Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeziora Plitwickie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 09.03.2018 12:52

Z tym taniej to niestety masakra...w tym sezonie wejście do parku w sezonie 250 kun:(
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.03.2018 12:59

Ladybird napisał(a):Mam pytanie. Czy ktos z Was zwiedzal park po godz. 16? Warto? Bilety sa wtedy sporo tansze, ale czy zdazymy wszystko obejrzec? Planowalismy zrobic w sierpniu trase C.

Trasa jest zaplanowana na 4-6 godzin, więc ja tu nie widzę żadnego problemu.
Park jest czynny do 20.00, ale na pewno Was "na kłódkę" tam nikt na noc nie zamknie. :wink:
Poczytaj to:
http://www.peregrynacje.pl/jeziora-plitwickie.html
zwracając uwagę na godziny "odjazdu" busików i statków.
Ladybird
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 26.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ladybird » 15.03.2018 14:02

Dziękuję za odpowiedź. No właśnie musimy dobrze sprawdzić te statki i busiki, czy się załapiemy.
A z tym zamykaniem na kłódkę to może nie :) ale zastanawiam się, czy nikt nie będzie robił problemów z takim wieczornym zwiedzaniem.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.03.2018 17:19

Ja mam takie pytanie: czy jak wejde wejsciem 2 o godzinie otwarcia parku, czyli o 7, to czy od razu zalape sie na kolejke do stacji St3 do gornych jezior? Czy bedzie tzeba czekac dlugo? Po zwiedzaniu Jezior bedziemy musieli jeszcze dotrzec na Hvar, wiec mysle max 5 godzin mozemy przeznaczyc na Jeziora Plitwickie, wiec nie chcialabym marnowac cennych godzin na stanie i czekanie. Bedziemy planowo zwiedzac Jeziora 25 czerwca. Widzialam link podany przez Anakina, ale tam nie jest napisane z ktorego punktu o ktorej bus odjezdza.
Wiem, ze pewnie tlumy beda jak zwykle, ale moze tak wczesnie jeszcze nie beda ich cale masy na sciezkach
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 26.03.2018 18:20

agata26061 napisał(a):Ja mam takie pytanie: czy jak wejde wejsciem 2 o godzinie otwarcia parku, czyli o 7, to czy od razu zalape sie na kolejke do stacji St3 do gornych jezior? Czy bedzie tzeba czekac dlugo? Po zwiedzaniu Jezior bedziemy musieli jeszcze dotrzec na Hvar, wiec mysle max 5 godzin mozemy przeznaczyc na Jeziora Plitwickie, wiec nie chcialabym marnowac cennych godzin na stanie i czekanie. Bedziemy planowo zwiedzac Jeziora 25 czerwca. Widzialam link podany przez Anakina, ale tam nie jest napisane z ktorego punktu o ktorej bus odjezdza.
Wiem, ze pewnie tlumy beda jak zwykle, ale moze tak wczesnie jeszcze nie beda ich cale masy na sciezkach

Ja zaczynałam o 7 ale wejściem nr 1. Na spokojnie przeszlismy i na stateczek czekalismy tylko kilka minut. Pozniej na autobusy tez nie czekalismy za długo ale na pewno z wejscia 1 ten pierwszy autobus ruszal o wiele pozniej.
Mozliwe ze gdzies w mojej relacji tutaj są zdjęcia z godzinami
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.03.2018 22:44

ewula91 napisał(a):
agata26061 napisał(a):Ja mam takie pytanie: czy jak wejde wejsciem 2 o godzinie otwarcia parku, czyli o 7, to czy od razu zalape sie na kolejke do stacji St3 do gornych jezior? Czy bedzie tzeba czekac dlugo? Po zwiedzaniu Jezior bedziemy musieli jeszcze dotrzec na Hvar, wiec mysle max 5 godzin mozemy przeznaczyc na Jeziora Plitwickie, wiec nie chcialabym marnowac cennych godzin na stanie i czekanie. Bedziemy planowo zwiedzac Jeziora 25 czerwca. Widzialam link podany przez Anakina, ale tam nie jest napisane z ktorego punktu o ktorej bus odjezdza.
Wiem, ze pewnie tlumy beda jak zwykle, ale moze tak wczesnie jeszcze nie beda ich cale masy na sciezkach

Ja zaczynałam o 7 ale wejściem nr 1. Na spokojnie przeszlismy i na stateczek czekalismy tylko kilka minut. Pozniej na autobusy tez nie czekalismy za długo ale na pewno z wejscia 1 ten pierwszy autobus ruszal o wiele pozniej.
Mozliwe ze gdzies w mojej relacji tutaj są zdjęcia z godzinami

Dzieki za linka do Twojej relacji. Przeczytałam :D Gdzieś na kilku zdjęciach widziałam jakieś godziny odpływu statków i odjazdu busów i chyba właśnie przy tym drugim wejściu będzie trzeba poczekać na busika. Zobaczymy jeszcze jak to rozwiążemy, ale czas nas trochę będzie gonił, więc wolelibyśmy nigdzie nie czekać
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 27.03.2018 14:35

Trasa C z wejścia 2 to chyba najpierw statek ? Te od 8:30 z tego co pamiętam. Też mam w tym roku z rana jeziora, a potem ogień na Brać ;)
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 27.03.2018 16:54

agata26061 napisał(a):Dzieki za linka do Twojej relacji. Przeczytałam :D Gdzieś na kilku zdjęciach widziałam jakieś godziny odpływu statków i odjazdu busów i chyba właśnie przy tym drugim wejściu będzie trzeba poczekać na busika. Zobaczymy jeszcze jak to rozwiążemy, ale czas nas trochę będzie gonił, więc wolelibyśmy nigdzie nie czekać

My zwiedzaliśmy chyba ok 6h trasą C i na spokojnie obeszliśmy i dolne i górne jeziorka :) najpierw statkiem a pozniej z górnych wracaliśmy tą kolejką.
Ale to było 2 lata temu no i samym początkiem czerwca, więc może teraz te godziny będą inne. Zawsze możesz napisać maila z pytaniem i prośbą żeby Ci podali rozkład :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 27.03.2018 20:19

ewula91 napisał(a): Zawsze możesz napisać maila z pytaniem i prośbą żeby Ci podali rozkład :)

Dobry pomysł. Zaraz to zrobię. Jak dostanę odpowiedź, to podzielę się tutaj.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 28.03.2018 19:32

Maila napisalam i otrzymalam wiadomosc, ze trzeba sprawdzac przed przyjazdem na ich stronie internetowej rozklady busow i statkow, bo w zaleznosci od sezonu, godziny odjazdow poszczegolnych jednostek ulegaja zmianie
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 28.05.2018 10:27

Tak się zastanawiam jak ugryźć wizytę na jeziorach.
Albo sobotnie wczesne popołudnie albo niedzielny poranek... (23, 24 czerwca). Jakaś rada?l
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 28.05.2018 10:33

Ciężki temat bo może być podobnie ;) Ja bym wybrał wczesny poranek :D W tym roku mega tłumy już od końca kwietnia niestety.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.05.2018 10:41

Zdecydowanie niedzielny poranek.
Jak najwcześniej.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 28.05.2018 10:45

Trajgul napisał(a):Tak się zastanawiam jak ugryźć wizytę na jeziorach.
Albo sobotnie wczesne popołudnie albo niedzielny poranek... (23, 24 czerwca). Jakaś rada?l

Mając taką alternatywę, wybrałbym dzień, kiedy mogę być o poranku.
Wejścia są otwarte od 7:00. Nie mówię, żeby być tam już tak wcześnie, ale im wcześniej tym lepiej, bo jak przyjedziesz o godz. 10-11 to sporo czasu stracisz w kolejce po bilety, nie mówiąc już o problemach z miejscem parkingowym.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 28.05.2018 10:56

Niedziela rano byla zaplanowana od dluzszego czasu, prosto z noclegu ze Slunj. Zacząłem jednak się zastanawiać nad wcześniejszym wyjazdem nocnym z piątku na sobotę, wtedy w Slunj byłbym do południa i chciałem upiec 2 pieczenie na jednym ogniu. Może faktycznie macie rację i poczekam do niedzieli rano.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jeziora Plitwickie - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone