Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 25.08.2015 07:52

Miejsce naprawdę super, dla ludzi lubiących ciszę, spokój wręcz wymarzone a i na imprezki nie jest tez wcale daleko:)
adagia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.10.2015
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) adagia » 24.10.2015 11:43

krakuscity napisał(a):Rogoznica ( przyjazd oczywiście w "ciemno" )
Apartament 30m od plaży , widok na port jachtowy , II piętro , klima , kuchnia , duża sypialnia , wi-fi od 05.09 na 10 dni 30Euro/ za noc od 2 osób , są jeszcze wolne miejsca :) :!: :!: Do drugiej plaży z widokiem na otwarte morze 10 minut. :D



Witam , mamy pierwszy raz zamira wybrać się do Chorwacji i mam pytanie, zastanawiamy się nad tą lokalizacją . Czy może Pan polecić tę właśnie okolicę również dla dzieci?
Czy ta lokalizacja Państwa apartamentu była fajna ?
qbara
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.01.2016
Primosten, Rogoznica - okolice - sprawdzone kwatery z klimą.

Nieprzeczytany postnapisał(a) qbara » 01.01.2016 21:38

Witam,
poszukuję sprawdzonej kwatery na wakacyjny wyjazd - myślę o Primosten, Rogoznicy - tych okolicach. Apartament musi być z działającą klimą - ostatnio byliśmy w Makarskiej, to masakra - klima nie działała, spać nie można było - taki upal. Fajnie, gdyby było blisko do morza - żeby nie męczyć małego dziecka drogą. Z góry dziękuję za pomoc.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15675
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Primosten, Rogoznica - okolice - sprawdzone kwatery z kl

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.01.2016 21:47

Jest sporo wątków dot. tych miejscowości i tam są namiary.
A już na 1000000000000000% jest z Rogoznicy o app.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Primosten, Rogoznica - okolice - sprawdzone kwatery z kl

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.01.2016 00:36

piekara114 napisał(a):A już na 1000000000000000% jest z Rogoznicy o app.

No i już tutaj jesteśmy :wink: :idea:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008
Re: Primosten, Rogoznica - okolice - sprawdzone kwatery z kl

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.01.2016 23:02

qbara napisał(a):Witam,
poszukuję sprawdzonej kwatery na wakacyjny wyjazd - myślę o Primosten, Rogoznicy - tych okolicach. Apartament musi być z działającą klimą - ostatnio byliśmy w Makarskiej, to masakra - klima nie działała, spać nie można było - taki upal. Fajnie, gdyby było blisko do morza - żeby nie męczyć małego dziecka drogą. Z góry dziękuję za pomoc.

Sprawdź skrzynkę.
Misia28
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misia28 » 09.01.2016 18:11

Witam,ja też proszę o sprawdzone namiary na Primosten lub Rogoznicę 2+1.
Dziękuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
TomaszO
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomaszO » 10.01.2016 01:11

Ja również proszę o namiary na okolicę Rogoznicy. Blisko plaża, spokój, kameralne miejsce. Proszę o info na priv lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
zawsze wszelkie pomysły/rady rozważam. Z góry dzięki za pomoc
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 10.01.2016 17:15

poszło na maila:)
kemica
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemica » 10.01.2016 19:11

Witam,ja również proszę o sprawdzone namiary na Primosten lub Rogoznicę 4+1. Planujemy wyjazd od 1 do 15 sierpnia.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuję.
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 18.01.2016 11:34

Witam forumowiczów, po małej przerwie jesienno-zimowej czas poszukiwań trzeba zacząć. Po cennych radach FUXa o Pakostane w 2015 i wcześniej innych miłych forumowiczów co do miejsc godnych uwagi w Orebic postanowiliśmy rodzinnie, że w tym roku to będzie Rogoźnica.
To nasz 5ty wyjazd do Cro i co nieco już wiemy, ale z zainteresowaniem przeczytałem 24 strony tego wątku i kilka mniejszych o tej malowniczej miejscowości. Ponieważ rok wcześniej podczas pobytu w Pakostane zwiedziliśmy Krka, Kornati, Zdar, Nin, Szybenik, Biograd na Moru i Pag to teraz w kolejce do ostatnich niewidzianych jeszcze miast nabrzeżnej Chorwacji czekają na pewno Trogir, Split, Primosten. Dlatego też Rogoznica wydaje się idealnym miejscem na kolejny pobyt by plażować i podróżować ale jak każdy kto jeszcze tam nie był mam prośbę o kilka podpowiedzi.
Znalazłem odpowiadającą nam warunkami kwaterę na ulicy IX w dzielnicy Crijina ale zobaczyłem fotki Weldona z rdzewiejącym kadłubem jakiejś łajby i zacząłem się poważnie zastanawiać czy to aby nie za blisko zamierzonego kwaterunku :o ? Poza tym jako wędrujący co drugi dzień w świat autem by zwiedzać, obawiam się o dobry wyjazd z tej ulicy, czy Jadranska która opina cały półwysep ze wschodu w kierunku północy jest przejezdna by dojechać do głównej Ante Starcevica? Na googlemaps urywa się streeview i są tam foty z 2011 r. natomiast openstreetmap pokazuje jakoby można byłoby tamtędy się wydostać bez konieczności przeciskania przez centrum do rondka przy moście dookoła albo uliczkami o nazwach Nova między domami co chyba jeszcze gorsze. Czy w Crijina są jakieś sklepiki z pieczywem czy rano czeka mnie spacerek 800m w kierunku rzeczonego ronda i centrum by coś kupić?
Stąd gdyby moje obawy co do wyboru kwatery się potwierdziły prosiłbym o pomoc w znalezieniu czegoś fajnego w okolicach zakreślonych na mapie poniżej. Jeśli oczywiście ma ktoś lepsze "miejscówki" by nie było przy gwarnych miejscach a jednoczesnie w rozsądnej odległości od centrum to wszelkie sugestie mile widziane.
Dwoje dorosłych i dzieciaki 12,12 i 16 lat w terminie pierwszych dwóch tygodni sierpnia z klimą i w granicach max.do 70-75ruro. Na ulicy IX fajny standard z wygodami za 65euro oferują. Za wszelką pomoc i wskazówki bardzo dziękuję 8) .
Załączniki:
Rogoznica lokalizacje.jpg
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 18.01.2016 16:32

Rogoznica to dobry wybór, my spędzamy wakacje w Rogoznicy Zacevo i jestesmy bardzo zadowoleni, minusem jest odległośc do centrum ale coś za cos..:)co do Twoich propozycji lokalizacji to osobiscie numer jeden bym obstawił wyspę, fajne miejsce, numer dwa to plaza Suprine ale ja dla mnie za duzo tu ludzi i za głosno ale to kwestia gustu.Najnizej oceniam plaże przy porcie, jak dla nas to odpada, nie lubimy kapać sie wsród kutrów rybackich z których kapie ropa czy myją sieci. Oczywiście niby jest zachowana odległośc ale to nie dla mnie, do tego wydaje mi sie ze jest tam mały ruch wody, mały przepływ z racji zatoki a tym smaym rzadziej sie ona miesza i czysci...takie moje spotrzeżenia;)
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 18.01.2016 17:11

Witaj amatus1 i dzięki za spostrzeżenia, z tą Rogożnicą jest znany pewnie każdemu jej bywalcowi problem, że nie można mieć blisko wszystko co potrzebne i oczywiście nie nastawiam się na na to. Lubię spacery (szczególnie te chorwackie wczesnym rankiem) ale jestem w mniejszości z naszej 5tki :wink: i chciałbym by nie pomstowali, że na lody i do większego sklepu po prowiant mamy 1,5 km chodzić. A orientujesz się może czy w dzielnicy Lozica czy obok Suprine jest jakaś piekarnia czy inny sklep spożywczy by nie biegać do centrum?
Okolice mariny też oczywiście wyłączam z chęci zażywania kąpieli, a czy droga która skręca do Smoczego Oka potem przechodzi w gruntową i da radę dojechać nią do obrzeży tego półwyspu tzn. mam na myśli czy okalają go tylko skały od strony otwartego morza i nie warto tam się zapuszczać na plażowanie? Czy w Zacevo lub obok niego są mniej zaludnione i ładne palże by przejechać te 10-15 min autem i błogo poleniuchować? :D
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 18.01.2016 20:00

Kwestia Mariny (marina frapa) o której mówisz i portu gdzie stacjonują stare wraki o którym wspomniałem w zachodniej części miasta tam gdzie zaznaczyłeś to dwa różne miejsca. Tak bez problemu znajdziesz cos w okolicy Suprine, sklepiki sie zdarzają...do centrum tez daleko nie masz:).Mi sie wydaje ze droga za smoczym okiem nie nalezy do najlepszych, byłem tam raz z buta i nie widziałem potrzeby ponownych wypadów;). Smocze oko, hm ok jak ktos lubi zaszalec to mozna sobie poskakać z skał do niego na bombę:).My na plaze mielismy 250 metrów ale 5 minutowy spacerek rehabilitowały pustki na plazy, w szczycie sezonu max 30-40 osób:). Nie wiem czy specjalnie warto tam jechac autem, w poblizu w kierunku na trogir autkiem sa chyba ciekawsze bardziej kameralne zakatki...:)
anitka-1984
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) anitka-1984 » 18.01.2016 22:16

Witam, Poszukuje apartamentu w Rogoznicy dla 4 osób plus 4 letnie dziecko - pierwszy tydzień sierpnia.
Dostaje oferty z różnych części miasta, na mapce wydaje się wszystko bardzo odległe. W jakiej okolicy najlepiej szukać, aby było blisko centrum( do 1,5km), ale i żeby była fajna plaża?
Sporo jest kwater na Razanj- jest to już dość daleko od centrum Rogoznicy, ale pytanie-0 czy to fajna miejsowość? czy jest tam gdzie spacerować? jakiś sklep? bary?restauracje? dzięKI:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone