Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj - come back po roku

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fructo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) fructo » 17.03.2009 17:37

el_guapo mam prośbę...mógłbyś podać gg lub maila bo chciałbym zadać kilka pytań odnośnie twojego pobytu w Tribunj
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 19.03.2009 11:40

fructo napisał(a):el_guapo mam prośbę...mógłbyś podać gg lub maila bo chciałbym zadać kilka pytań odnośnie twojego pobytu w Tribunj


Znajdziesz mnie na @wp.pl :wink:
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 19.03.2009 12:07

Byłam w Trybunj parę razy ostatni raz w lipcu 2007 r ( mamy tam zaprzyjaźnionych gospodarzy ) i chętnie czytam tę relację. Bardzo miłe miasteczko (osada rybacka ). Zawsze wracam z wielkim sentymentem.
KOściółek i droga na górkę z kapliczką.
blue
Obrazek
Widok z góry
blue
Obrazek
Widok ogólny
blue
Obrazek

A byliści na WYSPPIE OSŁA
Jak znajdę chwilkę to wkleję jeszcze parę zdjęć.
Pozdrowienia,
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 19.03.2009 12:25

Hetera napisał(a):A byliści na WYSPPIE OSŁA


a byliśmy, byliśmy...



Osiołki z wyspy Lukovnik, biegało ich chyba pięć.

Obrazek

ale rezerwat osiołków znajduje się na sąsiedniej wyspie Logorun

Obrazek
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 19.03.2009 13:05

Wyspa Osła
blue
blue
Obrazek
blue
Obrazek
blue
Obrazek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.03.2009 13:08

Hahahaha, faktycznie chodziły... nawet dwa razy - aż się facet obejrzał. :wink:
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 19.03.2009 14:20

Z Trybunj blisko jest do Narodowego Parku KRKA, można tez popłynąć w rejs na KORATY
blue
Obrazek
blue
Obrazek
blue
Obrazek
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 19.03.2009 23:34

Każdego roku jestem kilka razy w Tribunj. To ładne miasteczko. W Konobie Bepo "dają" dobrze jeść.
Pozdrawiam
Obrazek
By Iwona_baska
miki_czchow
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miki_czchow » 08.09.2009 13:05

Mam małą prośbę...
w związku że jak napisałeś Zadar to dla Ciebie nie nowość chciałabym prosić o pomoc...
Czy mógłbyś np na tej mapce w sporym przybliżeniu: http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl
zaznaczyć mi miejsca które warto zobaczyć w tym mieście i odesłać mailem na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wiem że w inf turystycznej można dostać mapkę, ale ja przewiduję zwiedzanie na wieczór, więc mogłabym jej nie dostać.

W związku z tym że ktoś napisał że są tam śliczne zachody Słońca, pytanie - skąd będą najlepsze widoki?

Z góry dziękuję i z niecierpliwością czekam na odp, wyjeżdżamy w piątek z Nimiec => wycieczka wzdłuż wybrzeża :D po powrocie zdam relacje, również ze zdjęciami, pewno nie tak ładnymi jak twoje ale zawsze to jakieś :)
Ps. Przecudne zdjęcia :)

Pozdrawiam serdecznie
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tribunj - come back po roku - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone