Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 27.01.2016 20:31

Jola-asia także i do Ciebie mail poszedł z informacjami i kontaktem, według słów gospodarza do morza jest 70m.
dph
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 23.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dph » 28.01.2016 01:36

Grendel72 napisał(a):
Mam dla chętnych dla pobytu w Rogożnicy w fajnych warunkach za bardzo przyzwoitą cenę z klimatyzacją namiary na miłego gospodarza apratmanu z ulicy IX, także z widokiem na morze. Ten apartman jest 4+1 i widać, że stosunkowo nowy. W tym domu są też inne kwatery dla rodzin 4 i 3 osobowych. Ja dowiadywałem się o pierwsze dni sierpnia na 12 noclegów.


Ja również proszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, szukam fajnej miejscówki dla rodziny 2+2 :)
TomaszO
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomaszO » 28.01.2016 17:21

Witam,
od tygodnia siedzę i szukam kwatery i już nie daję rady więc proszę o pomoc.
Chcemy z Żoną pojechać w okolice od Pakostane do Trogiru. Czy może ktoś polecić kwaterę dla 2 osób z kuchnią, z widokiem na Morze i nie dalej niż 300 m do plaży. Może to być totalne odludzie. I co najważniejsze cena: max 40 euro.
TomaszO
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomaszO » 28.01.2016 17:59

podaję email na którego proszę o informacje adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 28.01.2016 21:20

TomaszO i dph sprawdźcie maile - kontakty poszły :D
Maj77
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maj77 » 28.01.2016 21:27

Witam serdecznie wszystkich cromaniaków!
Moje nurtujące pytanie dotyczy ulicy Put Račice. Szukam zdjęć, filmików, które zobrazują tamten region. Street view tam nie dojeżdża, a zarezerwowałam kwaterę w tamtych okolicach. Może jesteście w stanie mi pomóc?? Pozdrawiam Majka
sagittarius76
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sagittarius76 » 28.01.2016 22:35

Grendel72 napisał(a):Po wielu mailach i poszukiwaniach zarezerwowałem kwaterę w ramach kompromisu bliżej w stronę mostu niż zatoki wschodniej dzięki czemu mamy bliżej do sklepów i swobodnego wyjazdu na magistrale by jak zawsze sporo podróżować. Podoba nam się 30m2 taras z pięknym widokiem na wyspę i morze :D i 40 m do morza. Mamy nadzieję, że nasz 5 raz w tym pięknym kraju będzie tak samo udany jak poprzednie.
Ponieważ w zeszłym roku widzieliśmy Krka i Kornati oraz miasta wokoło Pakostane w tym roku Split, Trogir , Primosten i Omis. A czy są inne ciekawe miejsca obowiązkowo warte zobaczenia w tym rejonie? Każda wskazówka będzie cenna do sprawdzenia. 8)
Mam dla chętnych dla pobytu w Rogożnicy w fajnych warunkach za bardzo przyzwoitą cenę z klimatyzacją namiary na miłego gospodarza apratmanu z ulicy IX, także z widokiem na morze. Ten apartman jest 4+1 i widać, że stosunkowo nowy. W tym domu są też inne kwatery dla rodzin 4 i 3 osobowych. Ja dowiadywałem się o pierwsze dni sierpnia na 12 noclegów.

Proszę również o namiary ;) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 28.01.2016 23:54

Widzę, że wątek ten stał się z lekka jak gra w ping-ponga, tyle że gracze po drugiej stronie doskakują tylko na odbicie jednej piłeczki. :? Wskakujemy i rzucamy prośbą czyli ping a pong czyli w tym akurat przypadku ja mimo iż sam spędził no policzmy... z tydzień nocami szukając, pisząc i mailując ma piłeczkę podać na tacy znaczy się rakietce. Póki co jestem w tej grze i odbijam ale przydałoby się czasem więcej fair play z drugiej strony...

Zanim poprosiłem tutaj o pomoc w znalezieniu kwatery poczytałem na Forum na prawdę sporo o mieście, lokalizacji plaż i innych istotnych z punktu widzenia szukającego informacji przed wyjazdem w nieznane okolice i dopiero potem napisałem post. Rogoznica do najmniejszych nie należy i kwater jest sporo. Jak zawsze ceny blisko morza i w atrakcyjniejszych miejscach są wyższe od tych w centrum czy na obrzeżach. Ja z racji szukania noclegu dla pięciu osób mam dodatkowo lekko ograniczone pole manewru gdyż tego typu apartmanów jest zwyczajnie mniej - w 70-80% są to 2+2, 3 jki i 2 jki. Ale wiecie jak to mówią - dla chcącego... 8)
olenia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olenia » 04.02.2016 15:51

ponieważ nie znlazl się nikt kto był u Grgica mam jeszcze pytanie o aprtamenty Leo na Put sepurine-moz etam ktoś był i może cos powiedzieć?
darekb15
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 05.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekb15 » 08.02.2016 00:06

Grendel72 napisał(a):Po wielu mailach i poszukiwaniach zarezerwowałem kwaterę w ramach kompromisu bliżej w stronę mostu niż zatoki wschodniej dzięki czemu mamy bliżej do sklepów i swobodnego wyjazdu na magistrale by jak zawsze sporo podróżować. Podoba nam się 30m2 taras z pięknym widokiem na wyspę i morze :D i 40 m do morza. Mamy nadzieję, że nasz 5 raz w tym pięknym kraju będzie tak samo udany jak poprzednie.
Ponieważ w zeszłym roku widzieliśmy Krka i Kornati oraz miasta wokoło Pakostane w tym roku Split, Trogir , Primosten i Omis. A czy są inne ciekawe miejsca obowiązkowo warte zobaczenia w tym rejonie? Każda wskazówka będzie cenna do sprawdzenia. 8)
Mam dla chętnych dla pobytu w Rogożnicy w fajnych warunkach za bardzo przyzwoitą cenę z klimatyzacją namiary na miłego gospodarza apratmanu z ulicy IX, także z widokiem na morze. Ten apartman jest 4+1 i widać, że stosunkowo nowy. W tym domu są też inne kwatery dla rodzin 4 i 3 osobowych. Ja dowiadywałem się o pierwsze dni sierpnia na 12 noclegów.



Witam,
Ja też poproszę o namiary na kwaterę: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję
darekb15 :papa:
ceplin
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ceplin » 11.02.2016 01:14

Byliśmy w zeszłym roku w Rogožnicy,to nasze 5 wakacje w Cro. Miejscowość polecam, szczególnie apartamenty ulNova od numeru V-IX. Plaża 5 m,rynek ze świeżymi owocami morza, warzywa ,owoce ,piekarnia. Wszystko blisko, do centrum 10-15min... Ale coś, za coś. ... :) Miejscowość świetnie zlokalizowana odnośnie atrakcyjnych miast itp.... plaże w miarę dostępne i nie przeludnione . ..kazdy znajdzie dla siebir miejsce. W tym roku też się wybierani do Rogoznicy... Ale rezerwacje zrobiliśmy w listopadzie. .... wiem że ,już trudno znaleźć fajny apartament w pierwszej zabudowie ,blisko plaży.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 15.02.2016 19:53

Grendel72 napisał(a):Poza tym jako wędrujący co drugi dzień w świat autem by zwiedzać, obawiam się o dobry wyjazd z tej ulicy, czy Jadranska która opina cały półwysep ze wschodu w kierunku północy jest przejezdna by dojechać do głównej Ante Starcevica? Na googlemaps urywa się streeview i są tam foty z 2011 r. natomiast openstreetmap pokazuje jakoby można byłoby tamtędy się wydostać bez konieczności przeciskania przez centrum do rondka przy moście dookoła albo uliczkami o nazwach Nova między domami co chyba jeszcze gorsze. Czy w Crijina są jakieś sklepiki z pieczywem czy rano czeka mnie spacerek 800m w kierunku rzeczonego ronda i centrum by coś kupić?

Już zarezerwowałem apartament ale jeszcze nie "zaliczyłem":)
Też się zastanawiam jak tam manewrować samochodem bo na pewno będę często wyjeżdżał.
Poranne pieczywo gdzieś w pobliżu jest czy do Studenaca na rondzie 800m trzeba dylać ?
Cenię sobie ciszę i spokój na wakacjach ale tak aby do cywilizacji dojść w 5-10 minut.
stateczek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stateczek » 17.02.2016 00:54

sagittarius76 napisał(a):
Grendel72 napisał(a):Po wielu mailach i poszukiwaniach zarezerwowałem kwaterę w ramach kompromisu bliżej w stronę mostu niż zatoki wschodniej dzięki czemu mamy bliżej do sklepów i swobodnego wyjazdu na magistrale by jak zawsze sporo podróżować. Podoba nam się 30m2 taras z pięknym widokiem na wyspę i morze :D i 40 m do morza. Mamy nadzieję, że nasz 5 raz w tym pięknym kraju będzie tak samo udany jak poprzednie.
Ponieważ w zeszłym roku widzieliśmy Krka i Kornati oraz miasta wokoło Pakostane w tym roku Split, Trogir , Primosten i Omis. A czy są inne ciekawe miejsca obowiązkowo warte zobaczenia w tym rejonie? Każda wskazówka będzie cenna do sprawdzenia. 8)
Mam dla chętnych dla pobytu w Rogożnicy w fajnych warunkach za bardzo przyzwoitą cenę z klimatyzacją namiary na miłego gospodarza apratmanu z ulicy IX, także z widokiem na morze. Ten apartman jest 4+1 i widać, że stosunkowo nowy. W tym domu są też inne kwatery dla rodzin 4 i 3 osobowych. Ja dowiadywałem się o pierwsze dni sierpnia na 12 noclegów.

Proszę również o namiary ;) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Będę wdzięczny za namiar: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
stateczek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stateczek » 17.02.2016 01:11

sloneczko napisał(a):Witam
Jeśli byłby ktoś zainteresowany posiadam namiary na apartament w Rogoznicy 2+2 blisko centrum.Pozdrawiam :papa:


Będę wdzięczny za namiar: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i dziękuje.
stateczek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stateczek » 17.02.2016 01:16

Cromaniak66 napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):Cześć,
jeśli ktos jest planuje wyjazd do Rogoźnicy pod koniec sierpnia we dwie osoby lub 2+1 , to moi przyjaciele Chorwaci ( przesympatyczni ludzie) mają "okienko" w terminie 26.08-5.09 . Apartament z sypialnią , łazienką oraz kuchnią z miejscem do spania .Jest też mały taras z widokiem na otwarte morze , a do morza 300m.Lokalizacja : Zecevo k. Rogoźnicy . Zainteresowanym mogę przesłac fotki i namiary na maila .
PS. Na miejscu żródło b. dobrej rakiji oraz innych nalewek, poza tym domowa pizza , rybki itp. :-) . Amatus1 - niedawno był , może potwierdzić warunki ( prawda Zbyszku? ) :-) . Pozdrawiam


Witam wyjeżdzających lada moment do Rogoźnicy :-) ,
miejscówka cały czas wolna.Tel. do właściciela : 00385 91582 9041( Vinko Ljubicić )
Pozdr.


Witam. Będę bardzo wdzięczny na namiar. Może na 2016 uda się cos znaleźć. Pozdrawiam i dziekuje
email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone