Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Srima - Vodice - Tribunj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KrisM
Cromaniak
Srima - Vodice - Tribunj

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 24.01.2011 12:36

witam serdecznie wszystkich Forumowiczów;-) czy ktoś z Was przebywał, w jakikolwiek sposób miał do czynienia lub cokolwiek słyszał o apartamentach Rafaella i Paola w Srimie? będę wdzięczny za wszystkie informacje;-)
KrisM
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 26.01.2011 11:18

nikt z Was nie był w Srimie??? nie wierzę!!!! :oops:
zmrol
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 26.01.2011 11:29

Ja byłam i będę w tym roku ale te apartamenty nie są mi znane.
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 26.01.2011 11:32

Też byłem i też te apartamenty nie są mi znane :D
KrisM
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 26.01.2011 11:41

bardzo dziękuję za reakcję :lol:
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 26.01.2011 11:45

Dodam, że pobyt tam wspominam bardzo dobrze.
KrisM
Cromaniak
podpowiedź

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 29.01.2011 11:16

te apartamenty znajdują się z tyłu baru Baza, który jest przy jednej z plaż w Srimie :lol: hmmmmm może to pomoże;-)
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 29.01.2011 16:34

Do Srimy w ciemno , jest w czym wybierać do bólu nawet chyba lipiec - sierpień.
Jak nie w pierwszej linii , to drugiej na mur coś się znajdzie.
Szliśmy od Vodic do Srimy i jeszcze kawał dalej , podziwiając apartani , ale tego apartamentu nie kojarzę. :?
KrisM
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 29.01.2011 17:01

no tak, tylko że my jedziemy w sierpniu w 9 osób w tym 3 dzieci i do tego chcemy jeden duży apartament, więc w ciemno raczej odpada 8)
lukasz1977
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 29.01.2011 19:59

KrisM napisał(a):no tak, tylko że my jedziemy w sierpniu w 9 osób w tym 3 dzieci i do tego chcemy jeden duży apartament, więc w ciemno raczej odpada 8)

My chcieliśmy tam jechać, Pan odpisał, że Rafaella jest wolna, za dwa dni odpisałem, że ok - jesteśmy zainteresowani i 2 tygodnie cisza - dopadłem go potem na FB to stwierdził, że ten termin jest już w części zarezerwowany i czy możemy przyjechać wcześniej. To ja mu, że 2 tygodnie temu wysłałem maila na takiego i takiego maila - a on na to, że tamten jest nieaktualny - i tyle - kontakt się urwał.
Ale ogólnie w tej cenie to super warunki.
robpil
Globtroter
Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 06.07.2011 19:26

Witam, 04.07 wróciłem z pierwszych wakacji w Chorwacji. Podróż przygotowałem m.in. dzięki cro.pl. Jeżeli kogoś interesowałoby spokojne miejsce, w pierwszej linii do plaży, jakieś 10m, życzliwy właściciel i dogodna cena to proszę przesłać info na email biuro(at)murowanie.pl. Polecam lokalizację, 25km od KRKA, statki na KORNATI, Trogir i Zadar 60km, Plitvice Lakes - nie byłem jeszcze w tak ładnym miejscu.
Wakacje były wspaniałe.

Następne na pewno Croatia - ale dalej Dubrovnik.
maniust
Cromaniak
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 06.07.2011 20:02

robpil napisał(a):Witam, 04.07 wróciłem z pierwszych wakacji w Chorwacji. Podróż przygotowałem m.in. dzięki cro.pl. Jeżeli kogoś interesowałoby spokojne miejsce, w pierwszej linii do plaży, jakieś 10m, życzliwy właściciel i dogodna cena to proszę przesłać info na email biuro(at)murowanie.pl. Polecam lokalizację, 25km od KRKA, statki na KORNATI, Trogir i Zadar 60km, Plitvice Lakes - nie byłem jeszcze w tak ładnym miejscu.
Wakacje były wspaniałe.

Relacje .......dawaj .....powspominamy :lol:

W Srimie apartamenty są przepiękne , aż scenka opada....... :?

np....

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

i wiele , wiele innych.......
Arek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 07.07.2011 07:53

Czekamy na relację, tym bardziej że Srima mało opisana na Cro.forum, a pytań o nią było :)
robpil
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 07.07.2011 10:55

Witam, oczywiście w podzięce za okazaną pomoc postaram się trochę opisać Srime i okolice, ale dopiero w niedzielę. Co do zdjęcia powyżej - to domek na zdjęciu był wyjątkowy i chyba nie do wynajęcia, bardzo dużo osób robiło sobie zdjęcia przy tej villi.
ewelka8212
Plażowicz
Chętnie skorzystam z przydatnych informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelka8212 » 07.07.2011 20:21

Witam
wybieramy się z rodziną od 18-25.08 do Chorwacji, jedziemy tam po raz pierwszy, nie mamy jeszcze żadnego noclegu upatrzonego.Na razie serfuję po internecie i szukam wszelkiego rodzaju informacji.W jaki region najlepiej pojechać, jedziemy w 5 osób, w tym 4 osoby dorosłe od 21 do 29 lat i dziecko 9 lat. Nie zależy nam na miejscowości gdzie są tłumy,bardziej zależy mi na żwirowej plaży w pobliżu, żeby wszystkie plaże w pobliżu nie były tylko betonowe. Jedziemy z córką, która nie za dobrze pływa .Nastawiamy się też na zwiedzanie , nawet dosyć sporo zwiedzania.Jestem maniaczką fotografii (początkującą), ale już się nie mogę doczekać tych widoków.Więc bardzo proszę o jakieś dobre rady na początek, gdzie się najlepiej wybrać , w jakie rejony, może konkretnie ktoś zechce mi polecić jakąś miejscowość no i jakieś namiary na sprawdzone i niedrogie (w granicach rozsądku) noclegi. Jak w Chorwacji wygląda sytuacja z LPG, czy na każdej stacji paliw jest?. Gdzie kupujecie winiety, jedziemy z Wrocławia, może to coś pomoże?. Jakie są ceny, np: ile kosztuje obiad, piwo, deser lodowy?. Czy jadąc do Chorwacji zaopatrywaliście się w Polsce we wszystką walutę, która jest potrzebna na opłaty drogowe i na paliwo tankując po drodze, czy może wymienialiście kasę po drodze.?. Jeżeli ktoś z Was może mi pomóc w odpowiedziach na te pytania będę bardzo wdzięczna , mam jeszcze masę innych pytań, ale to później na razie chciałabym wiedzieć to
Pozdrawiam
ewelka
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Srima - Vodice - Tribunj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019