Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marusici

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.09.2007 16:31

:lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.09.2007 16:44

Do Marcina 29 - gdybyś pisał swoje posty poprawnie po polsku, tak jak Cię uczono w szkole, to nie byłoby dwuznaczności.
Przeczytaj sobie sam swoje posty na głos, ale tak jak napisałeś bez polskich liter.
Bo ja jak Ciebie czytam to strasznie seplenię, jak bym miał 5 latek :wink:

Co innego znaczy laska , a co innego łaska.
Napisałeś "pani robila laske" zamiast poprawnie "pani robiła łaskę"
Widzisz różnicę :?:
A po za tym przypominam o akcji: http://www.bykom-stop.avx.pl/jakpisac.html
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 19.09.2007 18:56

:D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 19.09.2007 19:10

Marcinie z tego co opisujesz:) wynika że w Marusici :) miałeś dużo przygód hihihih :) Pozdrawiam cię :) :papa:
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 25.09.2007 12:26

Uzupełnienie wiadomości o Marusici i Silvanie w relacji z podróży. :D
Się pisze :D
Marcin29
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin29 » 25.09.2007 13:32

Januszu bardzo chetnie zmierze sie z Toba w jakimkolwiek dyktandzie ortograficznym, bo insynuowanie ze popelniam bledy jest dla mnie potwarza.
Nie wszystko kojarzy mi sie z "bzykankiem" moze dlatego ze te potrzeby mam zaspokojone a nie uzywam polskich literowek bo jestem w Stanach i taka tez mam klawiature, sorry :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.09.2007 13:54

Marcin29 napisał(a):Januszu bardzo chetnie zmierze sie z Toba w jakimkolwiek dyktandzie ortograficznym, bo insynuowanie ze popelniam bledy jest dla mnie potwarza.
Nie wszystko kojarzy mi sie z "bzykankiem" moze dlatego ze te potrzeby mam zaspokojone a nie uzywam polskich literowek bo jestem w Stanach i taka tez mam klawiature, sorry :wink:


OK. jeśli tak nie ma sprawy, ale wielu na forum pisze z kraju , nie robi może błędów, tylko z lenistwa nie używa odpowiednich przycisków klawiatury, przecinków, kropek , dużych litej w nazwach itp.
W innym wątku miałeś coś dla siebie.

Janusz Bajcer napisał(a):
Marcin29 napisał(a):Januszu zabije Cie!! :lol: Nie mam PL znakow na klawiaturce ale postram sie cos z tym problemem zrobic :roll:


Marcinie i Drzinie - dla Was to czynię

Polskie fonty

:papa: :papa:
Marcin29
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin29 » 26.09.2007 03:01

dziekuje za pomoc.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.09.2007 06:42

A ten poniżej prosty programik pod Firefoxa pozwoli z klawiatury pisać polskie znaki.

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/459

Ja mam i mogę pisać np. chorwackie fonty, których nie mam na klawiaturze

č š ž ć đ Ć Č Đ Š Ž (Marušici)

:papa:
ARTI
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 07.10.2007
maruśići

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTI » 07.03.2013 09:55

Witam wszystkich znalazłem stronę w necie podaje ją http://www.marusici.com/pisak/apartamenty-pisak.php
wchodzę w daną kwaterę i jest kontakt z właścicielem piszę i nic na koniec wyskakuje błąd że nie wpisałem wszystkiego uzupełnione jest ok jak to mam zrobić bo mam fajną kwaterę na oku pomocy pozdrawiam ARTUR
necvip
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.02.2013
Re: maruśići

Nieprzeczytany postnapisał(a) necvip » 08.03.2013 15:15

Też miałem ten sam problem- poniżej kontakt do agencji która obsługuje te kwatery:

Pani Jasna Alujevic

"ATA" Alujevic Tourist Agency
"ALUJEVIC" - obrt za turizam
phone +385 21 468 486 +385 21 867 397
out of season GSM+385 91 569 6559

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
http://www.marusici.com http://www.adriaticroatia.com

Ja pisałem na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - bardzo szybka obsługa - zrobiłem rezerwację w wili Pimm Marusici
brzo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.06.2013
Re: maruśići

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo » 24.06.2013 20:10

Witam. Mam prośbę o podpowiedź. Zrobiłam rezerwację w Marusici u Pani Jasnej Alujevic. Kontakt mailowy był wspaniały do momentu wysłania zaliczki. To było w lutym. I od tej pory cisza. Proszę mailowo uprzejmie o potwierdzenie otrzymania, o voucher (podobniez miałam go dostać po zapłaceniu pre-payment). Zaczyna mnie martwić ta cisza. Czy Wy nadal macie dobre opinie o tej agencji?
szczepciu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 02.10.2009
Marusici

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczepciu » 05.07.2013 10:54

Mam wielką prośbę. Swego czasu znalazłem taką fajną mapkę z rozłożeniem domów do wynajęcia w Marusici. Nie mogę teraz nigdzie jej znaleźć (po awarii komputera poznikały mi zakładki). Może ktoś z Was miałby dostęp do tej fajnej stronki i podeśle link? Z góry dziękuję :D

Pozdrawiam - szczepciu
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 03.02.2016 19:49

Na ten rok w planach był rejon Mimice, Medici, Marusici.
Ostatecznie padło na Bratuś.
Plaże w 3xM bardzo mi przypadły do gustu i chciałbym tam zawitać.
Mimice/Medici już ogarnięte.

Mimice jest bardziej strome niż Mimice.
Gdzie w Marusici można się wybrać autem na plaże i bezpiecznie zaparkować ?
Jugosławia ok :)
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 253
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jugosławia ok :) » 10.02.2016 18:46

no tak w 2007 roku może było i tak. moje spotkanie z Marusici było w 2015 i powiem tak super jeśli ktoś chce odpocząć od zgiełku miasta, czysta plaża, darmowy prysznic z bieżącą wodą (słodką) kilka skałek do skakania jak ktoś lubi, schodów nie ubyło ale jak dla mnie ok, wieczory w Omis, Makarskiej wystarczyły. Relacja z wakacji wkrótce na forum wraz ze zdjęciami
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone