Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Koversada wrzesień 2013.

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DolnoŚlązak
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) DolnoŚlązak » 26.08.2013 21:01

cześć Abi,

My jedziemy od 14.09 do 21.09. Tydzień w Koversadzie, a później się zobaczy.... może zmienimy lokalizację na drógi tydzień.
Jeśli mogę doradzić to zalecam dokonać rezerwacji przez jeden z portali, bo na miejscu może się okazać że nie ma miejsca.
Cena się nie zmieniła, ostatnio sprawdzałem.... tak z ciekawości ;)
Nasz apartament nazywa się Blesicka, to raczej nie jest Villas, ale mogę się mylić, w końcu jeszcze tam nie byłem :)
DolnoŚlązak
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) DolnoŚlązak » 30.09.2013 21:13

Witam wszystkich po urlopie, właśnie wróciliśmy między innymi z Koversady.
Gorąco polecam ten ośrodek, również dla rodzin z miałymi dziećmi.
Apartamenty Blesicka godne polecenia, obszerne, dobrze wyposażone i wyglądają tak jak w katalogu reklamowym, czyli odnowione i zadbane.
Pogoda jak na drugą połowę września, udana. Jeden dzień tylko był paskudny.

Jeśli ktoś miałby pytania, służę pomocą.

pozdrawiam
DolnoŚlązak
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) DolnoŚlązak » 30.09.2013 21:18

ps. Jeśli chodzi o apartamenty Villas, to z zewnątrz nie wygląda to dobrze. Nie są odnowione, wyglądają jakby zatrzymały się na latach 90-tych. Jak jest w środku tego jednak nie wiem.
mcbas
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 01.10.2013 07:24

Cześć.
Czy mógłbyś napisać o dodatkowych opłatach wewnątrz kompleksu??
Np. czy aquapark albo minigolf jest płatny?
Bo, prawdę mówiąc właśnie te opłaty przepędziły nas do Valalty... :lol:
Pozdrawiamy. :papa:
DolnoŚlązak
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) DolnoŚlązak » 02.10.2013 07:35

witam,

Szczerze mówiąc aqua parku nie widziałem na terenie obiektu. Z mini golfa nie korzystaliśmy.
Widziałem korty tenisowe dobrze utrzymane, ale czy są odpłatnie tego nie wiem.
Jeśli chodzi o dodatkowe opłaty, to jest to na pewno internet.
Innych dodatkowych kosztów nie zaznaliśmy Koversadzie.

pozdrawiam
Kasia25
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia25 » 22.01.2014 15:10

Witam,

DolnoŚlązak napisał(a):Szczerze mówiąc aqua parku nie widziałem na terenie obiektu. Z mini golfa nie korzystaliśmy.

Jeśli chodzi o Ośrodek Koversada - bo camping dla tego obiektu to trochę myląca nazwa :)) to po zeszłorocznych wakacjach stał on się moim numerem jeden jeśli chodzi o FKK w Chorwacji :) Jest wielki, dzięki czemu można poczuć się naprawdę swobodnie. Jest gdzie pospacerować, pojeździć na rolkach czy rowerze, jest blisko do miasteczka Vrsar (spokojnie można pójść na piechotę) no i najważniejsze jest przepiękna wyspa - z tego co się orientuje to właśnie ta wyspa nazywa się Koversada - a camping z racji tego że jest ona na jego terenie tą nazwę "zapożyczył" ;-)

Obrazek

Co najlepsze na wyspie można legalnie rozbić swój namiot, nie można tam wjechać samochodem (most dostępny jest tylko dla pieszych) ale odpłatnie można zamówić transport gratów na wyspę i z powrotem. Wiele ludzi decyduje się na rozbicie się właśnie na wyspie. Generalnie bardzo polecam. Do tej pory (za sprawą tego forum) faworyzowałam Ulike (koło Porecia) - ale teraz zdecydowanie bardziej podoba mi się na Koversadzie. Aqua parku tam nie ma, niestety nie ma również basenu i place zabaw są zaniedbane (tu wygrywa Ulika) jednak jeśli chodzi o klimat, lokalizacje, plaże, i to że blisko do miasteczka.... to zdecydowanie polecam Koversadę ;)

pozdrawiam
cropag
Croentuzjasta
Apartments Koversada

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 19.02.2016 22:51

Był ktoś ostatnio w apartamentach w Ośrodku Koverasada? Zarezerwowałem na Booking.pl pobyt i mam dwa pytania:
* czy można zaparkować przy apartamencie, czy miejsce jest poza ośrodkiem?
* jaka duża lodówka/zamrażarka jest do dyspozycji? Chciałbym jak najrzadziej wyjeżdżać poza kemping, ale coś trzeba jeść i pić. Owszem, można korzystać z restauracji na terenie ośrodka, ale np. śniadania, czy piwko można sobie sporządzić z zapasu w lodówce. Jeśli lodówka jest bardzo mała - trzeba ubierać majty i wyruszać poza kemping :(
cropag
Croentuzjasta
Re: Apartments Koversada

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 05.03.2016 12:25

cropag napisał(a):Był ktoś ostatnio w apartamentach w Ośrodku Koverasada? Zarezerwowałem na Booking.pl pobyt i mam dwa pytania:
* czy można zaparkować przy apartamencie, czy miejsce jest poza ośrodkiem?
* jaka duża lodówka/zamrażarka jest do dyspozycji? Chciałbym jak najrzadziej wyjeżdżać poza kemping, ale coś trzeba jeść i pić. Owszem, można korzystać z restauracji na terenie ośrodka, ale np. śniadania, czy piwko można sobie sporządzić z zapasu w lodówce. Jeśli lodówka jest bardzo mała - trzeba ubierać majty i wyruszać poza kemping :(

Nikomu się nie chce pisać, więc sam sobie odpowiem :D :D . Może komuś się przyda. W/g informacji z kempingu samochód można zaparkować przy apartamencie, a lodówka ma pojemność ok. 100 litrów.

Miał być w tym roku Hvar, będzie Koversada :roll: . Po przyjeździe (II połowa czerwca) będę miał więcej informacji, więc się podzielę ...

cropag
macbas
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 05.03.2016 14:34

Cześć.
Miło, że dzielisz się informacjami. Przyznam, że o lodówce nic mi nie wiadomo, ale pamiętam, że samochodem nie wolno było wjeżdżać na wyspę i nie dało się zaparkować pod każdym apartamentem. Dzięki Tobie uaktualnię sobie wiedzę... :D
Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

Koversada wrzesień 2013. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019