Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marusici

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007
Marusici

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 05.05.2007 16:47

wydaje mi sie ze znalazłem odopowiednie miejsce :) dla mojej rodziny gdyż tata z mamą nie przepadajż zbytnio ;P za zwiedzaniem :P a miasteczko Marusici jest odpowiednai dla nich :) + blisko wypady brela baska voda , omis :) na l0dy :)) hehe :)

jeżeli moglbysm was prosić odpowiedzcie mi tylko na te pytania :) czy jest tam czysta woda ? :) i czy fajne warunki na plazowanie :) ?
a i czy są tam palmy :)

ogólnie :) rodzice :) :) powiedzieli mi ze mam cos fajnego poszukać plaża plaża plaża ... bo oni w internecie serfują niezbyt dobrze :)
i czym dlużej myśle o cr0 :( przeglądam posty to sam juz niewiem :( gdzie .. plz pomozcie mi :(((((
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 06.05.2007 15:47

nikt nie pomoże :( ..
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 06.05.2007 17:12

Pomoże, pomoże, ale najpierw pomóż sobie sam. Poszperaj trochę na forum a znajdziesz o tej miejscowości sporo informacji, swego czasu temat był wałkowany, są również zdjecia :)

ps. w tym roku tam właśnie sie wybieramy
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 06.05.2007 18:02

dzieki Anetko :) :* szukałem szukałem :) i to dość dużo :) tylko w żadnym temacie nie bylo :) czy sąfajne warunki na spędzenie czasu na plazy :) o wode mi chodzi czy czysta :) itp :) ale dzięki :*

a do jakiej kwatery sie wybierasz? :)
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 06.05.2007 18:59

a czy w marusici sa palmy ?
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 09.05.2007 16:08

My jedziemy do apartamentu Silvana, a z tego co wyczytałam to:
1.jest ślicznie
2.jest wysoko, tzn. schody do plaży
3. plaża czysta bez jeżowców tylko jakieś 2,5 m od brzegu już głęboko, więc maluchów trzeba raczej pilnować.Ja przynajmniej muszę - wiem z dowiadczenia, bo znowu ta młodsza stwierdzi,że straciła kontrolę.
Ale i tak się strasznie cieszę :D
Krzychu 33
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu 33 » 09.05.2007 18:12

Witam
W Marusici byłem w zeszłym roku.
Palm nie widziałem,ale były niedaleko w Omisiu.
Zejście na plażę faktycznie jest strome,ale na wczasy jedzie się po to aby odpocząć również czynnie,a poza tym te kilka schodów to nie jest jakaś tragedia.Miejscowość baaardzo cicha i spokojna-dzieci mogą się trochę nudzić.Ale jest to doskonałe miejsce jako baza do zwiedzania okolicy,a jest co zwiedzać. Morze czyściuteńkie i mieliśmy przepiękny widok z naszego balkonu.Generalnie warto tam pojechać. :D

Pozdrawiam,
Krzysiek
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 10.05.2007 12:34

W Marusici widziałem jedną palme , schodów jest duzo wiecej niz kilka a co do ślicznie to fakt jest tam ślicznie tyle że dodatkowo brudno -nie mam na mysli papierkow wyrzuconych przez turystów tylko np. przy zejsciu na plaze rozrzucone dachowki i eternit , na sciezce worki z gruzem , ochydna betonowa wylewka na drugiej plazy.. itp.itd.
niemniej spokój cisza widoki i ogólnie jest O.K. chociaz szkoda ze kilku smieciuchów psuje opinie tej miejscowosci
lui
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 23.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lui » 10.05.2007 13:14

a co do ślicznie to fakt jest tam ślicznie tyle że dodatkowo brudno -nie mam na mysli papierkow wyrzuconych przez turystów tylko np. przy zejsciu na plaze rozrzucone dachowki i eternit , na sciezce worki z gruzem , ochydna betonowa wylewka na drugiej plazy.. itp.itd.



Bez przesady nie jest tak źle, ja nie widziałam worków z gruzem, dachówek czy eternitu walających się pod nogami. Co do betonowej wylewki (jeżeli o tym samym piszemy - taki pomościk czy coś) to moje dzieci były tym zachwycone. Nie wyglądem oczywiście, bo piękne toto nie jest, ale urozmaicało zabawy na plaży. Skoki do wody (na głębokość kolan, ew. ud) z tego właśnie pomościku były numerem jeden.
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 10.05.2007 20:50

masz dzieci mistrze swiata -ten pomost ma wysokosc ponad pół metra a do morza było z pomostu jakies 8-10 metrow -
gratulacje Twoje dzieci pobiły rekord swiata w skokach w dal.
(mysle o wylewce na tej plazy do ktorej schodziło sie z poręczami z białych gazrurek ) -albo od strony willi PIM.
Rupieciarnie byla zas przy zejsciu na inna plaze -eternit to malo -cała rozwalona szopa tam lezała :)

Czyżby inne Marusici ? czy generalna tendencja na forum polegająca na upiększaniu szarej rzeczywistości ?
ps.postaram sie wrzucic fotki -ponoc zdjecia nie kłamią
lui
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 23.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lui » 11.05.2007 08:47

Faktycznie mówimy o innej plaży. Nasza plaża to tzw. "prywatna plaża", żeby do nie dotrzeć trzeba było przejść przez teren jednej z willi. Plaża należała do kilku gospodarzy. My z niej korzystaliśmy grzecznościowo, ponieważ uznaliśmy, że zejście do plaży ogólnodostępnej jest zbyt niebezpieczne dla naszych dzieci (nie są one "mistrzami świata" , a brak poręczy i zabezpieczeń przy szybkim schodzeniu z góry mógł zakończyć się tragicznie).
W dalszym ciągu utrzymuję, że takiego brudu, o jakim piszesz, nie widziałam. Każdy z nas ma jednak inne spostrzeżenia i potrzeby, a zainteresowani tematem wyciągną własne wnioski i zweryfikują je na miejscu.
Pozdrawiam
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 11.05.2007 10:05

No to czekam na te fotki :D i obiecuję dać znać po powrocie, a gdyby rzeczywiście nam nie odpowiadało (w co jednak wątpię) to przecież w okolicy są jeszcze inne miejsca :)
lui
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 23.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lui » 11.05.2007 21:25

lui
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 23.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lui » 11.05.2007 22:39

Kilka zdjęć z zejścia na plażę w Marusici


Obrazek

Obrazek

Obrazek
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 11.05.2007 22:47

No piknie tylko rzeczywiście stromo,ale na szczęście są poręcze to jakby co będę sie wciągać :D
dzięki wszystkim za info i zdjęcia :D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone