Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jedyny rozsądny assistance PTU 100% droższy.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sebak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 03.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebak » 24.06.2014 00:17

Do jakiej rozsądnej kwoty koszty leczenia?
Ludek
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 04.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ludek » 24.06.2014 23:20

Ludek napisał(a):
yzedef napisał(a):Odnośnie ubezpieczenia zdrowotnego to osobiście któryś już raz korzystam z oferty travelguard, jest ona bezkonkurencyjna, do zawarcia tylko przez internet i płatność kartą. Za 17 dni płacę 158zł. Koszty leczenia i assistance to 50 tys. euro, NNW - 5 tys euro, OC - 80 tys. euro za osoby i 10 tys. euro za rzeczy. Pozatym jest mase innych świadczeń np. jak 6 tys euro na koszty ratownictwa w górach i na morzu. Jeszcze jedno ważne, travelguard to tak naprawdę AIG Europe Ltd, z tą firmą zawierasz ubezpieczenie.


Czy obsługa w przypadku zdarzenia jest po polsku?


Ponowię.
I za ile to osób?
dar37@wp.pl
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 27.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dar37@wp.pl » 25.06.2014 09:18

Ludek napisał(a):
Ludek napisał(a):
yzedef napisał(a):Odnośnie ubezpieczenia zdrowotnego to osobiście któryś już raz korzystam z oferty travelguard, jest ona bezkonkurencyjna, do zawarcia tylko przez internet i płatność kartą. Za 17 dni płacę 158zł. Koszty leczenia i assistance to 50 tys. euro, NNW - 5 tys euro, OC - 80 tys. euro za osoby i 10 tys. euro za rzeczy. Pozatym jest mase innych świadczeń np. jak 6 tys euro na koszty ratownictwa w górach i na morzu. Jeszcze jedno ważne, travelguard to tak naprawdę AIG Europe Ltd, z tą firmą zawierasz ubezpieczenie.


Czy obsługa w przypadku zdarzenia jest po polsku?



Ktoś już testował tę firmę ? Mają mało informacji o sobie na stronce.
Fiillss
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fiillss » 28.06.2014 11:57

Najlepsze jest ADAC. Nie ma limitu holowania. W razie awarii auto zastepcze, hotel, a jesli awaria jest 1200km od domu to ADAC organizuje i placi za samolot dla wszystkich pasazerow. Oprucz tego jest w tym doradztwo prawne w razie problemow, pokrycie kosztow tlumacza, pomagaja nawet w razie utraty dokumentow lub klucza od samochodu. Najwazniejszy jest transport do domu w razie choroby. Oprocz tego wykupilem jeszcze ochrone zdrowotna, na cala rodzine za jakies 20€ na rok, obojetnie ile podrozuje i gdzie. Jestem juz czlonkiem jakies 9 lat i kozystalem kilkakrotnie z pomocy na drodze i zawsze udalo sie naprawic na miejscu, ze moglem dalej jechac bez zadnych kosztow. Nawet po wypadku, auto zostalo zholowane pod wskazany adres a ja dostalem auto zastepcze bez zadnego problemu. W tym roku dokupilem jeszcze ochrone prawna w ruchu drogowym, w razie czegos ADAC przejmuje kaucje do 25 T€ i jest dowolny wybor adwokata.
Wiec naprawde polecam, jedynym mankamentem jest obsluga w jezyku niemieckim lub angielskim, chociaz ostatnim razem po zapytaniu w centrali czy jest ktos kto rozmawia po Polsku, przelaczyli mnie do milej pani rozmawiajacej po Polsku. Na moje pytanie czy bedzie tak zawsze, ze bede mogl sie porozumiec po Polsku, dostalem odpowiedz, ze pracuja nad tym, i bedzie wiecej kolegow rozmawiajacych w naszym jezyku.
Palmetto2006
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 10.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Palmetto2006 » 05.07.2014 20:59

Witam
Czy możecie polecić sprawdzone assistance auta ...na czas wyjazdu. Mam samochód ubezpieczony w Interisk ( OC+AC) ale tylko na Polskę...chodzi o holowanie ( wariant o wiele dłuższy niż 150 km- bo uważam ze to jest za mało), auto zastępcze itp..
Bardzo proszę o wszelkie informacje bo wyjazd tuż ..tuż 18.07 - TUCEPI!!!
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 06.07.2014 09:10

PZU Europa - karta
+
PZMot na Europę
w sumie wyjdzie ok. 250 zł;
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 06.07.2014 11:01

Sol-Wagon napisał(a):PZU Europa - karta
+
PZMot na Europę
w sumie wyjdzie ok. 250 zł;

PZU Europa to również holowanie do 150 km
niestety nie znajdziesz w krótkoterminowym assistance dobrego ubezpieczenia. w większości firm są to właśnie limity do max 150-200 km
jest jeszcze Gothaer Assistance PLUS w wersji Lux - 700 km w Polsce i 300 za granicą, koszt ubezpieczenia również chyba około 250 zł
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 06.07.2014 12:02

Nie tak dawno korzystałem z holowania w PZU maiłem ten najuboższy wariant 300km okazało się to być liczone nie tak jak myślałem czyli w sumie to jest 150km ( czyli standard dla Europy). Jest tak bo oczywiście nie wziąłem pod uwagę tego ,że laweta musi wrócić i stąd tracimy te 150km , mało tego jeśli się przekroczy ten limit to nie jest to niedopłacany tylko płacimy za cały kurs. Jak to ma się w tym 1000km mam rozumieć ,ze jest to tylko 500km .To ,ze są takie ograniczenia jest podyktowane tym ,ze holowanie po Polsce jest bajecznie tanie w porównaniu z holowaniem w Europie (podobno w Niemczech biorą 5e /1km ale nie sprawdzałem )
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 06.07.2014 14:03

płacimy za cały kurs, ale potem nie wracają kosztu do tych 150 km?
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 06.07.2014 14:42

Roland90 napisał(a):Nie tak dawno korzystałem z holowania w PZU maiłem ten najuboższy wariant 300km okazało się to być liczone nie tak jak myślałem czyli w sumie to jest 150km ( czyli standard dla Europy). Jest tak bo oczywiście nie wziąłem pod uwagę tego ,że laweta musi wrócić i stąd tracimy te 150km , mało tego jeśli się przekroczy ten limit to nie jest to niedopłacany tylko płacimy za cały kurs. Jak to ma się w tym 1000km mam rozumieć ,ze jest to tylko 500km .To ,ze są takie ograniczenia jest podyktowane tym ,ze holowanie po Polsce jest bajecznie tanie w porównaniu z holowaniem w Europie (podobno w Niemczech biorą 5e /1km ale nie sprawdzałem )

nie ma ubezpieczenia w pzu z holowaniem do 300 km :!: jest albo 150 km albo 1000 km,nikt nie liczy powrotu lawety bo laweta jedzie z miejsca najbliższego,nie tylko z Polski ,a serwizy wspolpracujace nie maja tylko jednej bazy do której laweta musi wrocic:!: powinno się tez doplacac roznice jezeli wyjdzie wieksza liczba kilometrow niż ta która nam zapewnia ubezpieczenie,byc może pan laweciarz zrobil cie w bambuko,skasowal cie za calosc a pzu i tak jemu zaplacilo za 150 które ty miałeś w umowie :?
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 06.07.2014 22:18

w OWU PZU chyba jest napisane, że można dopłacić za holowanie poza limit...ale nie jestem pewien-muszę sprawdzić...
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 11.07.2014 18:14

Palmetto2006 napisał(a):Witam
Czy możecie polecić sprawdzone assistance auta ...na czas wyjazdu. Mam samochód ubezpieczony w Interisk ( OC+AC) ale tylko na Polskę...chodzi o holowanie ( wariant o wiele dłuższy niż 150 km- bo uważam ze to jest za mało), auto zastępcze itp..
Bardzo proszę o wszelkie informacje bo wyjazd tuż ..tuż 18.07 - TUCEPI!!!


Już od 8 lipca można dokupić w InterRisku holowanie do 1000km na Europę.
Koszt 112 zł lub 130 zł w zależności od posiadanego dotychczas assistance.

Pzdrv
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 12.07.2014 06:43

kleeberg napisał(a):
Palmetto2006 napisał(a):Witam
Czy możecie polecić sprawdzone assistance auta ...na czas wyjazdu. Mam samochód ubezpieczony w Interisk ( OC+AC) ale tylko na Polskę...chodzi o holowanie ( wariant o wiele dłuższy niż 150 km- bo uważam ze to jest za mało), auto zastępcze itp..
Bardzo proszę o wszelkie informacje bo wyjazd tuż ..tuż 18.07 - TUCEPI!!!


Już od 8 lipca można dokupić w InterRisku holowanie do 1000km na Europę.
Koszt 112 zł lub 130 zł w zależności od posiadanego dotychczas assistance.

Pzdrv

z tego co czytałam to nie w interisk a w hdi i tylko w razie wypadku jest 1000 km a razie awarii nie dalej niz 25 km. w interisk maja do 200 km.
Palmetto2006
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 10.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Palmetto2006 » 12.07.2014 06:56

W InterRisk jest opcja 1000 km na Europę, w wariancie Premium z rozszerzeniem.Mi udało się dokupić taki pakiet za 300 zł za cały rok.Udalo się dokupić tylko za zgodą centrali ....aneksowali umowę zawarta w kwietniu, bo mam wykupione OC i AC. Dzwoniłem tez wcześniej do PZU i mają również dobry pakiet assistance 100 km ale trzeba razem wykupić minicaso. ...i myślę że to sie tez opłaca kupić. ..bo jak inne firmy dają 75 km..to jest nic .A i jeszcze jedno ...InterRisk hoduje pojazd bez względu czy to jest wypadek czy awaria pojazdu.
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 12.07.2014 16:50

alutka9 napisał(a):z tego co czytałam to nie w interisk a w hdi i tylko w razie wypadku jest 1000 km a razie awarii nie dalej niz 25 km. w interisk maja do 200 km.


To co piszesz nie jest prawdą. :idea:
Czytasz tam gdzie nie trzeba,a co gorsze to jeszcze to rozpowszechniasz.
Z tego co wiem,to jesteś agentem PZU ( masz prawo nie znać produktów konkurencji )

Pzdrv
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Jedyny rozsądny assistance PTU 100% droższy. - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone