ciekawy apartament w Makarskiej dla 3 osób w tym 2 dorosłe i dziecko bardzo proszę o info na PW. Planowany wyjazd w terminie 17-27 sierpnia
Troszkę obawiam się tej eskapady ale żyje się raz :D
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 30.06.2016 11:55

micham napisał(a):ja wyjeżdżam za kilka godzin :) jedziemy w ciemno. też znalazłam w internecie kilka wolnych pokoi ale nie zdecydowałam się zarezerwować, może nie będzie tak źle. Kierunek Brela, Baśka Voda. życzę powodzenia wyjeżdżającym. mnie też życzcie powodzenia :P

Pewnie dziś po godzinie 21 drogi w Polsce będą puste.
micham
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) micham » 30.06.2016 12:02

mam nadzieję :)
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 30.06.2016 12:57

demon1974 napisał(a):Jestem to nowy.
W tym roku planuję po raz 1 wyjazd do Chorwacji.
Oczywiście decyzja zapadła że jadę z rodziną " w ciemno" :).
Jeśli ktoś z Was ma namiar na ciekawy apartament w Makarskiej dla 3 osób w tym 2 dorosłe i dziecko bardzo proszę o info na PW. Planowany wyjazd w terminie 17-27 sierpnia
Troszkę obawiam się tej eskapady ale żyje się raz :D

Jak pisałem wcześniej.
Jeśli jedziecie w ciemno, to pamiętajcie że na miejscu trzeba być z samego rana 8-9
Chodzić po domach, sklepach, straganach i pytać. Jeśli nie mają wolnego, to pytać czy ich znajomi mogą mieć coś wolnego. Wtedy potrafią gdzieś zadzwonić i popytać, ja tak robiłem.
Flacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flacha » 30.06.2016 13:02

demon1974 napisał(a):Jestem to nowy.
W tym roku planuję po raz 1 wyjazd do Chorwacji.
Oczywiście decyzja zapadła że jadę z rodziną " w ciemno" :).
Jeśli ktoś z Was ma namiar na ciekawy apartament w Makarskiej dla 3 osób w tym 2 dorosłe i dziecko bardzo proszę o info na PW. Planowany wyjazd w terminie 17-27 sierpnia
Troszkę obawiam się tej eskapady ale żyje się raz :D


Piszesz że jedziesz w ciemno a potem chcesz żeby podesłać namiary na kwatery? :)...
micham
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) micham » 01.07.2016 11:08

właśnie jesteśmy na miejscu, od godziny 8.00 szukanie kwatery zajęło nam, żeby nie skłamać- max pół godziny. w międzyczasie zmiana planów z Breli na Baśke i nowiuśki pachnący nowością apartmanik w drugiej linii brzegowej w centrum Baśki jest nasz za niecałe 45 E/noc. pozdrawiamy :)
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 01.07.2016 11:40

micham napisał(a):właśnie jesteśmy na miejscu, od godziny 8.00 szukanie kwatery zajęło nam, żeby nie skłamać- max pół godziny. w międzyczasie zmiana planów z Breli na Baśke i nowiuśki pachnący nowością apartmanik w drugiej linii brzegowej w centrum Baśki jest nasz za niecałe 45 E/noc. pozdrawiamy :)


Znalazłeś apartament równie szybko, co Lewandowski drogę do portugalskiej bramki wczoraj :)

Czy jednak chyba nie jest tak źle z tymi noclegami w Chorwacji, skoro znalazłeś w Baśce tak szybko i cena też zjadliwa:)

Jeśli miejsce warte polecenia to poproszę o namiar na PW :P

I oczywiście udanego urlopu :)
spidi100
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) spidi100 » 01.07.2016 13:39

Witam.
Szukam kwatery bardzo blisko morza w Primosten jak ktoś coś, to proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 01.07.2016 13:50

micham napisał(a):właśnie jesteśmy na miejscu, od godziny 8.00 szukanie kwatery zajęło nam, żeby nie skłamać- max pół godziny. w międzyczasie zmiana planów z Breli na Baśke i nowiuśki pachnący nowością apartmanik w drugiej linii brzegowej w centrum Baśki jest nasz za niecałe 45 E/noc. pozdrawiamy :)

45E za noc, ile osób ?
marek.pl3
Croentuzjasta
Posty: 133
Dołączył(a): 28.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek.pl3 » 01.07.2016 20:59

W poprzednim roku planowaliśmy w drugiej połowie sierpnia Baśkę Vodę w ciemno. Przyjechaliśmy ok. 12, apartamentów mnóstwo, oglądaliśmy ok. 20-30, ceny różne od 50 do nawet 100 euro za 4 dorosłych. Koniecznie chcieliśmy 2 sypialnie (jechaliśmy w dwa małżeństwa) i niestety problem, nie znaleźliśmy, ale to już takie nasze widzimisię, gdyż zawsze szukamy osobnych sypialni. Około 15 pojechaliśmy do Makarskiej i pierwszy "naganiacz" przy wjeździe i strzał w 10. W tym roku jedziemy po raz 4 na Chorwację i po raz 4 w ciemno.
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 01.07.2016 22:50

marek.pl3 napisał(a):W poprzednim roku planowaliśmy w drugiej połowie sierpnia Baśkę Vodę w ciemno. Przyjechaliśmy ok. 12, apartamentów mnóstwo, oglądaliśmy ok. 20-30, ceny różne od 50 do nawet 100 euro za 4 dorosłych. Koniecznie chcieliśmy 2 sypialnie (jechaliśmy w dwa małżeństwa) i niestety problem, nie znaleźliśmy, ale to już takie nasze widzimisię, gdyż zawsze szukamy osobnych sypialni. Około 15 pojechaliśmy do Makarskiej i pierwszy "naganiacz" przy wjeździe i strzał w 10. W tym roku jedziemy po raz 4 na Chorwację i po raz 4 w ciemno.


DO Chorwacji....

Swoją drogą osobne sypialnie dla małżeństw to raczej nie widzimisię, no chyba, że macie swingujące preferencje :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.07.2016 00:10

shrek napisał(a):
micham napisał(a):właśnie jesteśmy na miejscu, od godziny 8.00 szukanie kwatery zajęło nam, żeby nie skłamać- max pół godziny. w międzyczasie zmiana planów z Breli na Baśke i nowiuśki pachnący nowością apartmanik w drugiej linii brzegowej w centrum Baśki jest nasz za niecałe 45 E/noc. pozdrawiamy :)

45E za noc, ile osób ?


:wink:

micham napisał(a):ja i mąż
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 323
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone