Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

niezła ściema z tą chorwacją

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pimpek
niezła ściema z tą chorwacją

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 19.06.2002 22:45

chciałem sie wybrać w tym roku do chorwacji na wakacje, ale mój zapał ostygł jak poczytałem wasze wpisy.
niezła nuda tam musi byc
bliscie kiedys w hiszpanii? tam jest dopiero impreza. ludzie tam tancza na ulicach.
chorwacka plaza nudystow i dyskoteka to nie wszystko, po waszych wpisach wydaje mi sie ze chorwacja to kurort dla 60 latkow lub rekonwalescentow.
no coz, chyba daruje sobie ta wycieczke i kolejny raz pojade zasilic juz i tak napchany budzet baskow
no i jeszcze jedeno-boje sie meduz :roll:
Mac
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 29.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mac » 20.06.2002 00:17

hej Pimpek szerokiej drogi do Hiszpanii - byłem raz i dzięki ludzie tańczą na ulicach ale to same 60-latki a piwo SAN MIGUEL wyszło mi bokiem :D no i wszędzie bulisz ciężką kasę :x miałem wrażenie że wszędzie chcą cię naciąć :P dlatego dzięki :arrow:
Andy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 07.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andy » 20.06.2002 00:24

słuchaj koleżko mądralo, byłem w Hiszpani (aż do Ceuty),Francji na południu i północy, we Włoszech, Grecji (kontynent i dwie wyspy) ,a najwięcej emerytów (szczególnie niemieckich) widziałem właśnie w Hiszpani i Włoszech,więc przestań oglądać filmy reklamowe z Ibizy tylko jedż do Chorwacji i sam się przekonaj.Ja do Chorwacji jadę też poraz pierwszy od rozpadu Jugosławi (byłem kiedyś w Rjece) i wtedy ocenię.

To tyle
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Do Pimpka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 20.06.2002 05:42

:D A hoy! Pojedź do Chorwacji, pobądż z tydzień a porównasz. Najwyżej przygotujesz się do wizyty gdy będziesz miał 60 lat - bedziesz wiedział co jest grane i nikt Cię nie zaskoczy.Waldek
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 20.06.2002 08:02

Nie namawiajcie Pimpka na wyjazd do Chorwacji. Jak nie chce jechać, to niech nie jedzie.
Niech natomiast wraca do Hiszpanii płacić ciężką kasę i oglądać pijackie burdy Niemców.
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 20.06.2002 08:51

Jezeli sam masz tak duzy budzet to jedź i wydaj tam kase, ale nie prowokuj ludzi ktorzy maja wspolny temat i wymieniaja sie informacjami ktrore potem sie przydaja :evil:
kkrzys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 12.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkrzys » 20.06.2002 10:26

Wiecie co tak chyba jest z pimpkami-poszczekac i UCIEC :D
mac1
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 29.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac1 » 20.06.2002 10:40

no i jeszcze jedeno-boje sie meduz :roll:[/quote]

Zastanawia mnie fakt, iż krytykujesz HR a tam nie byłeś. To tak jak krytykować samochód, którym się nie jeździ.
A z tymi meduzami to przegięcie. Chyba chodziło Ci o jeże.
Pzdr.
seba12

Nieprzeczytany postnapisał(a) seba12 » 20.06.2002 13:53

I nie jedz ! Tam i tak jest juz wystarczajaco duzo Polakow. Mnie osobiscie podobalo sie w Hr 2-3 lata temu kiedy bylo tam zdecydowanie mniej rodakow.
Pimpek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 21.06.2002 10:38

ja nie krytykuje chorwacji, tylko wasza reklame tego panstwa.
słyszałem duzo dobrego o tym miejscu, ale nie w waszych listach.
pubow z ogrodkami to mam setki w swoim miescie.
niemcow zreszta tez.
nie chodz o to gdzie jest ładniej, ale gdzie jest wieksza impreza.
miałem nadzieje ze po moim wpisie ktos bedzie starał sie mnie przekonac do chorwacji, a tu sama krytyka hiszpanii.
coz, nadal jestem przekonany ze w tej HR nuda
pozdrowienia :lol:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 21.06.2002 11:14

Drogi Pimpku
A cóż Ci się nie podoba w naszych postach ??? to, że wymieniamy się informacjami i doświadczeniami ???
Przecież to najlepszy sposób, aby poznać prawdziwe oblicze Chorwacji. Dzieki temu Forum wiemy czego się tam spodziewać, gdzie pojechać, jak się przygotować do wyjazdu, itp. Każdy przedstawia tutaj swoje subiektywne odczucia. I właśnie dlatego też możemy uniknąć wielu przykrych rzeczy, które mogłyby nas spotkać.
Bez tych przykrych doświadczeń nasze wakacje będą cudowne, wielokrotnie później wspominane - przecież czekamy na nie przez cały rok.
Pozdrawiam
Arek
Pimpek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 21.06.2002 12:06

drogi Arku
wydaje mi sie, ze jak wypijesz to piwko to lepiej sie dogadamy

ludzie!
ja tu mowie o IMPREZIE a nie o piciu piwka przez słomke
:!:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 21.06.2002 12:26

Nie sądzę żebyś nie znalazł na tym Forum informacji o imprezach. Poczytaj dokładnie wszystkie posty.

Jeżeli jednak informacje zawate w postach okażą się dla Ciebie mało satysfakcjonujące - zadaj swoje pytanie. Przy takiej ilości ludzi odwiedzających tę stronę napewno znajdziesz kogoś, kto ma podobne zainteresowania do Twoich.

Pozdrawiam :lol:
Arek
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 21.06.2002 12:32

Ach, jeszcze jedno.
Jakbyś był tak miły i mógł mnie oświecić co rozumiesz przez "IMPREZĘ"???
Czy jest to coś w stylu niemieckich zabaw na Majorce ???
kkrzys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 12.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkrzys » 21.06.2002 13:25

Drogi Pimpku!
Jesli mottem Twoich wojazy są IMPREZY to moze lepiej poszukaj ich blizej swego miejsca zamieszkania.Wystarczająco duzo opinia o Polakach ucierpiała od "imprezowych" osób
Kkrzys
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
niezła ściema z tą chorwacją
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone