Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pomocy!!! Dugi Otok sali

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lena96
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lena96 » 13.11.2012 23:30

Dziękuję za szybka odpowiedź
chyba poszukamy czegoś z ładniejszymi plażami :) a na wyspę wyskoczymy na wycieczkę
Tylko najgorsze to szukanie ... ;(
agmat
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 08.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agmat » 14.11.2012 00:31

Szukanie to fajna rzecz tylko czasem męcząca. Prom na wyspę (auto + 2 osoby dorosłe i dziecko) to 250 zł w dwie strony. Fajna wyspa ale spokojna. Nie każdemu może się spodobać. Plaża jest tam ładna ta Sakarun ale wkoło nic zupełnie nic.
lena96
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lena96 » 15.11.2012 20:07

Do agmat :)
Czy mogłabyś mi polecić jakąś wyspę z ładnymi plażami?
agmat
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 08.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agmat » 16.11.2012 17:40

Jeśli szukasz piasku to zbyt wielu takich nie znajdziesz. Ja oprócz Dugiego Otoku byłam jeszcze na Krk. Wyspa dużo większa niż Dugi Otok bo chyba druga pod względem wielkości w Chorwacji. Spałam w miejscowości Baśka. Plaża generalnie ładna i bardzo długa chyba ze 3 km (żwirowa) ale za to mega tłoczna. W wrześniu nie było gdzie ręcznika położyć. Tutaj było przegięcie w drugą stronę ( Na Dugim cisza a tutaj tłumy) ale jeździliśmy na plaże do Starej Baśki (ok. 20 km od Baśki) i tam było już super ładna plaża (też żwir) ale spokojniej. Jeśli masz ochotę to jest link z naszych wakacji obejrzyj sobie. Jeśli coś Cię zainteresuje pisz to pomogę albo wyślę Ci jeszcze jakiś zdjęcia.
lena96
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lena96 » 26.11.2012 18:37

dziękuję bardzo, powiem tak szukam noclegów od 2 tygodni, jak miejsce urocze - ładna plaża, to ceny kosmos, jak cena przystępna, to plaży brak lub do wybrzeża kawał drogi - tragedia jakaś ;(
agmat
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 08.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agmat » 26.11.2012 20:52

Dlatego ja odpuściłam i pojechałam z rodzinką w ciemno. Bez rezerwacji, bo jak się brałam za szukanie, to było to samo, więc dałam sobie spokój i poprostu pojechałam.
lena96
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lena96 » 28.11.2012 20:25

a czy byłaś może w Breli?
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 29.11.2012 11:30

agmat napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=FUgWxn1bwks

Witam, super filmik.
(czy możesz mi napisać na priv, jakim programem sklejałaś te zdjęcia i filmiki?)
Lubię tak zarchiwizowaną pamiątkę z urlopu, wrzesień to super pora na urlop w Chorwacji :)

pozdrav
agmat
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 08.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agmat » 29.11.2012 21:19

nie byłam w Breli
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pomocy!!! Dugi Otok sali - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone