Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ivana Apartmani-Marusici !!!!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ika081
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ika081 » 12.07.2016 13:54

No więc tak:
Już ktoś przekazał info z maila ode mnie, czyli,
- rozpakowujemy się na ulicy i nosimy to samochodu, samochody parkujemy trochę dalej - mi to nie przeszkadzało,
- apartamenty - przynajmniej A4 - wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach, nie ma tych różowych zasłonek, łazienki po remoncie.
- A4 wyląda - tak: wchodzi się do korytarzyka, w którym po prawej jest kuchenka z dwoma płytami, zlew, dwie szafki i mała lodówka, czajnik, a za tym jest łożko pietrowe. Są garnki, talerze, szklanki, sztucce i podstawowe akcesoria, patelnia. Po lewej drzwi do łazienki, i wnęka ze stołem i narożnikiem kuchennym. Dalej drzwi rozsuwane i pokój z podwójnym łozkiem. Klima w tym pokoju. Wydolna na ten pokój. Drugi schładza się, wiadomo dużo mniej, dzieci narzekały na gorąco na górnym łóżku. Robiliśmy przeciągi i to było bardziej skuteczne.
- czystość - w apartamentach sprząta właściciel, brak kobiecej ręki. Pościel i materace nowe - bez zarzutu. Jak ktoś wrażliwszy posprząta sobie przed użytkowaniem i będzie ok.
- basen sprzątany codziennie, Zoran odkurza, płytki myje Karcherem itp.
- grill na zewnątrz - można korzystać,
- w A4 tarasy zacienione, w A8 na górze polecam zabrac parasol, bo w dzień się nie posiedzi, A 8 na dole zadaszony.
- Zoran i jego Synowie - super ludzie. Bezproblemowi, serdeczni, bardzo pomocni. Wszystkie problemy rozwiązywane od razu, Mieliśmy usterkę w łazience - wezwany fachowiec od razu naprawione, udostępniali kanały sportowe na Euro. Zoran organizował kolacje z grilowaną rybą i swoimi trunkami dla nas, dla gości którzy byli obok.trunki polecam, można u niego również zakupić.

Co jeszcze chcecie wiedzieć?
ika081
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ika081 » 12.07.2016 13:59

suchyozo napisał(a):ika081 miała już wrócić - ale nic się nie dzieli wrażeniami .... :(


Już zrobione :)
suchyozo
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) suchyozo » 12.07.2016 15:28

Jeszcze raz wielkie dzięki za maila na priv :D
suchyozo
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) suchyozo » 21.07.2016 07:50

Od wczoraj od godz.13 jesteśmy już na miejscu :hut:
Załączniki:
sizer.jpg
ika081
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ika081 » 21.07.2016 08:01

Około 16-17 wypatrujcie delfinów :)
amator33
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) amator33 » 21.07.2016 08:02

jaki kolor ma woda w basenie w budynku wyżej? Jak wyjeżdżałam tydzień temu była mętna i zielona, prawie rzęsa rosła.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 21.07.2016 08:30

suchyozo napisał(a):Od wczoraj od godz.13 jesteśmy już na miejscu :hut:

Mój Ci on
- apartament :)
Z tym,że my zawsze bierzemy pięterko niżej :)
To jest 8-mka ?
Koniecznie proszę ode mnie pozdrowić Zorro, Ivanę i Leo, :)
suchyozo
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) suchyozo » 21.07.2016 17:20

Basen wyżej jak podejrze to odpisze, delfiny popołudniu wczoraj już widziane a dziś rano parka już sfotografowana, Leo i Zoran już pozdrowieni
Załączniki:
sizer3.jpg
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 22.07.2016 08:33

suchyozo napisał(a):Basen wyżej jak podejrze to odpisze, delfiny popołudniu wczoraj już widziane a dziś rano parka już sfotografowana, Leo i Zoran już pozdrowieni

Dziękuję :)
Ja byłam u nich 2 razy i nigdy nie widziałam delfinów :(
A napisz mi proszę- ogólnie jesteście zadowoleni z pobytu u nich ?
Mają jakieś leżaczki, czy brać ze sobą ?
Jadę 1 września.
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 22.07.2016 09:09

czy są autobusy?? czy jechał ktoś autobusem do omisu splitu z Marusici ?? jaka cena ?
marti115
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marti115 » 22.07.2016 10:08

my przyjeżdzamy 31 lipca...mam nadzieję ze jest super :) ...czy są jakieś knajpki blisko?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.07.2016 10:26

marti115 napisał(a):my przyjeżdzamy 31 lipca...mam nadzieję ze jest super :) ...czy są jakieś knajpki blisko?

Na wiele knajpek nie licz :idea: - Marusici to tzw. dziura - ale piękna. :lol:

marusici-t15225.html
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 22.07.2016 11:08

marti115 napisał(a):my przyjeżdzamy 31 lipca...mam nadzieję ze jest super :) ...czy są jakieś knajpki blisko?

Są dwie :)
Powyżej apartamentów przy Jadrance :)Byliśmy raz.
Woleliśmy imprezki na tarasie , lub spacery do Mimic, lub wycieczki do Makarskiej czy Omisza :)
suchyozo
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) suchyozo » 22.07.2016 15:49

Leżaki są 3 czy 4 przy basenie takie białe, plastikowe. Basen u sąsiadów wyżej wygląda ok tzn woda przejrzysta.
Przystanek autobusowy przy Jardance jakiś jest ale nie widziałem tam żadnego rozkładu/cennika.
Powiedźcie mi tylko jak to jest z tą kolacją Zorana -trzeba u niego zamówić czy on sam proponuje?

p.s. Kemilia póki co jesteśmy bardzo zadowoleni (dzięki za namiar), kawa rano na tarasie a w tle delfinki się ganiają w strone Splitu (dziś dwa małe gonione były przez trzeciego) a w porze obiadokolacji ok 17tej wracają

W załączniku widokówka z plaży:)
Załączniki:
sizer4.jpg
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 23.07.2016 07:05

prosimy o jak najwiecej zdjec z marusici :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ivana Apartmani-Marusici !!!! - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone