Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kama408
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 07.12.2012
Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama408 » 09.01.2013 12:41

Witam, po długuuugim wyborze miejscowości wybrałam Promajna i ap. Barać(obok Ap. Pavić) szukam opinii; może Ktoś był tam w tym toku, ponieważ właściciel napisał mi, że dobudował? nowy apartament obok istniejącego już ap. Nie wiem, czy jest to możliwe? Może miałby ktoś zdjęcie budynku z tego roku, na którym widać nowy balkon na 3 piętrze. Za wszelkie informacje dziękuje; może być adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
seb1234
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) seb1234 » 21.02.2013 23:54

Witaj kama408,
byłem u Barać-ów w lipcu zeszłego roku. Budynek wyglądał identycznie jak na przedstawionym zdjęciu z ich stronki-http://www.barac-apartmani.com/.
Jak masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.
jerwar
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerwar » 13.03.2013 19:46

Czy może ktoś wyrazi opinię odnośnie ap Ibolja. Zarezerwowałem tam apartament i jestem ciekaw co mnie tam czaka.
Dzięki za odpowiedzi.
canela
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) canela » 16.05.2013 21:37

A może ktoś zna apartamenty Topić przy ul. Puntin 19? Czy to fajna okolica? I cena, w czerwcu za apartament 2+1 40 Euro, czy to jest cena standardowa czy może można znaleźć taniej zazwyczaj? Jedziemy we dwójkę.
sandey
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sandey » 22.01.2014 09:18

jerwar napisał(a):Czy może ktoś wyrazi opinię odnośnie ap Ibolja. Zarezerwowałem tam apartament i jestem ciekaw co mnie tam czaka.
Dzięki za odpowiedzi.



Witam. W tym roku też wybieramy się do Promajny i jestem ciekawa opinii o apartamencie Ibolja,
bardzo proszę o wszelkie informacje na temat tego apartamenty
propionat
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) propionat » 01.02.2014 16:18

Ibolja - bardzo dobre warunki , właścicielka pochodzi z Serbii , bardzo pomocna i uczynna ( ale też się nie narzucała) , zajmowaliśmy AP.3 , , apartamenty są usytuowane w górnej cześci Promajny także kawałek do Jadranu jest .
bambi
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 02.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bambi » 02.02.2014 14:08

a był ktoś w ap. Pavić? jakie macie opinie? warto?
ogvip
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogvip » 04.02.2014 17:26

Witam,
szukam już jakiś czas dobrego lokum dla pięciu osób trzy dorosłe i dwoje dzieci 11 i 12 lat. czyli potrzebujemy dwóch sypialni i czterech łóżek. Do plaży nie mogę mieć więcej niż 100m i nie może być stromo.Wiem, że ciężko jest znaleźć taki apartament ale niestety takie warunki muszą być spełnione. Promajna to nasz cel ale gdzieś w pobliżu też może być. Zależy nam na spokoju. Wyjazd planujemy w pierwszej połowie sierpnia na dwa tygodnie. Bardzo proszę o namiary na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję i pozdrawiam
natalllika618
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.03.2014
Promajna - noclegi

Nieprzeczytany postnapisał(a) natalllika618 » 19.03.2014 16:29

Poszukuję noclegu - apartamentu 3 osobowego blisko plaży w miejscowości Promajna lub w pobliżu. Czy ktoś mógłby coś polecić? Jeżeli był taki wątek to proszę o link :) jedyne apartamenty jakie znajduję kosztuje od 60 euro w górę a to jednak za dużo...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Promajna - noclegi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.03.2014 17:40

natalllika618 napisał(a):Poszukuję noclegu - apartamentu 3 osobowego blisko plaży w miejscowości Promajna lub w pobliżu. Czy ktoś mógłby coś polecić? Jeżeli był taki wątek to proszę o link :) jedyne apartamenty jakie znajduję kosztuje od 60 euro w górę a to jednak za dużo...

W jakim terminie :?: bo jak w pełni sezonu, to raczej taniej nie znajdziesz.
natalllika618
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.03.2014
Re: Promajna - noclegi

Nieprzeczytany postnapisał(a) natalllika618 » 22.03.2014 13:08

Janusz Bajcer napisał(a):
natalllika618 napisał(a):Poszukuję noclegu - apartamentu 3 osobowego blisko plaży w miejscowości Promajna lub w pobliżu. Czy ktoś mógłby coś polecić? Jeżeli był taki wątek to proszę o link :) jedyne apartamenty jakie znajduję kosztuje od 60 euro w górę a to jednak za dużo...

W jakim terminie :?: bo jak w pełni sezonu, to raczej taniej nie znajdziesz.




25.07.2014 do 3.08.2014. Naprawdę nie ma nic poniżej 50 Euro ?
DawidB
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) DawidB » 22.03.2014 14:43

Witam :)
bardzo proszę o namiary na kwatery dla 4 osób do 65 euro w okolicach Riwiery Makarskiej, ewentualnie bliżej: Split, Trogir. Bardzo mile widziane DWIE OSOBNE sypialnie:) Będę bardzo wdzięczny! z góry dziękuję:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Promajna - noclegi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.03.2014 21:05

natalllika618 napisał(a):25.07.2014 do 3.08.2014. Naprawdę nie ma nic poniżej 50 Euro ?

W tym terminie poniżej 50 euro za trzy osoby raczej nieosiągalne, chyba że jakaś "nora" daleko od morza.
judi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) judi » 27.03.2014 15:31

szukam taniej kwatery dla 5 osób - 4 dorosłych i dziecko 12 lat, zależy mi na jak najtańszej opcji..
Będę wdzięczna za namiary - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
juras73
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) juras73 » 18.04.2014 13:31

Witam. Znajomi poszukują noclegu dla 4 dorosłych i 5 dzieci ( 10-14 lat ) w miejscowości Promajna. Warunki jak i odległość nie ma większego znaczenia, nawet jakiś materac może wchodzić dla dziecka w rachubę . Może być w jednym lub w dwóch apartamentach. termin pobytu ( chcą w tym samym czasie jak ja , więc niezmienny termin) od 19 lipca do 1 sierpnia. E-maile wysłane , brak konkretnych propozycji . Jeśli macie jakiś namiar, pomoc byłbym wdzięczny . Pozdrawiam I Wesołych Świąt . Jurek adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone