Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Srima - Vodice - Tribunj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robpil
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 12.07.2011 21:44

biuro(małpa)murowanie.pl
rafal1435
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafal1435 » 13.07.2011 11:17

piszcie tez ile daliscie za osobe i jaki apartament :) ja jezdze tez ok 10km od Vodic i place 80E za 7 osob w apartamencie z kuchnia (120m^2), 3pokoje, lazienka, salon i kuchnia klimatyzowane
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 13.07.2011 12:58

Ja byłam w Srimie 10m od morza, za apartament z dwoma sypialniami, salon, kuchnia, łazienka i wc zapłaciliśmy 80E/dzień. W sumie nam cena i sam apartament bardzo odpowiada byłam tam drugi raz i na pewno kiedyś wrócę.
mosigar
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mosigar » 13.07.2011 15:36

Byłam na granicy Vodic i Srimy. Idealne miejsce dla dzieci. Łagodne zejscie do morza, płytko przy brzegu jak na warunki cro. Spokojnie. Tak, jak piszecie, dla rozrywki spacer do Centrum Vodic.
robpil
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 13.07.2011 21:53

zmrol napisał(a):Ja byłam w Srimie 10m od morza, za apartament z dwoma sypialniami, salon, kuchnia, łazienka i wc zapłaciliśmy 80E/dzień. W sumie nam cena i sam apartament bardzo odpowiada byłam tam drugi raz i na pewno kiedyś wrócę.


My biliśmy po sąsiedzku. W terminie 22.06-04.07 płaciliśmy 40 euro za dwie sypialnie, łazienkę, kuchnię - 2 + 1. Domek sąsiadki wyglądał atrakcyjniej, ale w sumie u nas nic nie brakowało i było czysto, a na tym najbardziej nam zależało. Na stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ap5, można sobie zerknąć
robpil
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 13.07.2011 23:28

Klika zdjęć z wycieczek po okolicy.

Obrazek

Centrum Vodice - około 2 km od Srimy

Obrazek

Fajne miejsce w Tribunij - około 5 km od Srimy

Obrazek

Widok na Sibienik - około 10 km od Srimy

Obrazek

Sibienik

Obrazek

Park Kornati - oczywiście statkiem z Vodic lub Murter - 25km

Obrazek

Słone jezioro

Obrazek

KRKA - około 25 km od Srimy

Obrazek

Wodospad KRKA - można się kąpać

Obrazek

Trogir - średniowieczne miasteczko z extra widokami i zabytkami - około 60km od Srimy

Obrazek

No i oczywiście Jeziora Plitvickie - w drodze do lub z - od Srimy 180 km
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 14.07.2011 08:22

robpil napisał(a):
zmrol napisał(a):Ja byłam w Srimie 10m od morza, za apartament z dwoma sypialniami, salon, kuchnia, łazienka i wc zapłaciliśmy 80E/dzień. W sumie nam cena i sam apartament bardzo odpowiada byłam tam drugi raz i na pewno kiedyś wrócę.


My biliśmy po sąsiedzku. W terminie 22.06-04.07 płaciliśmy 40 euro za dwie sypialnie, łazienkę, kuchnię - 2 + 1. Domek sąsiadki wyglądał atrakcyjniej, ale w sumie u nas nic nie brakowało i było czysto, a na tym najbardziej nam zależało. Na stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ap5, można sobie zerknąć


Jeszcze w kwestii sprostowania my byliśmy w terminie od 26.06 do 08.07 i za terminy czerwcowe płaciliśmy 65E a za lipcowe 80E. Patrząc na zdjęcia sąsiada to u nas standard był trochę wyższy.

A tu kilka zdjęć z Vodic Srimy i okolic.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Vodice - centrum

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Srima a dokładnie jej koniec

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Tribunij - widok na marine w oddali Vodice

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Szibenik - widok z promu

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Tribunij - morze

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Trogir z mostu

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Zadar

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Szibenik - fontanna z żółwiami
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 14.07.2011 20:33

Polecam pizzerie , którą zaznaczyłem na zdjęciu zmrol w Vodicach.
Byliśmy tam ze 3 czy 4 razy .......wyśmienita pizza !!!!!! :D

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
rross
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 14.06.2011
Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) rross » 18.07.2011 21:26

W Vodicach płacilismy 35 ojro za 2+1 pokoj z kuchnią, a znajomi za sciana za 2+2 2pokoje z kuchnią 55ojro. W Tribunij bylismy ale tam nie ma plaży jest beton i a kolczatek tyle ze nie było gdzie nogi postawic ;-(
Do Vodic pojechaliśmy w ciemno kwater szukalismy całe 10 min. a najfajniejsze bylo targowanie bo odpowiedni chcieli 45 i 65 ojro ;-) plaża fajna bylismy z dwojka 6latków i ośmolatkiem a drobne kamyki to było to bo nie trzeba bylo chodziś po skalach. Bylismy 3.07 do 16.07.
Czy ktoś z forum był w tym czasie???????? :D

Park Krka, polecam wyjazd rano, zabrac rzeczy do koąpieli i jedzenie na piknik i jak na zdjeciu wyżej widać jest miejsce wyznaczone do plywania i taka polanka gdzie mozna się rozlozyc (95 kun od osoby i dzieci do 7 lat za free)
Daral7
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daral7 » 18.07.2011 23:05

w którym miejscu najmniej ludzi w srimie ? blizej vodic czy dalej na południe ? czy na początku sierpnia jest szansa coś znależć ? będe tam w czwartek rano - 04.08.

pozdrawiam
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 19.07.2011 08:05

Daral7 napisał(a):w którym miejscu najmniej ludzi w srimie ? blizej vodic czy dalej na południe ?

Im dalej od Vodic tym jest bardziej spokojnie i mnie ludzi na plaży.
Co do wolnych apartamentów w terminie który podałeś to mimo że jeżdzę na campy , myślę że nie powinno być w Srimie problemu.
Apartamentów jest tam naprawdę bardzo dużo i jest w czym wybierać.
Daral7
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daral7 » 19.07.2011 15:55

pisałeś w którymś z tematów tak..

maniust napisał(a):
filip122 vel Darek napisał(a):Ładne to miasteczko Vodice... napisz ile płaciłeś na tym campie co byłes ? domysłem się ze dużo.. chociaż trzeba wziąść poprawkę na to ze wrzesień..

Za 12 dni 330 Eurasków.
Moim zdaniem nie jest drogo.
Warunki na campie super , do mora góra 40 metrów mieliśmy
Niestety ile by się nie było na campie Imperial , brak mozliwości zniżki.
Dziwne to trochę, ale cóż........
W 2010 w Rovinj na Vadaliso za 11 dni płaciłem 290 Eurasków i powżej 10 dni dali 10 % zniżki i warunki socjalne (mam na myśli toalety) bez porównaniu o wyższym standardzie.
filip122 vel Darek napisał(a):A widziałeś w Vodicach jakieś campy tzw przy domowe z dostępem do morza ?

Kierując się uliczką zaraz przy Jadranie z Vodic do Srimy przy promenadzie zaraz , widziałem pełno campów przy domowych takich na 4-5 namiotów.
Skręcasz zaraz za campem Imperial w prawo w dół i jedziesz wąziutką uliczką wzdłuż Jadranu w kierunku Srimy ......apartani i małych campów przydomowych fuullll. :wink:

Pozdrawiam :D



gdzie tego szukać ? czy na końcu srimy tzn najbardziej na południe ( przeglądam google earth) są plaże żwirkowe? betonowe ? zdarzają się jakieś drzewa na plaży dla ochłody ? tam chciałbym coś znależć.
Pozdrawiam
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 19.07.2011 19:27

Daral7 napisał(a):pisałeś w którymś z tematów tak..

maniust napisał(a):
filip122 vel Darek napisał(a):Ładne to miasteczko Vodice... napisz ile płaciłeś na tym campie co byłes ? domysłem się ze dużo.. chociaż trzeba wziąść poprawkę na to ze wrzesień..

Za 12 dni 330 Eurasków.
Moim zdaniem nie jest drogo.
Warunki na campie super , do mora góra 40 metrów mieliśmy
Niestety ile by się nie było na campie Imperial , brak mozliwości zniżki.
Dziwne to trochę, ale cóż........
W 2010 w Rovinj na Vadaliso za 11 dni płaciłem 290 Eurasków i powżej 10 dni dali 10 % zniżki i warunki socjalne (mam na myśli toalety) bez porównaniu o wyższym standardzie.
filip122 vel Darek napisał(a):A widziałeś w Vodicach jakieś campy tzw przy domowe z dostępem do morza ?

Kierując się uliczką zaraz przy Jadranie z Vodic do Srimy przy promenadzie zaraz , widziałem pełno campów przy domowych takich na 4-5 namiotów.
Skręcasz zaraz za campem Imperial w prawo w dół i jedziesz wąziutką uliczką wzdłuż Jadranu w kierunku Srimy ......apartani i małych campów przydomowych fuullll. :wink:

Pozdrawiam :D



gdzie tego szukać ? czy na końcu srimy tzn najbardziej na południe ( przeglądam google earth) są plaże żwirkowe? betonowe ? zdarzają się jakieś drzewa na plaży dla ochłody ? tam chciałbym coś znależć.
Pozdrawiam


Powyższy post który pisałem wyżej odnosił się do campów.
Jeśli chodzi ci o apartamenty to - zjazd z autocesty w Benkovacu i kierunek Sibenik.
W Vodicach kierując się na Srimę najlepiej zjechać w dół na drogę przy promenadzie za Campingiem Imperial i tą drogą dojechać do Srimy.
Mijasz po drodze pełno apartamentów.
Jak pisałem w poprzednim poście im bliżej Srimy a dalej od Vodic , mniej ludzi.
Plaże są żwirowe , beton zdarza się , ale rzadko.
Wzdłuż promenady od Srimy do Vodic znajdziesz również pojedyńcze drzewa z cieniem.
Adam Gliwice
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Gliwice » 12.08.2011 22:06

Właśnie pakuje się z wakacji które spędziłem w Vodicach- Srimie
Miejsce polecam ,Srima w miare cicha i spokojna a 10-15 min spacerku i mamy centrum Vodic które wieczorami tętni życiem
Nocleg miałem w 2 miejscach ,tj apartament u Rokiego (również pole kampingowe) na początku Vodic ,w pierwszej lini do plaży za 50Euro za noc za pokój z kuchnią ,+duży taras i zero udogodnień - powiedziałbym że to taki późny Gierek
Później byłem w Baśka Voda ale tam jest przeludnienie i tego samego dnia wróciliśmy do Vodic-Srimy -jedna noc w samochodzie i rano szukanie lokalu, w zasadzie apartamentów to niemal nie było ,dopiero gdzieś około 500 m od morza znalazły się dwa,wybrałem apartament Meteo zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i szczerze polecam
Mimo odległości nie żałuje ,klima ,WiFi ,piekarnia i sklep około 250 m dalej ,i bardzo miła gospodyni
W domu są bodaj 4 apartamenty ,widziałem dwa i polecam Blue ,wygodne łóżka i wszystko wygląda lepiej niż na zdjęciach
AAA ,udało mi się utargować na 50E za noc więc cena taka sama jak u Rokiego a standard jak na XXI a nie wczesny XX ;)
kucharros
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.06.2015
VODICE APARTEMNT POSZUKIWANY

Nieprzeczytany postnapisał(a) kucharros » 12.06.2015 18:57

Witam 8 sierpnia (na miejscu bedziemy w niedziele czyli 9 rano) bo chcemy o wieden zachaczyc :D wraz z dwojka znajomych ja i moja kobieta wybieramy sie po raz pierwszy do chorwacji, padlo na Vodice,ze wzgledu ze lubimy zycie nocne :) studiuje wszystkie strony z apartemntami i wszystko co tansze lepsze juz zajete albo bardzo drogie czy ktos nie ma namiaru na jakis fajny apartament dla 4 osob wazne tylko zeby byly dwie sypialnie na tym nam zalezy, a moze warto jechac w ciemno?? nie bedzie problemu w tym terminie z apartamentem? zaznacze ze wyjazd jest na 2 tyg:) z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam :) a moze jest ktos kto sie tez wybiera w tym czasie tam??:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Srima - Vodice - Tribunj - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone