Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Koversada wrzesień 2013.

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DolnoŚlązak
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DolnoŚlązak » 26.08.2013 21:01

cześć Abi,

My jedziemy od 14.09 do 21.09. Tydzień w Koversadzie, a później się zobaczy.... może zmienimy lokalizację na drógi tydzień.
Jeśli mogę doradzić to zalecam dokonać rezerwacji przez jeden z portali, bo na miejscu może się okazać że nie ma miejsca.
Cena się nie zmieniła, ostatnio sprawdzałem.... tak z ciekawości ;)
Nasz apartament nazywa się Blesicka, to raczej nie jest Villas, ale mogę się mylić, w końcu jeszcze tam nie byłem :)
DolnoŚlązak
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DolnoŚlązak » 30.09.2013 21:13

Witam wszystkich po urlopie, właśnie wróciliśmy między innymi z Koversady.
Gorąco polecam ten ośrodek, również dla rodzin z miałymi dziećmi.
Apartamenty Blesicka godne polecenia, obszerne, dobrze wyposażone i wyglądają tak jak w katalogu reklamowym, czyli odnowione i zadbane.
Pogoda jak na drugą połowę września, udana. Jeden dzień tylko był paskudny.

Jeśli ktoś miałby pytania, służę pomocą.

pozdrawiam
DolnoŚlązak
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DolnoŚlązak » 30.09.2013 21:18

ps. Jeśli chodzi o apartamenty Villas, to z zewnątrz nie wygląda to dobrze. Nie są odnowione, wyglądają jakby zatrzymały się na latach 90-tych. Jak jest w środku tego jednak nie wiem.
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 01.10.2013 07:24

Cześć.
Czy mógłbyś napisać o dodatkowych opłatach wewnątrz kompleksu??
Np. czy aquapark albo minigolf jest płatny?
Bo, prawdę mówiąc właśnie te opłaty przepędziły nas do Valalty... :lol:
Pozdrawiamy. :papa:
DolnoŚlązak
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DolnoŚlązak » 02.10.2013 07:35

witam,

Szczerze mówiąc aqua parku nie widziałem na terenie obiektu. Z mini golfa nie korzystaliśmy.
Widziałem korty tenisowe dobrze utrzymane, ale czy są odpłatnie tego nie wiem.
Jeśli chodzi o dodatkowe opłaty, to jest to na pewno internet.
Innych dodatkowych kosztów nie zaznaliśmy Koversadzie.

pozdrawiam
Kasia25
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia25 » 22.01.2014 15:10

Witam,

DolnoŚlązak napisał(a):Szczerze mówiąc aqua parku nie widziałem na terenie obiektu. Z mini golfa nie korzystaliśmy.


Jeśli chodzi o Ośrodek Koversada - bo camping dla tego obiektu to trochę myląca nazwa :)) to po zeszłorocznych wakacjach stał on się moim numerem jeden jeśli chodzi o FKK w Chorwacji :) Jest wielki, dzięki czemu można poczuć się naprawdę swobodnie. Jest gdzie pospacerować, pojeździć na rolkach czy rowerze, jest blisko do miasteczka Vrsar (spokojnie można pójść na piechotę) no i najważniejsze jest przepiękna wyspa - z tego co się orientuje to właśnie ta wyspa nazywa się Koversada - a camping z racji tego że jest ona na jego terenie tą nazwę "zapożyczył" ;-)

Obrazek

Co najlepsze na wyspie można legalnie rozbić swój namiot, nie można tam wjechać samochodem (most dostępny jest tylko dla pieszych) ale odpłatnie można zamówić transport gratów na wyspę i z powrotem. Wiele ludzi decyduje się na rozbicie się właśnie na wyspie. Generalnie bardzo polecam. Do tej pory (za sprawą tego forum) faworyzowałam Ulike (koło Porecia) - ale teraz zdecydowanie bardziej podoba mi się na Koversadzie. Aqua parku tam nie ma, niestety nie ma również basenu i place zabaw są zaniedbane (tu wygrywa Ulika) jednak jeśli chodzi o klimat, lokalizacje, plaże, i to że blisko do miasteczka.... to zdecydowanie polecam Koversadę ;)

pozdrawiam
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010
Apartments Koversada

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 19.02.2016 22:51

Był ktoś ostatnio w apartamentach w Ośrodku Koverasada? Zarezerwowałem na Booking.pl pobyt i mam dwa pytania:
* czy można zaparkować przy apartamencie, czy miejsce jest poza ośrodkiem?
* jaka duża lodówka/zamrażarka jest do dyspozycji? Chciałbym jak najrzadziej wyjeżdżać poza kemping, ale coś trzeba jeść i pić. Owszem, można korzystać z restauracji na terenie ośrodka, ale np. śniadania, czy piwko można sobie sporządzić z zapasu w lodówce. Jeśli lodówka jest bardzo mała - trzeba ubierać majty i wyruszać poza kemping :(
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010
Re: Apartments Koversada

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 05.03.2016 12:25

cropag napisał(a):Był ktoś ostatnio w apartamentach w Ośrodku Koverasada? Zarezerwowałem na Booking.pl pobyt i mam dwa pytania:
* czy można zaparkować przy apartamencie, czy miejsce jest poza ośrodkiem?
* jaka duża lodówka/zamrażarka jest do dyspozycji? Chciałbym jak najrzadziej wyjeżdżać poza kemping, ale coś trzeba jeść i pić. Owszem, można korzystać z restauracji na terenie ośrodka, ale np. śniadania, czy piwko można sobie sporządzić z zapasu w lodówce. Jeśli lodówka jest bardzo mała - trzeba ubierać majty i wyruszać poza kemping :(


Nikomu się nie chce pisać, więc sam sobie odpowiem :D :D . Może komuś się przyda. W/g informacji z kempingu samochód można zaparkować przy apartamencie, a lodówka ma pojemność ok. 100 litrów.

Miał być w tym roku Hvar, będzie Koversada :roll: . Po przyjeździe (II połowa czerwca) będę miał więcej informacji, więc się podzielę ...

cropag
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 05.03.2016 14:34

Cześć.
Miło, że dzielisz się informacjami. Przyznam, że o lodówce nic mi nie wiadomo, ale pamiętam, że samochodem nie wolno było wjeżdżać na wyspę i nie dało się zaparkować pod każdym apartamentem. Dzięki Tobie uaktualnię sobie wiedzę... :D
Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Koversada wrzesień 2013. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone