Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dugi Otok

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sito
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.06.2009
Dugi Otok

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito » 24.06.2009 08:40

Witam
Jedziemy w komplecie (4szt. + jamniczka) na dwa tygodnie. Pierwszy tydzień mam już zaplanowany, natomiast na drugi tydzień chciałem się zaczepic na kempingu na Dugim Otoku. Niestety mimo przeczesania googli nie natrafiłem nawet na ślad kempingu na tej wyspie.
Jeśli Ktoś z Was ma ciekawe informacje z góry dziękuję.
sito
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito » 06.07.2009 08:51

Witam
Odgrzewam temat,
Obrazek

Znalazłem camp na 1:100 000 na Dugim Otoku w rejonie jeziora Mir.
Niestety nie znalazłem żadnej informacji na jego temat w necie. Pomocy!!!!! Jeśli ktoś zna ten rejon proszę o informacje.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.07.2009 09:25

Znalazłem tylko coś takiego:
Campsites - For guests who prefer campsites the island of Dugi otok will soon be able to offer an ideal spot in a newly built camp on Veli rat in the shadow of pine trees, olives and near the sea ...
ale przy capsites nie working "more"
Strona: http://www.dugiotok.hr/eng/tourism/index.asp
Może coś wiecej na mejla załatwisz.

Albo Vacation home

Powrót do Kempingi



cron
Dugi Otok
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone