Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najpiękniejsze miejsce w Chorwacji - Rabac! INFORMACJE!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sija26
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) sija26 » 25.06.2009 13:03

Byłam w Rabac i byłam też w dalmacji.Wg mnie dużo ciekawiej na południu...Istria mnie nie pociąga, czegoś jej brakuje
kwapior
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwapior » 25.06.2009 19:58

A mi się wydaje że mamy tu do czynienia z czystą prowokacją.
Kejter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kejter » 26.07.2009 12:55

Jakieś szczególne knajpy z dobrym jedzeniem może ktoś polecić ?
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 26.07.2009 20:42

sija26 napisał(a):Byłam w Rabac i byłam też w dalmacji.Wg mnie dużo ciekawiej na południu...Istria mnie nie pociąga, czegoś jej brakuje



Nie przesadzajcie z tą Dalmacją południową... Zjechałem Chorwację od Poreća po Dubrownik, wszędzie pięknie :)
ewa juśkiewicz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa juśkiewicz » 07.08.2009 22:17

[quote="Robert75"]Witam,
Właśnie wróciłem z Rabac!

1. Pogoda świetna do soboty - od niedzieli jednak znów słoneczko

2. Za wielu tłumów nie widziałem - raczej kameralnie na tych plażach. Bez problemu można znaleźć ustronne miejsce ;)

3. Wycieczka do Puli - obowiązkowa

4. Chorwaci - "bardzo mili ludzie..."

5. Okolica przepiękna

6. Droga z Rijeki przez Opatije - tragedia bo remontowana i jedzie się po żwirze. Wjechałem na nią gdyż w Rijece jest jeden z tuneli zamknięty i za wcześnie odbiłem na Pulę.

Pozdrawiam[/quote

Może ktoś wie gdzie w Rabaku można namierzyć hotspota?? :hut:
Podróżnik92
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Podróżnik92 » 15.11.2009 14:35

yskyerka napisał(a):A co ja innego robię - wyrażam swoją opinię, mam prawo do krytyki czegoś co mi się nie podoba.



Najlepiej skrytykowac.Autor watku opisuje miejsce dobre dla rodzin z dziecmi,Tobie moze sie to nie podobac ale dla osob jadacych z dziećmi wazne jest aby byly np.baseny,boiska i inne roozrywki.
Jak Ci sie nie podoba to nikt Ci nie zmusza do wyjazdu,a na dodatek zniechcecasz innych
Polska
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polska » 15.11.2009 18:44

Byłam w tym roku w Rabacu i gorąco polecam tą miejscowość. Widok jaki mieliśmy zapiera dech.. rekompensuje spacer pod górę z promenady-centrum (mieliśmy ok. 400 m do morza/centrum).

Plaże kamieniste, nie licząc tej na lewo od promenady pod hotelem, ale sympatyczne małe zatoczki pozwalały na 'kameralne' plażowanie.

Niedaleko zabytkowy Labin, obowiązkowa wycieczka do Puli.. Warto również w celach rozrywkowych (większy wybór restauracji, mnóstwo ludzi) udać się do Medulina.

Polecam również Opatię - tzw. chorwackie Monte Carlo, gdzie znajduje się kilka ciekawych zabytkowych sanatoriów i domów wypoczynkowych.. i zaznać trochę "luksusu w wydaniu chorwackim".
aniaCi
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 11.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaCi » 16.11.2009 21:59

Jak Ktoś już tutaj powiedział (nie będę szukała kto i kiedy:) każde miejsce w Chorwacji ma swój urok. Jedne są zatłoczone, inne dzikie i to jest właśnie fajne, że wszystko to się mieści na tak małej powierzchni. Zwiedzam Chorwację całą i bez uprzedzeń, a zdanie wyrabiam sobie sama, nie sugerując się opisami z forum. Po prostu w niektórych miejscach zatrzymuję się na dłużej, a do innych tylko zaglądam. Dalmacja ma swój urok, ale Istria dla mnie to coś wyjątkowego...od obleganej Opatiji, Poreć czy mojego ukochanego Rovinj do małego Brseć czy Oprtalj.
Polska
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polska » 16.11.2009 22:25

Dokładnie.. Zgadzam się z Tobą AniuCi :)
Chorwacja ma swój niepowtarzalny klimat i wszędzie można znaleźć coś dla siebie..
dancerFROMpoland
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 19.06.2009
Rabac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co SĄdzicie O Tym Kurorcie!!!!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) dancerFROMpoland » 01.08.2010 08:47

Chciałbym poznać wasze zdanie dotyczące kurortu Rabac. Jakie wrażenie co do tego pięknego miejsca? Jak wam się podobało, albo co się nie podobało?
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 01.08.2010 09:40

Ja na półwyspie nigdy nie byłem i raczej nigdy nie pojadę. 8)
Jinikao
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jinikao » 17.12.2010 16:33

Witam. Czy w Rabac sa jakies dyskoteki?? w innym poscie ktos napisal ze przy deptaku sie znajduje, jednak nie podal zadnych szczegolow, czy jest tro wielka dyskoteka czy jakas knajpka z muzyka po prostu?
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 26.12.2010 21:19

Jeśli mogę napisze tak.
Nigdy nie byłem na tym dużym półwyspie i raczej nigdy tam nie zajadę. Czemu nie pytajcie mnie czemu? Po prostu mój pierwszy raz to dalekie południe Chorwacji, dokładniej mówiąc okolice Dubrovnika i to w tej Chorwacji się zakochałem i takiej szukam odkrywając jej nowe zakątki na środkowym i południowym jej wybrzeżu. Tłumy mi nie przeszkadzają ale to tylko wtedy kiedy mam na to ochotę czyli wieczorne późne spacery ale już jako bezpośrednie sąsiedztwo noclegowe sorry ale nie.
No i tak jak moja przedmówczyni tym razem będzie to odkrywanie półwyspu Peliesac nigdy tam nie byłem ale zainspirowany propozycją mkm docelowo okolice Zuljana i oczywiście w ciemno.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 27.12.2010 20:12

consett0805 napisał(a):Jeśli mogę napisze tak.
Nigdy nie byłem na tym dużym półwyspie i raczej nigdy tam nie zajadę. Czemu nie pytajcie mnie czemu? Po prostu mój pierwszy raz to dalekie południe Chorwacji, dokładniej mówiąc okolice Dubrovnika i to w tej Chorwacji się zakochałem i takiej szukam odkrywając jej nowe zakątki na środkowym i południowym jej wybrzeżu. Tłumy mi nie przeszkadzają ale to tylko wtedy kiedy mam na to ochotę czyli wieczorne późne spacery ale już jako bezpośrednie sąsiedztwo noclegowe sorry ale nie.
No i tak jak moja przedmówczyni tym razem będzie to odkrywanie półwyspu Peliesac nigdy tam nie byłem ale zainspirowany propozycją mkm docelowo okolice Zuljana i oczywiście w ciemno.
Istria to tak jak drugie płuco nadmorskiej Chorwacji i choć też uwazam,że ta prawdziwa Cro zaczyna się za Splitem to Pula,Porec czy Rovin są równie niesamowite.Pozdrawiam.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 27.12.2010 23:59

Tak w ogóle to jaki sens ma taki wątek?
Przecież logiczne, ze wypowiedzą się miłośnicy przeróżnych rzeczy- nie szkodzi że CRO w ogóle.
To tak jakby pytać co w Polsce jest najpiękniejsze i oczekiwać, że np. Bałtyk. A tymczasem jedni wolą Tatry inni Bieszczady a inni Mazury czy Suwalskie... itd.
Potem jedni się dziwią innym, że tamci wolą co innego niż oni sami.
Bez sensu.

Jak chcecie ustalić co jest najpiękniejsze, to od razu podzielcie na kategorie i regiony- będzie sensowniej i prościej.
I nie zapomnijcie o "śródziemiu", bo CRO to nie tylko plaże i Jadran- to również dolina Cetiny, kanion Krki, Motovun itd.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Najpiękniejsze miejsce w Chorwacji - Rabac! INFORMACJE! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone