Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kristof
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristof » 07.05.2017 18:55

Janusz Bajcer napisał(a):
kristof napisał(a):Witam, skorzystam z okazji i zadam pytanie?
Mamy 3 tygodnie urlopu 08.07-30.07 i możemy 2 tygodnie spędzić w Chorwacji. Jedziemy w składzie 2+2 dzieci. Planujemy dwie miejscowości po 7 dni w każdej: Tucepi/Podgora i Rogoznica/Primosten. Może macie jakieś sprawdzone namiary na noclegi w tych miejscowościach?
Pozdrawiam

Może już wystarczy tych samych postów w kilku wątkach. :idea:

Proszę Administratora o skasowanie moich postów, które uzna za niezgodne z regulaminem. Przepraszam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.05.2017 19:00

Posty zostają, proszę tylko aby już ich nie powtarzać w kolejnych wątkach.
magdalenaaa
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.04.2016
proszę o namiary noclegów w Promajnie 2 rodziny 4 osobowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalenaaa » 27.05.2017 12:04

:papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
NOCLEGI W PROMAJNIE termin 25.06.2017-05.07.2017
Byliśmy w 2014 roku i chcemy wrócić :-) macie kochani namiary na fajne i tanie noclegi? koło 35-40 euro za apartament :-) w zeszłym roku w Primosten tyle płaciliśmy :-) mam namiar i chętnie się podzielę :-)

W Promajnie potrzebujemy 2 apartamenty dla 2 rodzin 2+2 tel. 796527089 i mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jedzie z nami buldożek francuski :-)

BUZIAKI KOCHANI :D :D :D :D :D :D i dziękuję
Slawek75
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek75 » 06.08.2017 18:56

Cześć,

Wybieram się z rodziną do Promajny w dniach 09.08-22.08.17. Czy ktoś może ma namiary na kwatery dla 4 osobowej rodziny?
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ewelina_00
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelina_00 » 26.10.2017 12:43

Wybieramy się do Chorwacji w przyszłym roku w lipcu. Wybór padł na Promajnę. Proszę o jakieś fajne noclegi. Będzie nas trochę bo w sumie 10 osób... Chcemy się zainstalować w trzech oddzielnych apartamentach tylko że blisko siebie.
mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dzięki :papa:
ewelina_00
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelina_00 » 03.11.2017 13:14

dario163 napisał(a):A więc wracając do mojego pytania... Sam musiałem doświadczyć gościnności w apartamencie Milojevića przy ulicy Put Granica 17 w Promajni. Moje wrażenia sa pozytywne z pobytu. Apartament składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz tarasu. Na miejscu dostępna jest klimatyzacja oraz wifi. Niestety parkingu pod domem brak ale to nie było problemem. miejsce dla auta znajdowało sie około 150 metrów od domu (de facto wiele apartamentów miało tam swoje miejsca parkingowe). Pozdrawiam i polecam.


Witam
Ulżyło mi czytając pozytywną opinię nt. tego apartamentu, ponieważ dokonałam już rezerwacji na lipiec 2018. Będziemy mieć apartamenty A2+21 na 2 piętrze oraz ap. A4 i A2 na parterze. Proszę o informację czy właściciele w porządku? Czysto i wszystko ok? Klima internet i parking (tak jak pisałeś ok. 150m dalej) w cenie. Pozdrawiam
Ewelina
pysiaczkimm
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.03.2019
Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) pysiaczkimm » 11.03.2019 15:02

Witam serdecznie Forumowiczów,
Czy ma może ktoś namiary na apartamenty w małych spokojnych miejscowościach np. Bratuś czy Kravica obok Promajny. I jak tam z miejscem kąpielowym, jakie zejście do morza. Jadę z małymi dziećmi. Z góry dziękuje za odpowiedz, pozdrawam :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.03.2019 18:24

iron210
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) iron210 » 12.03.2019 15:17

Witam. Wybieramy się w tym roku we dwie pary do Promajny w terminie 6-16 sierpnia. Jeżeli miałby ktoś sprawdzone namiary na pokoje 2 osobowe lub 4 osobowe z dwoma sypialniami prosiłbym o podesłanie na pw bądź maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Przewertowałem internet ale pokoje albo są już zajęte albo cena jest zaporowa rzędu 80€ za pare. W ostatnich latach spokojnie znajdywałem pokoje wcenie 45-50€ więc założyłem budżet 55-60 ale widzę że ceny poszły tak do góry że będzie ciężko cos znaleźć. Pozdrawiam
ISroczka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ISroczka » 16.03.2019 20:25

Też szukałam takiego apartamentu i proponuję napisać pod adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub wejść na ich stronę. Udało mi się znaleźć właśnie u nich apartament i to nawet z 2 łazienkami. Polecam jeszcze do Villa Ivandic lub Vukusic - obydwa apartamenty w pierwszej linii brzegowej. My płacimy w ostatnim tygodniu czerwca 90EUR za cały apartament dla 3 osób z klimatyzacją, parkingiem.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 16.03.2019 20:35

ISroczka napisał(a):Też szukałam takiego apartamentu i proponuję napisać pod adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub wejść na ich stronę. Udało mi się znaleźć właśnie u nich apartament i to nawet z 2 łazienkami. Polecam jeszcze do Villa Ivandic lub Vukusic - obydwa apartamenty w pierwszej linii brzegowej. My płacimy w ostatnim tygodniu czerwca 90EUR za cały apartament dla 3 osób z klimatyzacją, parkingiem.

Wow dla 2+1 90 euro w czerwcu to niezla kwota chodz w pierwszej lini brzegowej to wszystko jest możliwe:)
natkanpl
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) natkanpl » 24.05.2019 06:48

90 e tanio to nie jest 70 e w sezonie placilismy za 4 dorosle osoby w apartamencie 5 osobowym
tomcio2001
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomcio2001 » 07.07.2020 21:40

Witam. Był ktoś może w apartamencie Dora ul. Staro selo lub apartamencie Drlje ul. Put Radanuse? Możecie któryś polecić. Z góry dziękuję
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone