Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy ktoś zna to miejsce

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bernadka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.07.2013
Czy ktoś zna to miejsce

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadka » 26.07.2013 22:29

Witam wszystkich

znalazłam taki apartament i mam pytanie czy ktoś zna już to miejsce. Wybieramy się do Baśki na początku sierpnia i to jedyny który jest "jako taki".
Mam jednak wątpliwości gdyż po wysłaniu zapytania odzywa się inna osoba niż w ofercie na www niejaki Pan Jure Bandić

W ofercie jest Pan Zora Spajić - o co kaman?

Poniżej link do apartamentu


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Będę wdzięczna za wszelkie info :D
martin1975
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) martin1975 » 12.05.2015 18:25

Hej tez szukam opinii o tym apartamencie,znalazlem na Booking.com a tam ze "tylko dla palących" a my nie palimy i nie wiemy co robic,jakies info?
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.05.2015 20:27

martin1975 napisał(a):Hej tez szukam opinii o tym apartamencie,znalazlem na Booking.com a tam ze "tylko dla palących" a my nie palimy i nie wiemy co robic,jakies info?

Nauczyć się palić, albo szukać czegoś innego.
Asiar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 24.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 12.05.2015 20:52

martin1975 napisał(a):Hej tez szukam opinii o tym apartamencie,znalazlem na Booking.com a tam ze "tylko dla palących" a my nie palimy i nie wiemy co robic,jakies info?

Co prawda nie znam, ale patrze na dokładną mapę i to jest tuż pod Jadranką.
martin1975
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) martin1975 » 18.05.2015 18:09

Anakin,baaaaardzo smieszne
AnnaF
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 15.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaF » 21.05.2015 08:56

Witam, nie mam doświadczenia, bo to mój pierwszy wyjazd do Chorwacji. Czy zna ktoś apartament Ruza w Baśka - Voda Spiline 43?
Jak wygląda sprawa z zaliczkami?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Czy ktoś zna to miejsce
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone