Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Srima - Vodice - Tribunj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 07.04.2016 14:27

slawekkg napisał(a):
Z napisał(a):Nie dam sobie ręki obciąć lecz obawiam się że Dario tą Mirtę to ma dopiero od tego roku w ofercie,więc nikogo tam chyba jeszcze nie było.Ja jadę do Daria już szósty bądź siódmy raz,jak do tej pory wsio w pariadkie :D .

W zeszlm roku ktos jednak chyba byl w czyms takim bo znalazlem na cro ale zero odzewu na mailu i na priv. A do którego jedziesz albo w jakim byles. Pozdrawiam

Jadę do Daria,i zawsze byłem tylko u niego w Vodicach. Lecz wiem gdzie ma swoje kwatery(często je objeżdżaliśmy).
Flacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 09.01.2013
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flacha » 14.04.2016 14:44

Można prosić o namiary na apartamenty Dario Orlovica na priv?
sis1981
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 24.05.2015
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) sis1981 » 07.05.2016 23:08

Witam , ja w zeszłym roku korzystałam z apartamentu Mirta :D Nam niczego nie brakowało , czyściutko , właścicielka miła , kuchnia w pełni wyposażona :) do plaży jakieś 200 metrów ,szczerze polecam :) :)
dareks20
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 18.05.2014
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareks20 » 08.05.2016 08:58

Kolego Slawekkg ja w tym roku będę w apartamencie Mirta u Dario.Nie wiem kto będzie pierwszy ja czy ty. Ja będę od 1 sierpnia. Na pewno podzielę się swoimi wrażeniami :) Ale już z góry wiem że będzie OK.Martwi mnie tylko miejsce do parkowania bo na zdjęciach wyglądało to na miejsce przy samej ulicy pod ścianą budynku.
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 08.05.2016 11:27

dareks20 napisał(a):Kolego Slawekkg ja w tym roku będę w apartamencie Mirta u Dario.Nie wiem kto będzie pierwszy ja czy ty. Ja będę od 1 sierpnia. Na pewno podzielę się swoimi wrażeniami :) Ale już z góry wiem że będzie OK.Martwi mnie tylko miejsce do parkowania bo na zdjęciach wyglądało to na miejsce przy samej ulicy pod ścianą budynku.

Witam. Zauważyłem to miejsce parkingowe, ale ja będę pierwszy bo od 26 czerwca tak że ja podzielę się z Tobą wrażeniami. Pozdrawiam :papa:
Andrzej3777
Croentuzjasta
Posty: 216
Dołączył(a): 02.01.2014
Re: Pytania o apartament na wakacje 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 08.05.2016 12:11

Heike napisał(a):Witam :-)

Czy ktoś korzystała może z apartamentów Marjana Vodice?
Jeśli tak to proszę o opinie, bo się zastanawiam czy skorzystać z ich oferty.
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam :-)

Witam rok temu byłem w apartamencie Marjan1 bardzo ładny czysty apartament mili gospodarze spokojna okolica 5 min spacerkiem do plaży,w tym roku znowu jedziemy do tego samego domu.W razie jakiś pytań śmiał :)
Monia75
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 27.03.2016
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monia75 » 21.07.2016 20:13

Przepraszam, że pisze do wszystkich tutaj ale może ktoś mógłby pomóc.
Z powodów osobistych musimy zrezygnować z wyjazdu na urlop :(
Wpłaciliśmy zaliczkę 180 euro i mamy zarezerwowany trzyosobowy apartament od 30 lipca do 10 sierpnia 2016 w Chorwacji - Vodice-Srima.
Apartament jest 2+2 więc rodzina z dwójką dzieci też może jechać. 50 metrów od plaży, grill w ogrodzie, klima - full wypas :-)
(Do zapłaty na miejscu 425 euro - cena za dobę 55 euro za cały apartament)
Jeśli byłby ktoś chętny proszę o wiadomość na priv. Mogę posłać zdjęcia na maila. Chcielibyśmy "odsprzedać" pobyt i dzięki temu odzyskać częściowo zaliczkę.
lusi1210
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 12.07.2015
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) lusi1210 » 25.07.2016 14:58

Witam wszystkich :) mogę prosić o jakiś kontakt do Daria?
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2522
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 25.07.2016 15:18

poszło na PW
DamianM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 483
Dołączył(a): 16.12.2012
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 31.07.2016 21:37

Witam.
Może mi ktoś polecić jakiś Fish Picnic,z Vodic na Kornati.
Wielkie Dzięki
azure
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.11.2016
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) azure » 25.12.2016 14:49

Monia75 napisał(a):Przepraszam, że pisze do wszystkich tutaj ale może ktoś mógłby pomóc.
Z powodów osobistych musimy zrezygnować z wyjazdu na urlop :(
Wpłaciliśmy zaliczkę 180 euro i mamy zarezerwowany trzyosobowy apartament od 30 lipca do 10 sierpnia 2016 w Chorwacji - Vodice-Srima.
Apartament jest 2+2 więc rodzina z dwójką dzieci też może jechać. 50 metrów od plaży, grill w ogrodzie, klima - full wypas :-)
(Do zapłaty na miejscu 425 euro - cena za dobę 55 euro za cały apartament)
Jeśli byłby ktoś chętny proszę o wiadomość na priv. Mogę posłać zdjęcia na maila. Chcielibyśmy "odsprzedać" pobyt i dzięki temu odzyskać częściowo zaliczkę.

witam prosze wiecej informacji i fotki moze sie zdecyduje adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl pozdrawiam pawel
martika71
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) martika71 » 03.02.2017 20:18

Witam
Czy ktoś był w apartamentach Branko w Srimie ? :http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/vodice/apartamenty-branko/9614
W opisie jest zaznaczone,że w jednym z apartamentów, nie ma lodówki,czajnika.Trochę to dziwne,bo apartamenty wyglądają całkiem spoko. Dlatego,jeśli ktoś był bardzo proszę o opinie.
marekgliwice
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 01.07.2009
Vodice 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekgliwice » 19.02.2017 19:20

Witam.

Na tegoroczne wakacje w Chorwacji wybrałem tym razem Vodice.
Termin 7-16 lipca.
To mój drugi wyjazd. Pierwszy raz, 2 lata temu było Primosten.

Czy mógłbyś ktoś podać namiary na fajne apartamenty o dobrym standardzie.
Szukam dwóch apartamentów :
1) 4 osoby dorosłe,
2) 2 osoby dorosłe + 1 jedno dziecko

Dziękuje.
miro777
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2015
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro777 » 02.03.2017 12:02

Witam wszystkich,
Czy ktoś kojarzy może Apartament "Antic" zlokalizowany na ul. Blata 54? Ewentualnie czy ktoś wie coś o apartamentach na Ul. Nikole Šubića Zrinskog? Planuje wyjazd we wrześniu i biorę pod uwagę te dwa lokum. Szukam miejsca dla 4 osób (dwie osobne sypialnie) w okolicach właśnie ulicy Blata (słyszałem, że jest tam spokojnie ale jednocześnie blisko do centrum)
Bella47
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.03.2017
Wakacje 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bella47 » 04.03.2017 14:19

Witam,
prosiłabym o namiary na sprawdzone apartamenty blisko morza w okolicy Srimy lub Rogoźnicy. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dziękuję za za pomoc.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Srima - Vodice - Tribunj - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone