Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
natkanpl
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) natkanpl » 26.07.2015 16:28

Witam My w tamtym roku nic wolniego nie znależliśmy w sierpniu w promajnie myślę iż za 60 euro to coś znajdziecie max 70 klima to dziś już prawie standard tak jak i wi - fi :) 6 lat temu trzebabyło kupować sipma internet na kartę :) a teraz to już w cro standard :)
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 27.07.2015 09:26

W Promajnie to ciężka sprawa znaleźć apartament dla 4 osób w takiej cenie. Makarskan ogólnie jest droga tak jak i Istria. Taniej jest w Dalmacji środkowej tak do Splitu. Przejechaliśmy prawie całe wybrzeże i ceny są bardzo zróżnicowane. Najtaniej nam się udało znależć apartament w Pirovacu - 25 euro dla 2 osób - ale stary i z brzydkim zapachem - w końcu go nie wynajęliśmy
Mariusz1
Croentuzjasta
Posty: 146
Dołączył(a): 10.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz1 » 10.08.2015 22:17

Witam a może był ktoś apartamenty Marin?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 27.09.2015 21:56

Poproszę o namiary na sprawdzony apartament 2+2.
W tym roku byliśmy w Tribunj, z tego co widzę na mapie bardzo podobne warunki do tych w których byliśmy jeśli chodzi o bliskość plaży.
Możemy wymienić się namiarami ;)
Poproszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 27.09.2015 22:16

Makarska Riwiera się ceni ale to nic dziwnego-morze,góry,cudowne plaże,sosny schodzące do wody. Przepiękne trasy spacerowe,palmy przy promenadach,wyspy Brać i Hvar świetnie się prezentują i nie psują krajobrazu . Morze jest tam morzem a nie jakimś zalewem czy jeziorem jak na niektórych rejonach. W Promajnie byłem na spacerze z Baskiej Vody-bardzo fajna miejscowość ale myślę,że w sezonie miejscówki blisko plaży będą dosyć drogie.
ed_led
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ed_led » 26.03.2016 14:47

W tym roku to ja odkopię ten wątek. Planuję pobyt w Promajnie - po tym co już wiem z forum to jest to:-) - od 13- 20.08.2016 r. Konfiguracja 4+3 : dzieci w wieku do 8-11 lat. Może ktoś poleci apartament: 2-3 sypialnie, 2 łazienki, taras lub balkon z widokiem na morze. Nie musi to być pierwsza linia brzegowa, ważne aby była klimatyzacja i wi-fi. Dopuszczalne 2 apartamenty w tym samy budynku. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Podaję też adres na priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ed_led
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.08.2012
Czy ktoś z forumowiczów korzystał z biura Promajna- Tours?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ed_led » 09.04.2016 15:56

Witam wszystkich forumowiczów. W Cro byliśmy już kilka razy i za każdym razem " w ciemno", ponieważ nie był to wysoki sezon i nie było większych problemów ze znalezieniem apartamentu. W tym roku wybieramy się do Promajny początkiem sierpnia i zabieramy ze sobą zaprzyjaźnioną rodzinę. Chcielibyśmy coś wcześniej zarezerwować, aby ich nie zniechęcić do Cro -bo to dla nich pierwszy raz :oczko_usmiech: W internecie natknęliśmy się na stronę Promajna - Tours , która ma ciekawe miejscówki w korzystnych cenach. Czy ktoś może polecić tą stronę, bo nie znalazłam do tej pory żadnej opinii w necie.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :papa:
grubybb
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 04.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) grubybb » 17.05.2016 14:55

Uwaga, chciałem Wam odradzić kwatere w miejscowości Promajna:

Capture.PNG


Capture2.PNG


Apartament prowadzony przez starsze małżeństwo. Byliśmy w 2014 roku, we wrześniu. Po 4 dniach musieliśmy zmienić kwaterę. Co wieczór właściciele o godzinie 22 przychodzili do nas i kazali nam iść spać, gdyż jak twierdzili byliśmy za głośno. Siedzieliśmy na tarasie, grali w karty i rozmawiali. Poniżej nas było małżeństwo z Polski z małym dzieckiem i na nasze pytania czy im przeszkadzamy, lub czy jesteśmy zbyt głośni, zaprzeczali. Staraliśmy się uszanować ciszę nocną, ale gdy właścicielom przeszkadzają zwykłe rozmowy, czy chodzenie po apartamencie po 22, to to jest przegięcie. Jedziemy na wczasy aby odpocząć, a nie żeby stresować się i użerać z właścicielami.
jz1
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jz1 » 26.05.2016 16:06

Witam, poszukuję apartamentu dla 4 osób: rodzice + dzieci:18 i 14 lat od Splitu w dół, w terminie 22.06. - 30.06.2016, w bardzo atrakcyjnej cenie. Może ktoś posiada namiary - interesuje mnie lokum z kuchnią, wi-fi, parkingiem i z fajnymi plażami w okolicy. Dziękuję i pozdrawiam.
paulapat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulapat » 20.06.2016 09:10

Witam, czy ktoś z was może był w Villi Vesa i mógłby podzielić się opinią ? Willa jest w Promajnie na ul. Vukowarskiej. Czy to jest daleko od plaży ? Właściciel podaje 300m, ale na google maps wyglada jakby było dalej. Czy jest to cicha okolica i czy Magistrala nie jest w bliskiej odległosci ? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 20.06.2016 10:04

paulapat napisał(a):Witam, czy ktoś z was może był w Villi Vesa i mógłby podzielić się opinią ? Willa jest w Promajnie na ul. Vukowarskiej. Czy to jest daleko od plaży ? Właściciel podaje 300m, ale na google maps wyglada jakby było dalej. Czy jest to cicha okolica i czy Magistrala nie jest w bliskiej odległosci ? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :)


Jeśli dobrze kojarzę, to byłem tam kilka lat temu. Widok z balkonu (jeśli masz kwaterę od strony morza) bardzo ładny, właściciel ok (zupełnie "nie inwazyjny"). Niestety do plaży szło się "kawałek" (na pewno więcej niż 300 metrów). Z kwatery do morza jeszcze jakoś dawaliśmy radę, ale z powrotem było już ciężko - z uwagi na sporą różnicę wysokości. Pamiętam, że byliśmy wówczas z dzieckiem w wieku "wózkowym", więc codzienne pchanie wózka po kilka razy pod górkę było niemałym wyzwaniem :) Choć być może z uwagi na ten nieszczęsny wózek, teraz, po kilku latach nieco wyolbrzymiam ową wysokość :)

Okolica cicha, magistrala zupełnie nie przeszkadzała, dodatkowy plus, że idąc na plażę przechodziło się obok Konzuma.
paulapat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulapat » 20.06.2016 10:48

Dziękuję za szybka odpowiedź :) My będziemy na parterze, więc pewnie widoku na morze podziwiać nie będziemy, no i też z wózkiem, ale jakoś damy radę :) Najważniejsze, że okolica cicha i właścieciel w porządku :)
karolcia1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 28.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcia1 » 20.06.2016 10:52

Byłam w Promajnie w 2014 i bardzo nam się podobało . Apartament Goga polecam . Miła właścicielka i blisko morza .
dario163
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario163 » 01.07.2016 19:50

Witam. Mam pytanie odnośnie noclegu w Promajni. Apartament mieści się przy ulicy Put Granica 17 Apartament Milojevića. Może ktoś się podzieli opinią?
dario163
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario163 » 15.09.2016 16:03

A więc wracając do mojego pytania... Sam musiałem doświadczyć gościnności w apartamencie Milojevića przy ulicy Put Granica 17 w Promajni. Moje wrażenia sa pozytywne z pobytu. Apartament składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz tarasu. Na miejscu dostępna jest klimatyzacja oraz wifi. Niestety parkingu pod domem brak ale to nie było problemem. miejsce dla auta znajdowało sie około 150 metrów od domu (de facto wiele apartamentów miało tam swoje miejsca parkingowe). Pozdrawiam i polecam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone