Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rovinj w serialu!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ferster
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 13.03.2011
Rovinj w serialu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) ferster » 06.04.2013 13:11

Ta się złożyło że wczoraj oglądałem serial Anna German, patrzę a tam widoki z miasta Rovinj. 8O Uliczki, domy, miejsca dobrze znane :P . Fajne ujęcia miasta z lotu - miło się zrobiło. Widocznie włoskie odcinki były tam kręcone.
No to jest powód żeby oglądać następne!
Czy ktoś to też zauważył?
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 06.04.2013 14:41

Nie byliśmy w Rovinj.
Serialu nie oglądamy.
Jednak pewna scenka przemknęła nam przed oczami.

Moja żonka zauważyła, że jedno z ujęć jakby już widziała w którejś z relacji na cropelce.

download/file.php?id=15039
Jesteśmy prawie pewni , że to ujęcie było tutaj.

A zdjęcie pochodzi z super relacji agatki z wypadu młodzieży :wink: na Istrię.
bijela-uvala-porec-wrzesniowy-wypad-na-istrie-t40670.html?hilit=rovinj#p1143771
ferster
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ferster » 06.04.2013 21:19

Tak, to miejsce było filmowane. Też mam stamtąd foty.
pozdr.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 06.04.2013 21:42

Mi też się wydawało,że to Cro i nawet mówiłem do żony o tym fakcie,ale miała być Italia.Przemkneły mi w głowie dwa skojarzenia Rovinj(super miasto)i Primosten,ale ten kościół pasował mi do Św.Eufemii :wink:
Arooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arooo » 08.04.2013 11:38

pawelh napisał(a):Mi też się wydawało,że to Cro i nawet mówiłem do żony o tym fakcie,ale miała być Italia.Przemkneły mi w głowie dwa skojarzenia Rovinj(super miasto)i Primosten,ale ten kościół pasował mi do Św.Eufemii :wink:

Też mi się tak wydawało :D
Nawet mam tam zdjęcie (choć była tabliczka NO FOTO)
Ale co tam polakowi ktoś będzie zabraniał :wink:
Nie byłem pewien, bo te miasteczka są bardzo podobne.
Pewnie taniej wyszło niż w Italii, albo ktoś ze scenarzystów jest Cromaniakiem :?: :D
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 08.04.2013 11:53

hej!

do wyjazdu do Rovinj zostało tylko albo aż 100 dni :) Chłoopniemy wszystko co dotyczy tego miasta :) Serialu co prawda też nie oglądamy ale może kiedyś go powtórzą i wówczas będziemy mogli powiedzieć TAM byliśmy :)

Pozdrawiamy
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 08.04.2013 14:25

Arooo napisał(a):...
Pewnie taniej wyszło niż w Italii

Na pewno. Zresztą, skoro klimaty włoskie są tak wyraźne na ulicach Istrii to nie trzeba przenosić się do Italii żeby zrobić taki film...
W napisach oraz czołówce jest wyraźnie mowa, że jest to koprodukcja min. chorwacka a już pierwsze odcinki które rzekomo miały pokazywać Kazachstan w rzeczywistości zostały nakręcone na Ukrainie i chyba też w CRO. :wink:
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 08.04.2013 19:31

cronaturki napisał(a):hej!

do wyjazdu do Rovinj zostało tylko albo aż 100 dni :) Chłoopniemy wszystko co dotyczy tego miasta :) Serialu co prawda też nie oglądamy ale może kiedyś go powtórzą i wówczas będziemy mogli powiedzieć TAM byliśmy :)

Pozdrawiamy
Polecam oryginalną knajpkę nad samą wodą-na dnie są zanurzone kolorowe reflektory,które robią niesamowite wrażenie same w sobie a pływające rybki dodają dodatkowego uroku.Traficie tam idąc z portu wzdłuż brzegu uliczką wiodącą ku górze w stronę Św Eufemii :papa:
Marek48
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 10.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek48 » 08.04.2013 19:50

W Rowinj byłem w 2010. Natychmiast rozpoznałem w tv panoramę tego miasta. Tak się potwornie wydarłem, że domownicy natychmiast przybiegli do telewizora. Nie przypuszczałem z taki niespodziewany widoczek Rowinj zrobi mi taką radochę.
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 08.04.2013 19:58

pawelh napisał(a):Polecam oryginalną knajpkę nad samą wodą-na dnie są zanurzone kolorowe reflektory,które robią niesamowite wrażenie same w sobie a pływające rybki dodają dodatkowego uroku.Traficie tam idąc z portu wzdłuż brzegu uliczką wiodącą ku górze w stronę Św Eufemii :papa:


Może Valentino cocktail bar?

http://www.tripadvisor.com/Attraction_R ... stria.html
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 08.04.2013 21:23

Niestety nie pamiętam,ale będąc tam po raz drugi jako obowiązkowy punkt programu wycieczki pokazałem to miejsce bratu i też był zachwycony :wink: Wygląda na to właśnie miejsce,które ma jednak pełną krasę po zmroku.
Arooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arooo » 08.04.2013 22:12

pawelh napisał(a):
cronaturki napisał(a):hej!

do wyjazdu do Rovinj zostało tylko albo aż 100 dni :) Chłoopniemy wszystko co dotyczy tego miasta :) Serialu co prawda też nie oglądamy ale może kiedyś go powtórzą i wówczas będziemy mogli powiedzieć TAM byliśmy :)

Pozdrawiamy
Polecam oryginalną knajpkę nad samą wodą-na dnie są zanurzone kolorowe reflektory,które robią niesamowite wrażenie same w sobie a pływające rybki dodają dodatkowego uroku.Traficie tam idąc z portu wzdłuż brzegu uliczką wiodącą ku górze w stronę Św Eufemii :papa:


A jakby komu się zniedobrzyło po nieumiarkowaniu w trunkach, to się może dwa kroki od knajpy ochłodzić w morzu :twisted:
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 12.04.2013 20:40

ferster napisał(a):Ta się złożyło że wczoraj oglądałem serial Anna German, patrzę a tam widoki z miasta Rovinj. 8O Uliczki, domy, miejsca dobrze znane :P . Fajne ujęcia miasta z lotu - miło się zrobiło. Widocznie włoskie odcinki były tam kręcone.
No to jest powód żeby oglądać następne!
Czy ktoś to też zauważył?


Za to dziś coloseum z Puli :roll:
ferster
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ferster » 12.04.2013 21:37

Było Koloseum! Z Rovinju też kilka widoczków!
pozdr.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.04.2013 12:08

krispinus napisał(a):Nie byliśmy w Rovinj.
Serialu nie oglądamy.
Jednak pewna scenka przemknęła nam przed oczami.

Moja żonka zauważyła, że jedno z ujęć jakby już widziała w którejś z relacji na cropelce.

download/file.php?id=15039
Jesteśmy prawie pewni , że to ujęcie było tutaj.

A zdjęcie pochodzi z super relacji agatki z wypadu młodzieży :wink: na Istrię.
bijela-uvala-porec-wrzesniowy-wypad-na-istrie-t40670.html?hilit=rovinj#p1143771




:) No właśnie wczoraj pierwszy raz oglądałam serial Anna German i tak się właśnie zastanawiałam, czy to nie przypadkiem jest Rovinj?
Ale mówie: - eeee to przecież miały być Włochy.
Coś mi się tu nie zgadzało, a tu proszę bardzo. Okazuje się, że nawet zdjęcie tam robiłam. Co prawda, właśnie wczoraj oglądałam ten serial po raz pierwszy, ale szybko biorę się za szukanie tych odcinków w necie:)
Pozdrawiam :)
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone