Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marusici

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 13.05.2007 15:26

hihi temat marusici sie rozkręca :))) ;] piszczcie coś jeszcze :)) jakieś fotki :) jeszcze plz :)
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 13.05.2007 15:29

co do schodów uważam że nie są aż tak złe :PPP ;] , do pięknego miejsca to nawet po gorszych ludzie by schodzili :)
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 13.05.2007 22:11

ale te fotki są jak pisze Lui do tej prywatnej plaży :)

tu masz miejską -pierwsza od strony Pisaka plaza w Marusici :
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jak widac nikt z tych co byli w Marusici tego nie widział :)
tylko Zibek -wiadomo MARUDA :)
ps.za kilka dni fotki z drugiej plaży i nie tylko :)
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 13.05.2007 22:58

albo chcesz iść sciezka w strone Pisaka ......... prawda ze ciekawe okolicznosci przyrody ?
Obrazek

a co za zakretem ? sterta worów z gruzem
Obrazek
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 13.05.2007 23:03

lui napisał(a): Co do betonowej wylewki (jeżeli o tym samym piszemy - taki pomościk czy coś) to moje dzieci były tym zachwycone. Nie wyglądem oczywiście, bo piękne toto nie jest, ale urozmaicało zabawy na plaży. Skoki do wody (na głębokość kolan, ew. ud) z tego właśnie pomościku były numerem jeden.

Specjalnie dla LUI od Marudy pomoscik :)
Obrazek
Krzychu 33
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu 33 » 14.05.2007 20:21

Witam,
Spędziłem w Marusici w zeszłym roku 2 tygodnie i było SUPER (czwarty wyjazd do cro).Wszyscy (moi rodzice,żona,znajomi) twierdzą,że jestem największym pesymistą jakiego zna świat.A tutaj kurczę widzę,że się mylą.
Pozdrawiam
Krzysiek :D :D :D
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 15.05.2007 10:00

Też uważam że było super , co nie znaczy ze będac w Marusici to i owo nie bylo niemiłym zaskoczeniem.I mysle ze warto ludzi uprzedzic - ze w Cro sa plusy dodatnie ale są też plusy ujemne.
To ze o czyms sie nie pisze nie powoduje ze tego nie ma -a nie ma sensu upiekszac nic na siłe -Chorwacja obroni sie sama :)
Najbardziej dziwi mnie ze tyle osob było w Marusici a chyba tylko ja pamietam czy jest palma , jakie sa plaze , na jakie plaze chodzilem , gdzie mozna isc na spacer.....
Wiekszosc opini to super,extra,perełka -ale zapytasz o drobiazgi to nikt nic nie wie , nic nie widział ,nic nie pamięta.

oj ta Rakija :)

ps. a swoją drogą nie uwazacie że wstyd zaprosić gosci z całego swiata i nie posprzątać ? to ani skomplikowane ani drogie -wystarczy chcieć .
lui
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 23.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lui » 15.05.2007 10:56

No coż, jestem w szoku. Nie widziałam tego całego brudu.

Dziękuję Zibek za zdjęcie wylewki, wydawało mi się jednak, że już się z tej pomyłki wytłumaczyłam.

Rozumiem, że zdjęcia zostały zrobione przez Ciebie ku przestrodze innych.

Prawdopodobnie będę niepopularna w swoim stwierdzeniu, ale uważam, że takich widoków jakie uwieczniłeś na swoich zdjęciach, jest też mnóstwo w Polsce. I też brak tu chęci na posprzątanie. Ot, podobny pod tym względem krajobraz i kultura.
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 17.05.2007 23:26

lui napisał(a):
Prawdopodobnie będę niepopularna w swoim stwierdzeniu, ale uważam, że takich widoków jakie uwieczniłeś na swoich zdjęciach, jest też mnóstwo w Polsce. I też brak tu chęci na posprzątanie. Ot, podobny pod tym względem krajobraz i kultura.

Jest pewna różnica , do Pl nie zjezdza pół Europy na wakacje .
w Cro nie ma też takiego forum ja to -tyle że o Polsce gdzie Chorwaci planując wakacje w Polsce opisywali by tak ja na tym forum opisuje sie Cro.

J
lui
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 23.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lui » 18.05.2007 09:23

Co nie zmienia faktu, że sprzątać trzeba.
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 18.05.2007 14:55

I jeszcze trochę fotek (między innymi) z Marusici.
http://cro.my.love.wordsight.com/
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 18.05.2007 18:28

No rzeczywiście gruz nieciekawy,ale jakby tak przymknąć trochę oko?to i widoki śliczne.A może już jednak posprzątali? :) Myślę że wyjazd tak czy inaczej będzie udany.
rentier
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2007
Do AnetyA ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) rentier » 25.06.2007 13:04

Kiedy jedzies do Marusici bo ja mam rezerwacje w villi od 18.08.2007 na 14 dni. Ile płacisz od osoby za pobyt?
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 25.06.2007 16:10

My będziemy w Silvanie od 14.08 do 26. Nie pamiętam ile wychodzi dokładnie na osobę bo jedziemy w dwie rodziny, ale chyba coś koło 12 euro, bo za cały apartament 80 za dobę.Do zobaczenia!
rentier
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) rentier » 28.06.2007 08:40

:D to świetnie ..na pewno się spotkamy. Do zobaczenia w Marusici.Jadę z moją rodziną (2+1) do villi pim.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone