Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 05.07.2014 23:04

sneer napisał(a):
Heterka napisał(a):Wybieramy się do Promajny od 11 lipca w ciemno - w sumie 3 rodziny, 2, 2, 2+2 - i drżę jak widzę ceny - co to będzie ? Czy w ogóle coś znajdziemy?


Parę lat temu w sezonie mi się w Promajnie nie udało nic znaleźć. Z kartkami nikt nie stał, chodzenie po domach nic nie dało, a w biurze turystycznym mieli tylko jedną ofertę (1 pokój z widokiem na ściane). Fajną kwaterę znalazłem jednak w "miasteczku" obok, którego nazwa to Bratus (namiaru nie mam, ale to pierwszy dom idąc od strony Krvavicy).


Wczoraj wróciłam z Bratusia i właśnie w tym domu mieszkałam,mam e-maila do właścicielki.Oferta ich apartamentów jest na czeskiej stronie ,ale nie wiem czy mogę ją tu podać.
Aki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aki » 09.07.2014 09:18

synek1981 napisał(a):Witam,
W tym roku po raz pierwszy byliśmy w Chorwacji (2+1) w Promajna.
Termin pobytu od 7 do 21 czerwca.
Co od cen to my płaciliśmy 30 euro za apartament tuż przy plaży ,ale jak powiedział nam właściciel z kończem czerwca stawka rośnie do 60 euro.
Plaża fajna dla maluszków (nasz ma 18 m-c) choć w sezonie w zasadzie brak miejsc :-(
Dla dorosłych w zasadzie brak atrakcji poza plażą i knajpkami.

Warto odwiedzić knapjpkę Azymut (różowy dom przy promenadzie w stronę Bask Voda).
Menu skromne ,ale ryby pychaaaa i cena przystępna.

Mam sporo spostrzeżeń więc w razie pytań odnośnie Promajne i okolicy pytajcie :D

Pozdrawiam


Witam Cię,

My sie wybieramy do Promajny od 5.07 do 18.07. Kojarzysz może te apartamenty, o nazwie Rezidenz:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Dobrze wiedzieć, że w Azymucie polecanym przez Ciebie można zjeść dobrą rybkę.
Byliście w miejscowosciach obok, testowaliście tam może jakies fajne plaże? Wiem, że Krvavica jest ciekawa, odiedzilicie może ta miejscowość, mozna tam brzegiem podreptać z Promajny na spacer wieczorny? Jakie jeszcze knajpki, piekarnie w okolicy polecasz?

Pozdrawiam,
brown
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brown » 09.07.2014 10:34

Plaża w Bratus/Krvavica jest mała. Sama miejscowość też jest mała więc niekoniecznie jest tłoczno. Nie wiem jak jest w sezonie ale we wrześniu zawsze był luz.
Spacer z Promajny jak najbardziej. Tylko jeśli idziesz z dziećmi to trzeba na nie uważać bo uliczka ,którą się idzie jest na skraju kilkumetrowej skarpy. Uliczkę od uskoku oddzielają na prawie całej długości słupki z rozwieszonymi łańcuszkami.
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 09.07.2014 10:47

Dorothea 1 jeśli możesz to prześlij mi kontakt na meila; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję,
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 15.07.2014 13:21

Witam. Czy jest szansa znaleźć wolny apartament 3 os. dorosłe plus dziecko 1,5 r w okolicach Omiś- Makarska, z jakimi trzeba liczyć się cenami. Chcemy jechać w ciemno na początku sierpnia.
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 07.08.2014 09:03

Byliśmy w Promajnie od 11 do 18 lipca. Bardzo dużo wolnych apartamentów, bardzo fajna miejscowość, niezapomniane widoki. polecam
grubar
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grubar » 22.08.2014 22:26

propionat napisał(a):Ibolja - bardzo dobre warunki , właścicielka pochodzi z Serbii , bardzo pomocna i uczynna ( ale też się nie narzucała) , zajmowaliśmy AP.3 , , apartamenty są usytuowane w górnej cześci Promajny także kawałek do Jadranu jest .


Byliśmy w tym roku (2014) przejazdem w Promajna i bardzo nam się ta miejscowość spodobała. Postanowiliśmy pojechać tam w przyszłym roku. Po powrocie zaczęłam przeglądać apartamenty i właśnie spodobał mi się Ap. Ibolja.
Pytanie do: propionat -
Czy Apartament nr 2 i apartament nr 3 są połączone ze sobą balkonami?, bo tak to mi wygląda na zdjęciu.
Czy z Twojego apartamentu był widok na może?
Czy apartament jest przyjazny dzieciom?

Z góry bardzo dziękuję Ci za odpowiedź :)
Aki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aki » 22.08.2014 22:53

grubar napisał(a):
propionat napisał(a):Ibolja - bardzo dobre warunki , właścicielka pochodzi z Serbii , bardzo pomocna i uczynna ( ale też się nie narzucała) , zajmowaliśmy AP.3 , , apartamenty są usytuowane w górnej cześci Promajny także kawałek do Jadranu jest .


Byliśmy w tym roku (2014) przejazdem w Promajna i bardzo nam się ta miejscowość spodobała. Postanowiliśmy pojechać tam w przyszłym roku. Po powrocie zaczęłam przeglądać apartamenty i właśnie spodobał mi się Ap. Ibolja.
Pytanie do: propionat -
Czy Apartament nr 2 i apartament nr 3 są połączone ze sobą balkonami?, bo tak to mi wygląda na zdjęciu.
Czy z Twojego apartamentu był widok na może?
Czy apartament jest przyjazny dzieciom?

Z góry bardzo dziękuję Ci za odpowiedź :)


Witam,

We wtorek w nocy również wróciłem z Promajny. Mieszkaliśmy w apartamencie Nina (w internecie znaleziony jako Rezidenz).
Powiem, że miałem jednak trochę inne wyobrażenie o tej miejscowości. Oczywiście, że ogólnie nie można postawić jakiś poważnych zarzutów ale odniosłem wrażenie, że jest to miasteczko zdecydowanie nastawione głównie na zarobek... Dużo nowych willi, łącznie z tą w której mieszkaliśmy. Apartamenty OK, nawet basen był ale o wszystko się trzeba było prosić... Jak pytałem mailowo o wyposażenie kuchni to była informacja, że kuchnia jest "full equiped". Po przyjeździe okazało się, że są 2 małe garnki i trzy talerze... W łazience nie było nawet jednego wieszaka, szmaty do podłogi, ciepła woda po południu... Może ktoś powie, że się czepiam szczegółów ale za 80€ za dobę już pewnego standardu można chyba wymagać...
Sama plaża szeroka i zacieniona jednak ludzie upchani jeden przy drugim, dopiero dalej w stronę Baśki Wody można było znaleźć jakąś zatoczkę z w miarę małą ilością ludzi.

Co do rejsów statkiem i wycieczek to polecam statek wycieczkowy BIBE, który pływa na Hwar i Bol. Dobra ryba i kurczak oraz leją dużo wina w drodze powrotnej;)

Jak ktoś chce jakieś informacje to się polecam. Może jakąś relację zdjęciową wrzucę jeśli czas pozwoli.

Pozdrawiam.
makarena2101
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.06.2014
Promajna -Apartamenty Milojević

Nieprzeczytany postnapisał(a) makarena2101 » 15.04.2015 13:27

Witam

Czy ktoś z Szanownych Cromaniaków odwiedzał ten dom. Mieści się przy adresie Put Granica 17
jeżeli tak proszę o info czy daleko do plaży, jakie pokoje itp.

Dziękuję i pozdrawiam
alewe77
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) alewe77 » 29.06.2015 12:29

Witam

Odkopię trochę wątek z Promajną. Czy może mi ktoś podać parę informacji o apartamentach Josip Barać?
Daleko od morza (nie mogę dokładnie znaleźć na mapie lokalizacji) Jak warunki?
Jak miejscowość? Bardzo zatłoczona?
Byliśmy w zeszłym roku przejazdem- wydawała się całkiem sympatyczna.
Z góry dzięki :D
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 02.07.2015 10:18

Na temat tych apartamentów nic Ci nie powiem, ale my byliśmy w 2014 roku w Promajnie i było bardzo fajnie. W tym roku chyba na tydzień też tam wpadniemy - oczywiście w ciemno tak jak w tamtym roku i bez problemu znaleźliśmy apartamenty dla 3 rodzin, nawet udało nam się w mieszkać w jednym domu. Miejscowośc bardzo fajna, piękne widoki, spacerkiem można dojść promenada do Baśki Vody. Polecam
gzl1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gzl1 » 12.07.2015 14:15

brown napisał(a):W Promajnie byłem cztery razy, zawsze we wrześniu. Jadąc pierwszy raz w 2010 córka miała 1,5 roku. Od tamtego wyjazdu każde wakacje w tej samej miejscowości. Plaża dla dzieci bardzo dobra. Pogoda w wrześniu od 25 do 35 st.C. Z zakwaterowaniem we wrześniu nigdy nie było problemu, zawsze jeździliśmy w ciemno i nigdy problemu ze znalezieniem dobrego dla nas lokum nie było. Przyjeżdżając w niedzielę rano we wrześniu kwatery "znajdą nas same".
W tym roku mieliśmy nie jechać na urlop aż tu nagle tydzień temu zmiana planów. Okazało się ,że wygospodarujemy 10 dni z tym że w sierpniu. Zacząłem szukać apartamentu dla 4 dorosłych i jednego dziecka. Pytałem trzech osób ,u których byłem w poprzednich latach i wszędzie komplet. Piszę do kilku apartamentów ,które znalazłem w Internecie i jest podobnie. Jak coś się znajdzie to moim zdaniem ceny brrr.... O negocjacjach cen na sierpień nie ma co mówić bo to tylko kwestia kosmetyki, po długiej rozmowie 5 Euro. W rozmowie z jedną Panią właścicielką apartamentów i agencji szukającej wolnych kwater usłyszałem wprost ,że Promajna nie jest tania i nie mam co liczyć na znaczącą obniżkę w okresie szczytu. Na tą chwilę po wymianie wielu maili i rozmowach liczę się z kosztem 120Euro za coś o wyższym standardzie i 100Euro o niższym.
Wychodzi na to ,że Promajna owszem jest fajna dla kogoś z dziećmi i chcących spędzić urlop w spokojnym miejscu ale przynajmniej w sezonie nie jest tania (Makarską proponowano mi taniej).
We wrześniu za fajne kwatery dla małżeństwa z dzieckiem, z dwoma pokojami, łazienką, tarasem z widokiem na może płaciliśmy 35-45Euro.

Witam.
Planuję wyjazd do Promajny we wrześniu z dzieckiem , czy mogę prosić o jakieś namiary na apartamenty dla dwóch dorosłych i dziecka blisko morza w miarę przystępną cenę ? Bardzo proszę info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gzl1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gzl1 » 12.07.2015 14:20

Artix napisał(a):Witam w Promajnie byłem cztery razy , za każdym razem w czerwcu i nigdy nie było problemu ze znalezieniem zakwaterowania. Pogoda zawsze ponad 25 stopni i słońce , w tym roku tez się tam wybieram po 19 czerwca

:papa:

Witam.
Planuję wyjazd do Promajny we wrześniu z dzieckiem , czy mogę prosić o jakieś namiary na apartamenty dla dwóch dorosłych i dziecka blisko morza w miarę przystępną cenę ? Bardzo proszę info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 23.07.2015 13:40

We wrześniu to Ty nic nie rezerwuj - jedź w ciemno. W lipcu było pełno apartamentów wolnych do wynajęcia i przy plaży i trochę dalej od niej.
JedrzeJ
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JedrzeJ » 25.07.2015 10:19

Podjąłem męską decyzje i ze wszystkich kierunków zdecydowałem się na Promajna - Blisko do Makarskiej, fajna wycieczka statkiem na Hvar i Brać, w miarę nie daleko do Splitu.

Posiada ktoś tani w przedziale 50-60 Euro apartament dla 4 osób z kuchnią ? Nie zależy nam na luksusach, nie musi być klimy ani Wi-Fi.

Proszę o informację na
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone