Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marusici - pierwsze koty za płoty.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greg1595
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 02.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg1595 » 13.02.2013 18:44

Dianka_h napisał(a):
iwwoj napisał(a):Gdybyś miała jeszcze jakieś dodatkowe pytania - służę podpowiedzią. :lol:

- Wojtek

No cóż, nie wiem czy jesteś świadomy tego co napisałeś :D bo ja mogę zamęczyć pytaniami :) a z takich organizacyjnych rzeczy to czy w Marusici są jakieś place zabaw dla dzieci i lekarz, bo chyba to najważniejsze przy wyjeździe z maluchami :D


Nie. nie ma nic oprócz sklepu spożywczego, straganu i knajpy pustej zawsze.

Lekarz jest na wjeździe do Omisza, po prawej jadąc z Marusici (15km)
Plac zabaw, hm, ja jeżdziłem na plac zabaw przy kawiarni na plazy miejskiej w Omiszu


Pozdrav
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 18.02.2013 14:17

greg1595 napisał(a):
Dianka_h napisał(a):
iwwoj napisał(a):Gdybyś miała jeszcze jakieś dodatkowe pytania - służę podpowiedzią. :lol:

- Wojtek

No cóż, nie wiem czy jesteś świadomy tego co napisałeś :D bo ja mogę zamęczyć pytaniami :) a z takich organizacyjnych rzeczy to czy w Marusici są jakieś place zabaw dla dzieci i lekarz, bo chyba to najważniejsze przy wyjeździe z maluchami :D


Nie. nie ma nic oprócz sklepu spożywczego, straganu i knajpy pustej zawsze.
Lekarz jest na wjeździe do Omisza, po prawej jadąc z Marusici (15km)
Plac zabaw, hm, ja jeżdziłem na plac zabaw przy kawiarni na plazy miejskiej w Omiszu
Pozdrav


Potwierdzam.
Marusici to bardzo spokojne miejsce :lol: Można tu właściwie zanudzić się wieczorami, albo odetchnąć od miejskiego zgiełku. Dla nas wieczory w Marusici, spędzane na plaży lub na tarasie były bezcennym rodzinnym świętem. Dużo czasu na rozmowę, dużo czasu na upajanie się widokami gór i morza.

Polecam jednym słowem jeszcze raz. :papa:
Pozdrawiam.

Wojtek
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 18.02.2013 16:56

Właśnie rozpocząłem nowy wątek, opisujący wakacje po włoskiej stronie Jadranu.

Zapraszam do czytania relacji p.t. "Po drugiej stronie Adriatyku - Alba Adriatica" w dziale "Jak nie Chorwacja to ...???".
Mam nadzieję, że dołączycie do czytających i oglądających.
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 19.02.2013 18:01

Piękne miejsca, gratuluje udanych wakacji!
mamma
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamma » 20.02.2013 12:34

witam serdecznie i dziękuję za super relację. Dzięki Waszej relacji utwierdziłam się w przekonaniu, że Marusici jest odpowiednim miejscem na tegoroczne wakacje, nawet z małym dzieckiem. Już nie mogę się doczekać, by zobaczyć zakątki które tak pięknie ujęliście na fotografiach.
pozdrawiam
Joanna
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 20.02.2013 17:43

mamma napisał(a):witam serdecznie i dziękuję za super relację. Dzięki Waszej relacji utwierdziłam się w przekonaniu, że Marusici jest odpowiednim miejscem na tegoroczne wakacje, nawet z małym dzieckiem. Już nie mogę się doczekać, by zobaczyć zakątki które tak pięknie ujęliście na fotografiach.
pozdrawiam
Joanna


Witaj, mam nadzieję, że się nie zawiedziesz. My w tym roku również CRO. A tak na marginesie zobacz naszą relację z Ninu. Pozdrawiam.

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Piękne miejsca, gratuluje udanych wakacji!


Dziękuję, niezmiernie mi i nam miło. Pozdrawiam.
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 24.03.2013 12:27

Jak widzę, zainteresowanie Marusici nie ustaje, a wakacje już na parę miesięcy.
Wiosnę mamy lekko chłodnawą ;-) - jednak czuję już wakacje i nie mogę się ich doczekać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.03.2013 02:02

Miejsca, które (oprócz Wenecji) widziałem w ubiegłym (2012) roku, tym razem przez obiektyw kogoś innego. Świetne zdjęcia, gratuluję.
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 07.04.2013 08:44

Wiosna, trochę sie spóźnia, ale mam nadzieję, że wakacje nad Jadranem będą udane. Cieszy mnie, że tu ktoś jeszcze zagląda.
Pozdrawiam wiosennie wszystkich Forumowiczów tu zaglądających.
savic
Croentuzjasta
Posty: 217
Dołączył(a): 22.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) savic » 07.04.2013 10:09

Relację olukałem od początku do końca bardzo przyjemnie się ogląda - mam małe pytanko do autora - poszło na PW
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 07.04.2013 10:38

savic napisał(a):Relację olukałem od początku do końca bardzo przyjemnie się ogląda - mam małe pytanko do autora - poszło na PW


Już odpowiedziałem. :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.04.2013 14:19

Witam.
Tak jak już pisałam przy Twojej relacji z Ninu, Marusici to świetne miejsce. Na pewno tam się kiedyś wybiorę z mężem i tym razem z synkiem. Póki co ma dopiero roczek i trochę boję się go brać w tak długą drogę, ale w przyszłym roku zobaczymy. W tym roku zostaje tydzień z jedną babcią i tydzień z drugą :)
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 07.04.2013 17:16

agata26061 napisał(a):Witam.
Tak jak już pisałam przy Twojej relacji z Ninu, Marusici to świetne miejsce. Na pewno tam się kiedyś wybiorę z mężem i tym razem z synkiem. Póki co ma dopiero roczek i trochę boję się go brać w tak długą drogę, ale w przyszłym roku zobaczymy. W tym roku zostaje tydzień z jedną babcią i tydzień z drugą :)


Gorąco polecam. Kibicuję przyszłorocznemu Twojemu wyjazdowi. Pozdrawiam wiosennie.
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 01.05.2013 17:29

Właśnie obejrzałem zdjęcia z Marusici w albumie rodzinnym. Tak mnie strasznie podkręciło, nie mogę się już doczekać lazuru Adriatyku. Do sierpnia strasznie jeszcze długo.

Pozdrawiam wszystkich, którzy podobnie do mnie nie mogą się już doczekać letniego wyjazdu do CRO.
StellaMa
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) StellaMa » 01.05.2013 20:11

Fajna relacja, zdjęcia cudne :roll: . Nin zwiedziłam z Twoją rodzinką i bardzo mi się podobało. :D
My po 12 latach wracamy do Chorwacji, już się nie mogę doczekać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Marusici - pierwsze koty za płoty. - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone