Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Srima - Vodice - Tribunj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rger
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) rger » 08.07.2019 13:21

hej wszystkim . W tym roku wybieram się do Branko. Czy możecie napisać coś więcej na temat tej lokalizacji i Waszego pobytu u Branko? Jadę z żoną i dwójką dzieci w wieku 14 i 9 lat. Czy miejscowość jest odpowiednia dla rodziny? Proszę o rady.
Tomo67
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomo67 » 21.07.2019 16:09

Hej!

Wiem, że późno, ale czasami tak bywa.
Szukam czegoś w tym rejonie dla dwóch rodzin w terminie 05 - 12.08 dla 7 osób.
2 + 2 i 2 + 1.
W Vodicach byliśmy w 2013 i bardzo nam się podobało. W tym czasie było kilka innych miejsc, ale chcemy tam wrócić ze względu na znajomych z dziećmi (to będzie ich pierwszy raz w CRO). Wtedy jak załatwialiśmy wyjazd, to również na "dzika". Pomógł nam Dario. Mieszkaliśmy w apartamentach Maja, ale teraz ich nie widać. Wiem, że Dario często tutaj zagląda, więc mam nadzieję, że coś zaproponuje lub ktoś inny. Dziękuję i pozdrawiam.
Daral7
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daral7 » 28.07.2019 19:05

A macie namiar do niego ? Dario - SRIMA Mail ? Facebook ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2019 19:10

Daral7 napisał(a):A macie namiar do niego ? Dario - SRIMA Mail ? Facebook ?

dalmacja-polnocna-od-maslenicy-do-primostenu-t39978.html
KajaCz
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 13.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) KajaCz » 28.07.2019 21:20

rger napisał(a):hej wszystkim . W tym roku wybieram się do Branko. Czy możecie napisać coś więcej na temat tej lokalizacji i Waszego pobytu u Branko? Jadę z żoną i dwójką dzieci w wieku 14 i 9 lat. Czy miejscowość jest odpowiednia dla rodziny? Proszę o rady.


Jeżeli jeszcze jesteś przed wyjazdem napisz do mnie na priv, wszystko opiszę. Byłam u Branko w 2016 roku, ale podejrzewam, że za dużo się nie zmieniło :)
Tomo67
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomo67 » 15.08.2019 17:50

Tomo67 napisał(a):Hej!

Wiem, że późno, ale czasami tak bywa.
Szukam czegoś w tym rejonie dla dwóch rodzin w terminie 05 - 12.08 dla 7 osób.
2 + 2 i 2 + 1.
W Vodicach byliśmy w 2013 i bardzo nam się podobało. W tym czasie było kilka innych miejsc, ale chcemy tam wrócić ze względu na znajomych z dziećmi (to będzie ich pierwszy raz w CRO). Wtedy jak załatwialiśmy wyjazd, to również na "dzika". Pomógł nam Dario. Mieszkaliśmy w apartamentach Maja, ale teraz ich nie widać. Wiem, że Dario często tutaj zagląda, więc mam nadzieję, że coś zaproponuje lub ktoś inny. Dziękuję i pozdrawiam.


Dario jak zwykle okazał się bardzo pomocny.
Kwaterowaliśmy w Srimie.
Piękna pogoda, piękny Jadran.
Dzięki Dario.

Pozdrawiam!
hannah-88
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.02.2020
Vodice, Srima, okolice - szukam pokoju

Nieprzeczytany postnapisał(a) hannah-88 » 11.02.2020 17:33

Witam!

Poszukuję pokoju lub apartamentu dla dwóch dorosłych osób + dziecko w w/w okolicy.
Proszę poleccie mi ładne, czyste miejsca.
Jedyne wymagania to klimatyzacja w pomieszczeniach i blisko do morza.
Mile widziane posiłki (śniadanie albo sniadanie/kolacja), domowa atmosfera :)
Oczywiście w przystępnej cenie.
Termin wyjazdu 28.06-08.07.2020r.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Vodice, Srima, okolice - szukam pokoju

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.02.2020 18:51

Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Srima - Vodice - Tribunj - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone