Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej z

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 11.09.2012 09:20

Franz napisał(a):
tony montana napisał(a):Arrivederci!

Hasta la vista,
Wojtek


I'll be back! ;)

:)
Dragon
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 27.08.2010
Re: Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej z

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dragon » 12.09.2012 02:56

Właśnie kilka godzin temu opuściliśmy dom Ljubicy... było mega! Ostatnie dwa dni tylko we dwoje (A2).No i poznałem tajemnicę zimnej wody :)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej z

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 12.09.2012 12:18

Dragon napisał(a):Właśnie kilka godzin temu opuściliśmy dom Ljubicy... było mega! Ostatnie dwa dni tylko we dwoje (A2).No i poznałem tajemnicę zimnej wody :)


Cetina? :)

ps. Stół do ping-ponga stoi? ;)
Dragon
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 27.08.2010
Re: Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej z

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dragon » 12.09.2012 20:04

Nie koniecznie, w A3 mieszkała fajna rodzinka z Polski, przyjeżdżają tam od lat i uświadomili mi że są tam jakieś zimne źródełka z dna. Doskonale zauważalne podczas nocnych kąpieli w zatoczce, gdy woda nie była mieszana przez fale itd to przy powierzchni (słodka) bywała baaardzo zimna a głębiej cieplutka :D
Stół jak i inne dobra zostały w piątek pochowane przy mojej skromnej pomocy :wink:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej z

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 15.04.2013 19:37

Tony Montana? Dziękujemy Ci za opis. A mamy jeszcze kilka pytań?
1.Czy w są jakieś ładne plaże z łagodnym wejściem do morza? Czy trzeba jechać gdzieś dalej np. do Lovrecina?
2. Czy wieczorami jest co robić w Postira?
3. Czy dużo knajp jest i czy są jakieś atrakcje wieczorami?
4. Jak wyglądają plaże w Postira?
5. Czy są tam jakieś markety?
6. Jak się jedzie na Bol? I ile czasu ten dojazd zajmuje?
7. Gdzie Twoim zdaniem są najlepsze plaże na Brać:)

... i to by było na tyle. Będziemy Ci bardzo wdzięczni za odpowiedz. Pozdrawiam :papa: :papa: :papa:
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014
Re: Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej z

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 20.04.2015 16:25

Właśnie połykam wszystko co jest o Brać-u. :D
Intensywnie pracuję, "aby dziura w brzuchu mojego męża była jak dziura budżetowa naszego kraju".
I zbieram informacje, bo może się uda i w tym roku będzie nasza pierwsza wyspa Brać
Pięknie opisujesz i "pokazujesz".
Pozdrawiam :papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej z

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.04.2015 16:38

21monika napisał(a):Właśnie połykam wszystko co jest o Brać-u. :D
Intensywnie pracuję, "aby dziura w brzuchu mojego męża była jak dziura budżetowa naszego kraju".
I zbieram informacje, bo może się uda i w tym roku będzie nasza pierwsza wyspa Brać
Pięknie opisujesz i "pokazujesz".
Pozdrawiam :papa:


Dziękuję, polecam zieloną wyspę :)
pozdrowionka
tony
Taramut
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 193
Dołączył(a): 21.03.2015
Re: Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej z

Nieprzeczytany postnapisał(a) Taramut » 15.10.2015 12:38

Witam
Pytanie do Tony Montana, Dragon: czy apartamy u Gospoda Ljubica oznaczone jako A1, A2, A3 posiadają dostawkę w sypialni , czy też dodatkowe łóżko znajduje się w kuchni ? Będę zobowiązany za wszelkie informacje czy też zdjęcia.
Pozdrawiam
Taramut
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej z

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 15.10.2015 13:46

Taramut napisał(a):Witam
Pytanie do Tony Montana, Dragon: czy apartamy u Gospoda Ljubica oznaczone jako A1, A2, A3 posiadają dostawkę w sypialni , czy też dodatkowe łóżko znajduje się w kuchni ? Będę zobowiązany za wszelkie informacje czy też zdjęcia.
Pozdrawiam
Taramut


Oj, ja tego już nie pomnę nawet nie pamiętam, w którym byłem, tzn pamiętam, że jak się wchodziło przez drzwi tam, gdzie było więcej tych apartmanów - to my byliśmy na końcu po prawej ostatni pokój i po lewej ostatni pokój - żadnych dostawek nie było, tam są dwa pokoje
:papa:
Taramut
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 193
Dołączył(a): 21.03.2015
Re: Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej z

Nieprzeczytany postnapisał(a) Taramut » 18.10.2015 20:37

Tony,
Niezła impreza musiała być skoro nie pamiętasz kwatery ;) Ja pamiętam wszystkie w których gościliśmy.
W każdym razie dzięki Twojej relacji już wymieniłem maile z Ljubicą i wszystko na to wskazuje, że wakacje 2016 to właśnie na Braciu spędzimy.
Winko dla ciebie !
vino2.jpg
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej z

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.10.2015 21:09

Taramut napisał(a):Tony,
Niezła impreza musiała być skoro nie pamiętasz kwatery ;) Ja pamiętam wszystkie w których gościliśmy.
W każdym razie dzięki Twojej relacji już wymieniłem maile z Ljubicą i wszystko na to wskazuje, że wakacje 2016 to właśnie na Braciu spędzimy.
Winko dla ciebie !


Nie pamiętam tylko numeru, bo jak pisałem w relacji byliśmy tam na cztery rodziny, ja z moją miałem ostatni apartman (pokoje były z obu stron)

To było w 2012 roku a ja nie młodnieję ;)

Dziekuje za winko i ...nie będziesz zawiedziony Ljubicą a szczególnie widokami z górnego tarasu (mają tam stół do tenisa) - fantastyczne widoki

:boss:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pag/Brać 2012 czyli Blade Twarze w poszukiwaniu żyżnej ziemi - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone