Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ivana Apartmani-Marusici !!!!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Ivana Apartmani-Marusici !!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 30.07.2012 12:08

Witam, właśnie wczoraj wróciliśmy z Chorwacji, z apartamentu Ivana
Brak słów, które mogły by opisać zachwyt w jaki wpadliśmy zaraz po przybyciu do Marusici i do apartamentu....Hacjenda przepiękna, wielka, przestronna i z widokiem na morze i z własnym basenem. Pokoje czyste, zadbane wszystkie z widokiem na morze. Dom posiada 30 miejsc noclegowych.
Gospodarze Ivana i Zoran ( nazwaliśmy go Zorro i tak już zostało )rewelacyjni. Gościnni bardzo, przyjaźni, życzliwi i szczerzy do bólu ! Uraczyli nas kilkoma kolacjami regionalnymi podczas 13 dniowego pobytu. Degustowaliśmy ich produkcji rakije i wina.... Pod koniec pobytu kilka razy zostaliśmy zaproszeni na piwka i winko do ich zaprzyjaźnionych knajpek !!!! Nie było mowy o płaceniu za rachunki- Zorro postarał się już o to ! Był to mój pierwszy , ale na pewno nie ostatni pobyt w Cro. Na bank w przyszłym roku wracamy do Zorro, ale zdecydowanie większą grupą !!!
Ostatnio edytowano 07.01.2013 15:37 przez kemilia, łącznie edytowano 1 raz
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 31.07.2012 20:30

Hm byłem zobaczyłem, wróciłem, ale mam wrażenie, że byliśmy w dwóch różnych miejscach :) Co do właścicieli zgadzam się , ale gdzie oni tą rakiję i wino produkują chyba pod basenem . A te knajpki , których nie ma w Marusici no jedna jest hehe. Miejsce fajne ale twój opis hm dziwnie przesadzony .
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 02.08.2012 08:34

tacim napisał(a):Hm byłem zobaczyłem, wróciłem, ale mam wrażenie, że byliśmy w dwóch różnych miejscach :) Co do właścicieli zgadzam się , ale gdzie oni tą rakiję i wino produkują chyba pod basenem .

- Nie wiem gdzie produkowali- ale częstowali- nie pytałam o rozlewnię;)Być może u sąsiadów ?Chodziło mi o to, ze była to swojska rakija , a nie sklepowa !

A te knajpki , których nie ma w Marusici no jedna jest hehe. Miejsce fajne ale twój opis hm dziwnie przesadzony .


- A czy napisałam , że knajpki były w Marusici ? Zorro zabierał nas do Mimic :) Więc nie widzę tu a ni krzty przesady ! :)
aglig
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aglig » 02.08.2012 12:07

Nie wiem czy wiesz, ale właśnie spaliłaś sobie miejscówkę. Ten apartament nie był zbyt oblegany a i ceny były przyzwoite. Teraz przy ciągle rosnącej popularności tych rejonów wśród cromaniaków masz jak w banku że zarezerwowanie miejsca dla większej liczby osób w przyszłym sezonie może być trudne.
Opinie o tym apartamencie są podzielone. Gdyby bardziej dbali o czystość byłoby całkiem ok.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 02.08.2012 15:15

aglig napisał(a):Nie wiem czy wiesz, ale właśnie spaliłaś sobie miejscówkę. Ten apartament nie był zbyt oblegany a i ceny były przyzwoite.

A dlaczego mam nie chwalic miejscówki i gospodarzy skoro na serio jest tam pieknie ?Niech inni spróbuja tego raju zasmakowac !

Teraz przy ciągle rosnącej popularności tych rejonów wśród cromaniaków masz jak w banku że zarezerwowanie miejsca dla większej liczby osób w przyszłym sezonie może być trudne.

Ja wstępnie mam juz zarezerwowany przyszły rok i to na 30 osób :)

Opinie o tym apartamencie są podzielone. Gdyby bardziej dbali o czystość byłoby całkiem ok.


O czystośc w apartamentach powinniśmy sami zadbać, to nie 5 gwiadzkowy Hilton !!!!

Poza tym codziennie czyszczony był basen i jego okolice... Pościel zmieniana, gdy sie tylko o czystą poprosiło- więc nie wiem o czym piszesz " Gdyby bardziej dbali o czystość byłoby całkiem ok"
aglig
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aglig » 02.08.2012 15:34

Wbijasz sobie nożyk w plecy. Zastanów się dlaczego willa PIM ( położona niedaleko) ma pełne obłożenie już na początku roku, a w Ivanie można jeszcze teraz znaleść pusty apartament ? Po takich mega wypasionych zachętach na przyszły rok może być już problem z zabukowaniem terminu.
Nie należę do osób za bardzo wybrednych. Za tą cenę i po przeczytaniu opisów na tym forum wiedziałam na co się decyduję. Nie żądam sprzątania w apartamencie kiedy w nim jestem, nawet by mnie to krępowało. Powiem tylko tyle z grila nie skorzystałam ani razu. Może bym nawet w nim posprzątała ale nie wiedziałam czy można ruszać śmieci gospodarzy. Gospodarze mili zgadzam się. Ale za rakiję płaciłam za wino też i za jedną kolację też zapłaciłam.
Ja wstępnie mam juz zarezerwowany przyszły rok i to na 30 osób
To się nie dziwię, że Zorro wam kolację sponsorował.
Jest tylko jedno, ale jeśli cena apartamenty 8 os jest konkurencyjna ( ze względu na dwie sypialne po 4 miesjcówki) to już mniejsze apartamenty nie są konkurencyjne.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 02.08.2012 15:47

Ojć....:)Jaki nóż w plecy ? Nie przesadzasz?
Skoro mam już wstępnie zabukowane miejsce na przyszły rok, to nie rozumiem dlaczego nie miałabym się "pochwalić" tym miejscem???? Opisuję Ivany apartamenty, bo gdy sama na początku maja zarezerwowałam ta miejscówkę, to nigdzie na necie nie mogłam się doszukać żadnych opinii i się obawiałam co i jak. co do grilla- może źle trafiłaś- my grillowaliśmy codziennie ( no prawie) i zawsze po sobie sprzątaliśmy i nigdy nie było sytuacji, ze śmieci leżały obok- gdyż co rano mężu mój latał do góry do głównej ulicy i sam wyrzucał śmieci- w drodze po pieczywo.Poza tym nie wiem dlaczego akurat nas tak dobrze traktował (skoro zorganizował nam 2 kolacje - + 1 zorganizowali sąsiedzi powyżej- Tanja i Boro) Fakt, za rakije , czy wino, które chcieliśmy pić nie przy okazji regionalnych kolacji- płaciliśmy. Ale ostatnie 2 dni Zorro zabierał nas do pobliskich ( Mimce) knajp i sam fundował piwka i inne takie !Oczywiście my się zrewanżowaliśmy. Widocznie gospodarze polubili nas do tego stopnia, ze traktowali , jak rodzinę- bo właśnie się tak czuliśmy !
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 02.08.2012 15:51

To się nie dziwię, że Zorro wam kolację sponsorował.


Zorro sponsorował wcześniej, zanim pojęliśmy decyzje o powrocie do nich :):):):)

Jest tylko jedno, ale jeśli cena apartamenty 8 os jest konkurencyjna ( ze względu na dwie sypialne po 4 miesjcówki) to już mniejsze apartamenty nie są konkurencyjne.

Brzmisz, jak niezdrowa konkurencja :):):)
hahahaha
aglig
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aglig » 02.08.2012 17:10

Ja po prostu patrzę na to realnym okiem.
Kiedy pierwszy raz pojechałam do Chorwacji też byłam zachwycona pierwszym apartamentem i miejscowością i nic mi nie przeszkadzało. Dopiero drugi wyjazd w inne miejsce uświadomił mi ze Chorwacja może być jeszcze piękniejsza. Ale wtedy juz miałam porównanie. 90 % właścicieli apartamentów to naprawdę mili ludzie ale oni żyją z turystyki. Marusici to piękna miejscowość, widoki też są piękne.
Czy cena 65 euro ( w sezonie) za apartament 4 osobowy z jedną sypialnią ( jedno łóżko małżeńskie i jedno piętrowe w tym samym pomieszczeniu) jest ceną dobrą ? Tu mogą wypowiedzieć się inne osoby które korzystają z innych apartamentów w tej miejscowości. Ten apartament 8 osobowy jest ok jesli komuś nie przeszkadza że w jednej sypialni są 4 łóżka. Nam nie przeszkadzało dlatego cena dla nas była atrakcyjna. Widok z tarasu rekompensował mi wszelkie niedogodności. Ale trzeba być obiektywnym taki huura optymizm jak w twoim wydaniu nie jest najlepszy. Gdyż ktoś kto skusi sie twoimi opowiesciami moze być z lekka zdziwiony rzeczywistością. A nazywanie tego domu hacjendą uważam za lekką przesadę. Miłe miejsce pod warunkiem, że wiemy o wszystkich plusach dodatnich i "ujemnych". Swoje śmieci też wynosiliśmy do kontenera przy Jadrance, ale cudzych już nie nosiłam
Chyba nie jestem jedyna osobą która tak uważa. Tacim tak napisał

Hm byłem zobaczyłem, wróciłem, ale mam wrażenie, że byliśmy w dwóch różnych miejscach Co do właścicieli zgadzam się
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 03.08.2012 08:41

Ja mam porównanie z innymi krajami- zwiedziłam ich trochę, tyle ,że te dalsze ...Opisuje swoje przeżycia, spostrzeżenia i uwagi, których doświadczyłam. Każdy musi przekonać się sam ! Przecież nikt nikogo nie będzie na siłę namawiał na apartament w tej cenie i w tych warunkach- skoro one mogą być dla kogoś niekorzystne. Poza tym, kolega, który tez wypowiadał się w tym temacie źle zinterpretował moja wypowiedź odnośnie rakiji, jka i knajpek- raczej o te różnice chodziło !
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 03.08.2012 17:01

A co ja mam interpretować byłem widziałem napisałem tyle. Dla mnie osobiście apartament nawet 10 osobowy za 50 Euro jest zły jeżeli wszyscy są w jednym pokoju . My za cały 8 os płaciliśmy 80 Euro bo to był początek.
tomekglon
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekglon » 02.02.2015 15:51

Witam !!!
Co prawda to stary post ale wybieram się do tego miejsca konkretnie apartament 8 osobowy. Czy ktoś mógłby go opisac np. ile sypialni i łazienek? Będę wdzięczny za te informacje.
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 01.05.2015 20:54

tu masz link do apartamentu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ja tego zachwytu nie podzielałem , co do śmieci przy grillu - to nie były to śmieci po turystach, to były śmieci właściciela. I nie były przy grilu-worki śmieci były w grilu
Ale tylko się cieszyć że Zoran wziął sobie coś do serca i zaczął dbać o klientów i porządek u siebie, jak ja tym byłem to było średnio z czystością. No i Ivana wtedy była jakiś czas za granicą w pracy.
Właściciel zachowywał się jak burak - ale to inna historia.
Ja byłem chyba w 2008 roku, wtedy płaciłem 45 EU za pokój 4 osobowy - pokój był całkiem ok.
W zeszłym roku byłem gdzie indziej w cro, no naprawdę bajka.
KATARZYNA18
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) KATARZYNA18 » 19.07.2015 20:34

Poproszę o informację z Ivana-apartmani w Marusici. Wybieramy się grupą znajomych nastawieni na wspaniały wypoczynek, ale widząc negatywne opinie trochę się niepokoimy. Czy właściciele dbają o porządek, i czy w basenie jest woda itp... ?
ika081
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ika081 » 22.02.2016 23:22

Kasia i co byliście w zeszłym roku?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ivana Apartmani-Marusici !!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone