Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Srima - Vodice - Tribunj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 07.07.2018 20:01

Czesto przechodzę obok tych aparatmentów ale nie byłam w środku.
Jeśli chcesz wiedzieć coś o okolicy, służę pomocą.
kama0
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama0 » 09.07.2018 15:47

ewa.krakuska napisz proszę jeśli możesz czy zlokalizowany jest blisko plaży? na google maps wygląda, że jest trochę "wciśnięty" pomiędzy inne budynki ;) Na zdjęciach ogród był mocno nieuporządkowany, dlatego chciałam się dowiedzieć ja to wygląda w rzeczywistości, czy w miarę ok.
Melka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melka » 10.07.2018 09:31

gl0btr0ter napisał(a):Jeśli jeszcze poszukujecie noclegu na te wakacje to mogę polecić apartament w Vodicach. Szczególnie dla rodziny z dziećmi gdyż mieszkają tam bardzo sympatyczni ludzie. Apartament jest na piętrze, dwa oddzielne pokoje, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka, klimatyzacja. Miejsc do spania jest 5. Na dole mieszkają właściciele ale to przesympatyczni starsi ludzie bardziej uczynni i nie przeszkadzający. Atutem jest ogródek pięknie utrzymany przez właścicielkę który podobał się naszym dzieciom oraz ławy i grill kamienny. Właściciele chętnie załatwią prawdziwą wyciskaną olivę oraz wino lub ryby na grilla i obowiązkowo oryginalną homemade rakiję :), często też częstują warzywami z ogródka. My byliśmy w cztery rodziny i reszta z nas mieszkała u sąsiadki na przeciwko która ma tez kilka apartamentów i robi rano pyszną kawę :) Powinni mieć wolne miejsca gdyż nie bardzo radzą sobie z marketingiem w internecie. My mieliśmy namiar od Chorwata z ich rodziny z którym obecnie pracujemy. Apartament nie leży przy samej wodzie ale do bezpiecznej plaży w Vodicach jest 5 min spacerkiem. Do Srimy gdzie jest lepszy piasek na dnie dla dzieci jest 2 km. Sama miejscowość jest fajna bo można się z niej wybrać na wodospady Krka, do Szybenika, Splitu, Primostenu parku Kornati i do wielu miejsc w Dalmacji jest blisko.
Tutaj macie namiar Stablica III,/6 22211 Vodice a do kontaktu: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Co do ceny to musicie pytać indywidualnie. Moj kolega jezdzi tam co roku juz od czterech lat. W tym roku zarezerwowal poczatek sierpnia na 10 dni :)

Widzę,ze w wielu miejscach polecasz to miejsce. ZnalaZlam na kilku innych forach również.
Pytam na poważnie czy jest warte uwagi.
dobat
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.02.2018
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) dobat » 15.05.2019 21:45

zmrol napisał(a):Ja byłam w Srimie 10m od morza, za apartament z dwoma sypialniami, salon, kuchnia, łazienka i wc zapłaciliśmy 80E/dzień. W sumie nam cena i sam apartament bardzo odpowiada byłam tam drugi raz i na pewno kiedyś wrócę.

Mozna prosic o namiar na ten apartament?moj mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ami10
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) ami10 » 20.05.2019 09:31

Dzień Dobry,
Wiem, że to dość późno ale szukam apartamentu dla rodziny 2 + 3 (12, 14 , 16 lat) w okolicy Tribunj, Vodice, Szybernika w terminie 24 czerwca - 5 lipca.
Nie mamy zbyt dużych wymagań co do kwatery ale ma być: czysto, powinien być zadaszony parking dla samochodu, ładny widok, chętnie klima. Fajnie by było żeby dojście do wody nie zajmowało zbyt dużo czasu (na fajną plażę).
Z góry dziękuję za polecenia fajnych lokalizacji.

Pozdrawiam
Adam
dario dalmacja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 02.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario dalmacja » 24.05.2019 09:21

ami10 napisał(a):Dzień Dobry,
Wiem, że to dość późno ale szukam apartamentu dla rodziny 2 + 3 (12, 14 , 16 lat) w okolicy Tribunj, Vodice, Szybernika w terminie 24 czerwca - 5 lipca.
Nie mamy zbyt dużych wymagań co do kwatery ale ma być: czysto, powinien być zadaszony parking dla samochodu, ładny widok, chętnie klima. Fajnie by było żeby dojście do wody nie zajmowało zbyt dużo czasu (na fajną plażę).
Z góry dziękuję za polecenia fajnych lokalizacji.

Pozdrawiam
Adam


Hej Adam,
zostaw maila to cie wysle ofertu.

pozdrawiam
amazing38
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.05.2019
Vodice apartament Marina

Nieprzeczytany postnapisał(a) amazing38 » 24.05.2019 19:37

Witam, był ktoś może w apartamencie Marina znajdujący się na ul. Augusta Senoe 16 22211 Vodice.Chciałbym uzyskać opinię na ten temat i czy warty jest polecenia,ewentualnie szukam noclegu w dniach 5-15 sierpnia 2019 r w tej miejscowości w przystępnej cenie.
hulken
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) hulken » 26.05.2019 11:27

O to ja też poproszę w terminie 24-30 czerwca jeśli coś znacie koło zacienionej plazy, rodzina 2+dwulatka i pięciolatka.
Myślę o Pakostane albo właśnie Tribunj-Srima :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tomasz.nivek
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: Vodice apartament Marina

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz.nivek » 27.05.2019 16:41

Podpinam się pod temat. Poszukuję apartamentu w Vodice/Tribunj/Srima w terminie 16.08-30.08 dla 3 osób. Bank kwater już przejrzany, ale może ktoś ma namiary na apartament, którego tam jeszcze nie ma.
tomasz.nivek
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz.nivek » 27.05.2019 16:48

Witam

Szukam apartamentu w terminie 16.08-30.08 dla 3 osób. Jedyne wymagania to możliwość spania w dwóch różnych pomieszczeniach, 2 osoby razem i trzecia osobno. Proszę o wiadomość prywatną lub maila na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Pozdrawiam
grzegorzo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.05.2019
Vodice-Srima Villa Leni

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzegorzo » 29.05.2019 18:37

Witam serdecznie!
Czy ktoś z Was przebywał, widział, zna Ville Leni w Vodice-Srima. Oferowaną przez Daria?
Wielkie dzięki za każdą informację.
Grzegorz
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011
Re: Vodice-Srima Villa Leni

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 31.05.2019 23:28

grzegorzo napisał(a):Witam serdecznie!
Czy ktoś z Was przebywał, widział, zna Ville Leni w Vodice-Srima. Oferowaną przez Daria?
Wielkie dzięki za każdą informację.
Grzegorz

jakieś bliższe informacje?
lolekanabolek
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 31.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolekanabolek » 03.06.2019 12:56

Witam
A ja szukam położenia Villa Srima od p. Dario. Na google maps znalazłem jakąś Ville Srime na obrzeżach Srimy, ul. Srima XVII, ale mam wątpliwości czy to ona jest (nie mogę jeszcze linków wklejać)

Wdzięczny byłbym na podanie namiarów na położenie tej kwatery
dario dalmacja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 02.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario dalmacja » 04.06.2019 20:39

Adres do domu z basenem jest Srima 7/39, 22212 Vodice :papa:
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 11.06.2019 18:19

lolekanabolek napisał(a):Witam
A ja szukam położenia Villa Srima od p. Dario.
Wdzięczny byłbym na podanie namiarów na położenie tej kwatery


Widok na willę z basenem. Do morza około 100m.
Załączniki:
nasza plaża Srima.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Srima - Vodice - Tribunj - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone