Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Srima - Vodice - Tribunj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szczaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 208
Dołączył(a): 26.12.2011
Re: VODICE APARTEMNT POSZUKIWANY

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczaw » 12.06.2015 19:43

Teraz będzie wam ciężko znaleźć apartament w dobrej cenie , termin też jest jak najbardziej ciekawy do wysokich cen , uważam że lepiej jechać na obecną chwilę w ciemno i szukać czegoś na miejscu , tylko nie wybredzać , musicie przybyć na godzinę 8/9 rano i szukać najlepiej zacząć w piekarni tam sprzedawczynie zawsze mają jakieś kontakty , my z trójką dzieci jeździliśmy w ciemni i do 2 godzin zawsze człowiek znalazł.pozdrawiam
magda_edi
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.07.2015
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda_edi » 05.07.2015 23:24

Nas jest 5 dorosłych i dziecko 5 lat w terminie 15.07.-22. 07. i też raczej vodice lub bliska okolica, bo życie nocne lubimy;-) może ma ktooś namiar na fajna kwatere w poblizu, bede wdzieczna:-)
de-brasko
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.07.2015
Szukam apartamentu Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) de-brasko » 06.07.2015 20:31

witam szanownych forumowiczów szukam apartammentu w Vodicach w terminie od 20 lipca do 29 lipca w sumie 9 noclegów dla dwojga dorosłych oraz dwojga dzieci interesują mnie dwie sypialnie i zeby był jakiś ogródek na grila czy może ktoś coś polecić
storczyk
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.07.2015
prosze o pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) storczyk » 12.07.2015 09:38

Witam! Jeździmy z rodzinką co roku do Chorwacji, ale dzisiaj pierwszy raz się zarejestrowałam na cro .Co roku jeździliśmy do Makarskiej, ale w tym roku chcemy jechac do Vodic .Czy ktoś zna jakieś fajne kwatery w rozsądnej cenie oczywiście. Jesteśmy czteroosobową rodziną 2+2 ,jedziemy do Vodic od 24.07 do 6.08 2015.
ticek92
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 27.07.2014
Re: Srima - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) ticek92 » 04.08.2015 17:15

Witam słyszał ktoś z was może o Apartamentach Nika rodziny ILijas bodajże adres SrimaIII 64a?
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011
Re: Srima - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 04.08.2015 17:47

słyszał i widział, ale tylko z zewnątrz;-) właściciele starsi, super lokalizacja
ticek92
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 27.07.2014
Re: Srima - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) ticek92 » 04.08.2015 17:59

Dzięki bardzo a powiedz mi z tej ulicy daleko do jakiegos markeciku, piekarni czy restauracji?
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011
Re: Srima - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 04.08.2015 18:04

ticek92 napisał(a):Dzięki bardzo a powiedz mi z tej ulicy daleko do jakiegos markeciku, piekarni czy restauracji?

restauracja villa roza jest zaraz obok, 10 metrów, następna około 100 metrów , sklep i piekarnia - max. 5 minut spacerem
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013
Re: Srima - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 05.08.2015 15:06

Nie chcę obrażać czyichś "uczuć religijnych", ale...
Jest tyle dużo ładniejszych miejsc niż Srima. Jeszcze okolice od Vodice do przystani (w tym Srima III) są znośne (mimo słabych plaż i masy samochodów zaparkowanych wzdłuż), tak dalej na południe to jest już baaaardzo słabo i syfiasto. Ale to tylko moja opinia.
lusi1210
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 12.07.2015
Apartament w Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) lusi1210 » 18.08.2015 20:40

Cześć ;) Proszę wszystkich, którzy spędzali wakacje w Vodicach i chcą się podzielić swoja wiedzą na temat kwater, apartamentów. Chodzi mi o konkretne hotele, kwatery prywatne, w których mieszkaliście. Jak wygląda to cenowo i jakie są tam warunki. Jadę sama z mężem a więc wystarczy nam "kawalerka", pokój z kuchnią ;) Będę też bardzo wdzięczna jeśli udostępnicie namiary na te kwatery ;) Pozdrawiam
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 05.04.2016 10:08

poszukuję zweryfikowanych osobiście informacji na temat obiektu z Interhomu nr hr4400.402.1w Srimie.Czy ktoś kojarzy ten apt.?
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015
Re: Pytania o apartament na wakacje 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 06.04.2016 18:29

Witam :-)

Czy ktoś korzystała może z apartamentów Marjana Vodice?
Jeśli tak to proszę o opinie, bo się zastanawiam czy skorzystać z ich oferty.
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam :-)
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
Re: Pytania o apartament na wakacje 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 06.04.2016 19:51

Witam :papa:


Czy był ktoś może w apartamentach Mirta u Dario i może coś więcej powiedzieć jak jest na stronie Dario na temat tego apartamentu(Jak daleko do plaży , czy czegoś brakuje na miejscu co jest niezbędne)Pozdrawiam
:D
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 06.04.2016 20:32

Nie dam sobie ręki obciąć lecz obawiam się że Dario tą Mirtę to ma dopiero od tego roku w ofercie,więc nikogo tam chyba jeszcze nie było.Ja jadę do Daria już szósty bądź siódmy raz,jak do tej pory wsio w pariadkie :D .
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 06.04.2016 21:37

Z napisał(a):Nie dam sobie ręki obciąć lecz obawiam się że Dario tą Mirtę to ma dopiero od tego roku w ofercie,więc nikogo tam chyba jeszcze nie było.Ja jadę do Daria już szósty bądź siódmy raz,jak do tej pory wsio w pariadkie :D .

W zeszlm roku ktos jednak chyba byl w czyms takim bo znalazlem na cro ale zero odzewu na mailu i na priv. A do którego jedziesz albo w jakim byles. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Srima - Vodice - Tribunj - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone